جزئیات فولکس واگن ID.3، ID.4، ID.5 زمان عرضه خودرو الکتریکی GTX برای استرالیا

آقای Szaniecki گفت: “هر مدل بسیار ساده تر از نمونه کار امروزی خواهد بود.” “این کاملاً خوب است، مشتریان ما از آن استقبال می کنند زیرا انتخاب بسیار شهودی تر، بسیار ساده تر و بسیار سریعتر است.”

این رقم قدرت با آنچه در تیگوان R ارائه می شود چندان دور نیست، و گشتاور 470 نیوتن متری مجموعه مدل های GTX نسبت به آنچه در داغ ترین تیگوان دریافت می کنید، بیشتر است.

  • جزئیات فول، واگن ID.3، ID.4، ID.5 زمان عرضه خودرو الکتریکی GTX برای استرالیا
    ID.3 غیر GTX

فول، واگن تایید کرده است که شاسی بلندهای الکتریکی ID.4 و ID.5 هر دو با مدل های قدرتمندتر GTX در محدوده خود در سه ماهه دوم سال آینده معرفی خواهند شد.

در اوا، سال 2024، در کنار محدوده وسیع‌تر ID.3، پایین می‌آید. اخیراً با یک فضای داخلی مجلل تر به روز شده است که سرلوحه آن مواد جدید لمسی نرم و صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی بزرگتر است.

فول، واگن قبلا تایید کرده بود که محدوده مدل های ساده تری را نسبت به زم، که محدوده خودروهای برقی خود شروع می کند، ارائه می دهد.

پیش از این، این برند انتظار داشت ID.4 و ID.5 را بدون گزینه‌های قدرتمندتر GTX معرفی کند و در عوض آنها را در ماه‌های پس از عرضه اضافه کند.

  • جزئیات فول، واگن ID.3، ID.4، ID.5 زمان عرضه خودرو الکتریکی GTX برای استرالیا

راه اندازی محدوده GTX کمک خواهد کرد تا سهم خودروهای پرفورمنس (R Line، GTI، GTX، R) که توسط فول، واگن استرالیا فروخته شده در سال 2024 به 25 درصد برسد.

قدرت در هر دو مدل GTX از a 220 کیلو وات سیستم محرک الکتریکی دو موتوره و محدوده رانندگی ادعا شده در 479 کیلومتر از باتری 77 کیلووات ساعتی آن.

همچنین به استرالیا می آیند؟ ID.3 GTX، برداشتی الکتریکی از فرمول هات هاچ که توسط Golf GTI تعیین شده است.

فول، واگن استرالیا از اولین خودروی پرفورمنس GTX خود در استرالیا در نیمه اول سال 2024 استقبال خواهد کرد.

فول، واگن تایید کرده است که GTX کوچکتر را خواهد ساخت، اما هنوز نسخه تولیدی آن را فاش نکرده است.

از نظر اقتصادی نیز توجیه پذیر است زیرا [customers] در فرصت‌های فراوان از دست نمی‌روند.»
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/volkswagen-details-id-3-id-4-id-5-gtx-electric-car-launch-timing-for-australi،