جزئیات رندر هیبریدی تویوتا اینووا جدید طراحی جلو و عقب

در یک نگاه شبیه خواهر و برادر RAV4 به نظر می رسد که چیز بدی نیست. با نام کراس، Innova Hycross مانند یک کراس اوور چشمگیر بین یک SUV و یک MPV به نظر می رسد. چیزی که Innova Crysta و Tata Hexa نتوانستند به آن برسند.

سانروف پانوراما به دلیل تصاویر ثبت اختراع به بیرون درز کرده است. شخصاً برای هندی‌ها نیازی به سانروف نیست، زیرا برای شروع ما آفتاب اضافی داریم. اما بسیاری از مردم با آغوش باز از آن استقبال می کنند. طراحی، به ،وان یک کل، به Innova Crysta ادای احترام می کند، زیرا آشنایی را ایجاد می کند. چیزی که برای حفظ تصویر Innova با خودروهای درجه یک لازم است.

تویوتا Innova Hycross اولین خودرویی خواهد بود که برند Innova را بر اساس شاسی مونوکوک دارد. همچنین، اولین مدلی است که با معماری دیفرانسیل جلو عرضه می شود. Innova Crysta که در هند به فروش می رسد با معماری دیفرانسیل عقب با شاسی قاب نردب، عرضه می شود که همچنین زیربنای وانت پیکاپ فورچونر و هایلو، است.

گزینه های پیشرانه هنوز فاش نشده است. با این حال، دیزل بسیار بعید است. یک موتور 2.0 لیتری بنزینی یا یک موتور بنزینی 1.8 لیتری با پیشرانه هیب، THS II بسیار محتمل است. کیت ایمنی شامل 6 کیسه هوا، دوربین 360 درجه و ترمز دستی الکترونیکی است. ویژگی‌های ADAS با Innova Hycross از طریق پلت‌فرم Toyota Safety Sense (TSS) نیز در دسترس خواهند بود. دارای کمک علائم جاده، نور بالا خودکار، هشدار ،وج از خط، کمک رانندگی فعال، سیستم پیش از برخورد با تشخیص عابر پیاده و کروز کنترل راداری پویا. Innova Hycross یک محصول با مارک Maruti Suzuki نیز تولید خواهد کرد.

هنرمند رندر Malvin WS نیز تصویر واضحی دریافت کرد و رندر خود را بر اساس تصاویر به بیرون درز کرده است. او کار بزرگی برای به تصویر کشیدن ماهیت این MPV آینده انجام داده است. با نگاهی به نتیجه نهایی که او به دست آورده است، به سختی تحت تأثیر قرار نگرفته ایم.

منبع


منبع: https://www.rushlane.com/new-toyota-innova-hybrid-render-details-front-and-rear-design-12433935.html

قاطرهای آزمایشی Toyota Innova Hycross در بازارهای ج، شرقی آسیا و همچنین در حومه بنگالورو، اینجا در هند مشاهده شده است. استتار سنگین را می توان در خودروهای آزمایشی در هر دو نمونه یافت. شکل اولیه خودرو شبیه به MPV بسیار محبوب آوانزا است که در کشورهایی مانند اندونزی، تایلند و سایر کشورها به فروش می رسد.

با نگاهی به نسبت ها، می توان نتیجه گرفت که Innova Hycross کمی بزرگتر از Innova Crysta موجود است. وقتی صحبت از کریستا شد، به دلیل محبوبیت زیادش، تویوتا احتمالاً آن را زنده نگه می دارد و Innova Hycross را در کنار آن به فروش می رساند. این به تویوتا کمک می کند تا فروش خود را بیشتر افزایش دهد.

مشخصات و ویژگی ها

با نگاهی به اسپرتی که رندر Innova Hycross به همراه دارد، می‌توان با زبان طراحی جه، SUV تویوتا ارتباط برقرار کرد. با جلوپنجره تهاجمی جلو، سدهای هوای بزرگ، صفحات اسکید مصنوعی، روکش بدنه، چراغ های جلوی شیک و موارد دیگر، فوراً قابل توجه است.

رندر هیب، جدید تویوتا اینووا - جلو
رندر هیب، جدید تویوتا اینووا – جلو

Innova Hycross ممکن است نشانه های طراحی را از Avanza MPV یا Veloz MPV با ظاهری تیز و الهام گرفته از SUV دریافت کند. اکنون که تصاویر ثبت اختراع به بیرون درز کرده و یک سانروف پانوراما را نشان می دهد، بر اساس همان رندر دیجیتالی توسط Top Gear ایجاد شده است. به لطف آنها، اکنون نگاه واضح تری به طراحی جدید تویوتا اینووا هیب، در جلو و عقب داریم.

Innova Hycross ارائه شده است

تویوتا Innova Hycross در 25 نوامبر در هند رونمایی خواهد کرد – این خودرو با پیشرانه هیب، بنزینی عرضه خواهد شد.

رندر هیب، جدید تویوتا اینووا
رندر هیب، جدید تویوتا اینووا – عقب