جزئیات داخلی SUV هیوندای موفاسا

به خصوص با ،اصر X شکلی که جلوپنجره آن را فراگرفته است. هیوندای یک روکش مشکی براق برای جلوپنجره خود و همه چیز اطراف آن ارائه می دهد. این نشان X شکل در مقایسه با کیا اسپورتیج نسبتاً حجیم است. یک ماژول رادار در جلوپنجره پایینی برای مجموعه ADAS وجود دارد. چراغ‌های جلوی عمودی ال‌ای‌دی به همراه نشانگرهای هالوژنی نیز وجود دارند.

نمایه جانبی با توسان شباهت دارد. با تمام بریدگی ها و چین خوردگی ها به نظر می رسد. چرخ‌ها شبیه به چرخ‌های آلکازار به نظر می‌رسند، اما ظاهر کلی تیزتر و تیزتر می‌شوند. روکش بدنه، خط سقف شیبدار تمیز و ستون C سیاه شده از قطعات قابل توجه هستند. ستون C سیاه شده توهمی از یک شیشه پیچیده را نیز می دهد. چیزی مشابه را در سیتروئن C3 ایرکراس که اخیرا معرفی شده است نیز مشاهده کردیم.

هیوندای موفاسا SUV
هیوندای موفاسا SUV

تنها موتور 2.0 لیتری بنزینی هیوندای موفاسا SUV در چین به احتمال زیاد شبیه به پیشرانه النترا و آلکازار در هند است.

کانال نمایشگاه خودروی چین یک ویدیوی دقیق را بارگذاری کرده است. هر دو نمای بیرونی و داخلی به نمایش گذاشته شده است. موفاسا یک SUV اسپرت است و زبان طراحی آن ،یبی از هیوندای و کیا است. یک نگاه به نمای جلوی آن برای ایجاد شباهت های طراحی با کیا اسپورتیج کافی است.

در عقب، چراغ LED عظیمی وجود دارد. به شکل “O” دراز افقی است که در عرض موفاسا کشیده شده است. این چراغ عقب عظیم ال‌ای‌دی یک پنل مشکی را می‌پوشاند که حروف پررنگ «HYUNDAI» را نیز به همراه دارد. سپرهای عقب دارای درج های مشکی و صفحات لغزنده مصنوعی هستند که حجم بصری را کاهش می دهد.

فضای داخلی ،یبی از ،اصر آشنا و جدید است

تنها موتور 2.0 لیتری بنزینی هیوندای موفاسا را ​​تامین می کند. این احتمالاً همان موتور بنزینی 160 ، بخاری 2.0L NA است که قبلاً با النترا و آلکازار ارائه شده بود. تولید هنوز شروع نشده است و احتمال عرضه در هند وجود ندارد. قیمت شاسی بلند هیوندای موفاسا هنوز به طور رسمی اعلام نشده است.


منبع: https://www.rushlane.com/hyundai-mufasa-suv-interiors-detailed-first-look-walkaround-12469042.html

هیوندای کنترل های AC را در یک پنل لمسی خازنی قرار داده است که چندان کاربردی نیست. پد شارژ بی‌سیم، پورت‌های USB Type-C، صندلی‌های جلو دارای تهویه، ترمز دستی الکترونیکی و صندلی‌های جلو با قابلیت تنظیم الکتریکی از ویژگی‌های قابل‌توجه هستند. صندلی سرنشین جلو عملکردی تاشو دارد و به ،وان زیرپایی برای سرنشینان عقب عمل می‌کند که باید برای مشتریان راننده جذاب باشد.

در داخل، ما می‌تو،م داشبورد کوتاهی را ببینیم که مانند یک SUV آفرود تقریباً مستقیم است. دو رنگ است و جلوه ای لایه ای می گیرد. روی داشبورد دوخت وجود دارد، بنابراین احتمالاً پ،تیک های نرم لمسی هستند. هیوندای دو نمایشگر افقی را ارائه می دهد که در یک پنل عریض قرار گرفته اند، یکی برای سرگرمی اطلاعات و دیگری برای ابزار دقیق راننده. فرمان شبیه به فرمان کرتا است.

هیوندای موفاسا SUV
هیوندای موفاسا SUV

هیوندای پکن حجاب موفاسا را ​​به طور کامل برداشته است و نمای داخلی و خارجی آن را آشکار کرده است. این خودرو در نمایشگاه خودرو شانگهای 2023 به نمایش درآمد. هیوندای پکن احتمالاً به زودی هیوندای موفاسا را ​​عرضه خواهد کرد که احتمالاً جایگزین شاسی بلند iX35 خواهد شد.

موفاسا یک SUV کامپکت شیک است. طول آن 4475 میلی متر، عرض 1850 میلی متر، ارتفاع 1686 میلی متر و وزن آن 1910 کیلوگرم است. این ابعاد آن را با کیا اسپورتیج مخصوص یورو همخو، دارد. هیوندای پکن در هنگام عرضه آن را پایین تر از توسان قرار می دهد. در آینده، هیوندای ممکن است موفاسا را ​​برای عرضه در چندین بازار جه، نیز در نظر بگیرد.

Hyundai Mufasa SUV Walkaround