جزئیات دریچه برقی ساخت چین مینی

بیشتر: همه چیز Mini Hatch
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/minis-،ese-made-electric-hatch-detailed

همچنین قصد دارد به ارائه گزینه های شخصی سازی، از جمله سقف ک،یک Union Jack و همچنین سفارشی سازی های منطقه ای ادامه دهد.

طبق گزارشات، این خودرو در اواسط سال 2025 با باتری بزرگتر 54 کیلووات ساعتی و احتمالاً یک موتور الکتریکی قوی تر با 186 کیلووات قدرت وارد بازار خواهد شد و به ،وان رقیب Abarth 500e و نسخه آلپاین رنو 5 عمل می کند.

گزارش شده است که کوپر غیرمرتبط با موتور احتراقی در ژوئیه 2024 با دو خودروی کوچک که توسط کانتریمن ساخت آلمان (موعد فوریه 2024) و کراس اوور الکتریکی Aceman ساخت چین (ژانویه 2025) رزرو شده اند، عرضه خواهد شد.

E یک باتری 40 کیلووات ساعتی و یک موتور الکتریکی 135 کیلووات و SE یک واحد 54 کیلووات ساعتی و یک موتور الکتریکی 160 کیلووات با برد تا 386 کیلومتر را ارائه می‌کند.

ظاهراً دومی نیز در هاچ بک پنج در و کانورتیبل دو در ارائه خواهد شد، اگرچه طبق گزارش ها، نسل بعدی خودروی برقی دراپ تاپ در نظر گرفته شده است. بنابراین نسخه ویژه EV قابل تبدیل مدل فعلی به ،وان یک مقدمه عمل می کند.

این شرکت همچنین یک کنتر، موتور جدید با سیستم کنترل کشش ساخته شده است که گفته می شود هندلینگ را بهبود می بخشد.

  • جزئیات دریچه برقی ساخت چین مینی
    نمونه اولیه کوپر با سوخت احتراقی

طبق گزارش‌ها، کوپر الکتریکی دارای مسیر عریض‌تر، برآمدگی جلو کوتاه‌تر، چرخ‌های بزرگ‌تر و فاصله بین دو محور طول،‌تر از مینی هاچ سه در فعلی خواهد بود، اگرچه طول آن 3.8 متر باقی خواهد ماند.

طبق گزارش‌ها، هیچ برنامه‌ای برای نسخه چهار چرخ متحرک دو موتوره وجود ندارد، اگرچه نسخه داغ JCW در راه است.

اتوموبیل گزارش می دهد که این شرکت همچنین به هر قیمتی حجم تولید را دنبال نمی کند و در عوض انتظار دارد کل حجم تولید آن “درست بالاتر از” لندرور و پورشه باشد.

نسل بعدی هاچ بک برقی مینی برد بیشتر و قدرت بیشتری نسبت به مدل فعلی ارائه می دهد.

مینی قصد دارد تا اواسط سال 2025 50 درصد از فروش خود را از خودروهای برقی خود اختصاص دهد. آنها در حال حاضر 15 درصد از فروش آن را تشکیل می دهند.

این یک جهش بزرگ از رقم 233 کیلومتری خودروی فعلی است که دارای موتور الکتریکی 135 کیلووات/270 نیوتن متر و باتری 32.6 کیلووات ساعتی است.

طراحی بیرونی تکاملی خواهد بود، اما فضای داخلی شاهد تغییرات چشمگیرتری خواهد بود. هیچ دسته ابزاری در پشت فرمان وجود نخواهد داشت، در حالی که صفحه نمایش دایره ای در پشته مرکزی دارای یک صفحه نمایش OLED لبه به لبه است.

همچنین گزارش شده است که Mini بر روی تابلوهای فیزیکی تمرکز می کند و از یک کلید احتراق واقعی حتی در مدل های برقی استفاده می کند و از پیش بینی اطلاعاتی مانند زمان و سرعت روی داشبورد برای مسافران استفاده می کند.

مینی یک “موسیقی” برای نسل بعدی خودروهای برقی تولید کرده است، اما رئیس مینی، استف، وورست به این موضوع گفت: اتوموبیل مانند خودروهای برقی اخیر BMW از موسیقی متن ساخته شده توسط هانس زیمر استفاده نخواهد کرد. بر اساس حالت درایو تغییر خواهد کرد.

کوپر الکتریکی توسط گریت وال موتور ساخته خواهد شد و زیربنای آن پلتفرم جدید S،light EV خواهد بود، در حالی که کوپر احتراقی در آ،فورد در بریت،ا ساخته خواهد شد.

  • جزئیات دریچه برقی ساخت چین مینی
    ع، های جاسوسی از سال 2021

اتوموبیل گزارش می دهد که در می 2024 راه اندازی می شود و نشان خواهد داشت مینی کوپر، حذف نام هچ که بازیکنان معمولاً از آن استفاده نمی ،د.

در مورد مدل‌های کوپر احتراقی، طبق گزارش‌ها، گزینه‌ای از پیشرانه‌های بنزینی را ارائه می‌کنند، اما بعید است که گزینه انتقال دستی را ارائه دهند. در عوض، یک گیرب، هشت سرعته اتوماتیک در سراسر محدوده استاندارد خواهد بود.

  • جزئیات دریچه برقی ساخت چین مینی