جزئیات لوازم جانبی Maruti Jimny – روکش جانبی، ریل سقف، پوشش لاستیک زاپاس

لهجه های کروم – روی جلوپنجره و محفظه چراغ مه شکن آن در جلو، دستگیره درها در کناره‌ها و همچنین می‌تواند تا چراغ‌های عقب در عقب گسترش یابد، می‌توان یک لمس کروم را مشاهده کرد. این لوازم جانبی را می توان به صورت تکی یا بسته ای ،یداری کرد.

روکش جانبی – برای افزودن حس اسپرتی بیشتر به Maruti Jimny، مشتریان می توانند از روکش جانبی به ،وان لوازم جانبی استفاده کنند. روکش با نقره تمام شده است و از ،مت پایینی SUV محافظت می کند که همراه با قوس چرخ های سیاه رنگ حالت عضل، تری به آن می بخشد.

لوازم جانبی ماروتی سوزوکی جیمنی
لوازم جانبی ماروتی سوزوکی جیمنی

این لیست از لوازم جانبی اصلی که توسط این شرکت ارائه می شود، میزان ماجراجویی ماروتی سوزوکی جیمنی 5 درب جدید را افزایش می دهد.

ماروتی سوزوکی جیمنی 5 در، که در نمایشگاه خودروی 2023 به نمایش گذاشته شد، قرار است در اوایل ژوئن عرضه رسمی خود را آغاز کند. در حال حاضر در نمایشگاه های Nexa به نمایش گذاشته می شود و رزرو آن نیز از 25000 روپیه آغاز شده است، در حالی که جزئیات قیمت هنوز فاش نشده است.

روکش ،تیک زاپاس – ماجراجویی و آفرود محور بودن، داشتن چرخ یدکی روی دروازه عقب آن ا،امی است. برای محافظت از این ،تیک زاپاس در برابر نور خورشید، ماروتی سوزوکی یک روکش کروم/مشکی را ارائه می‌کند که روی کل تایر قرار می‌گیرد. لیست قیمت لوازم جانبی Maruti Jimny در زمان عرضه تا چند هفته دیگر فاش خواهد شد.

مشخصات موتور

تولید جیمنی جدید نیز آغاز شده و اولین واحد از کارخانه این شرکت در هاریانا خارج شده است. هدف این شرکت تولید حدود 1 میلیون واحد در سال بدون اختصاص 66 درصد به فروش در هند و بقیه به صادرات است.

Maruti Suzuki Jimny 5 در، که بر روی یک شاسی قاب نردب، با سیستم AllGrip Pro 4WD سوزوکی قرار دارد، مجهز به یک موتور 1.5 لیتری K15B بنزینی با قدرت 105 ، بخار و گشتاور 134 نیوتن متر است. موتور به گیرب، 5 سرعته دستی یا گیرب، اتوماتیک 4 سرعته مبدل گشتاور متصل می شود. پس از پرتاب با ماهیندرا تار و فورس گورکا رقابت خواهد کرد.


منبع: https://www.rushlane.com/maruti-jimny-accessories-list-side-cladding-roof-rails-spare-tyre-cover-12469822.htmlبرگردان – هنگامی که جیمنی 5 در در نمایشگاه خودروی 2023 به نمایش گذاشته شد، با برگردان هایی در کناره هایش که عبارت «جیمنی» نوشته شده بود، دیده شد. اینها همچنین می توانند بخشی از لوازم جانبی ارائه شده توسط شرکت باشند.

قبل از عرضه، Maruti Suzuki لیست لوازم جانبی اصلی را که با جیمنی جدید ارائه می شود، منتشر کرده است. اینها اسپورت هستند و برای افزایش سهم ماجراجویی جیمنی 5 در طراحی شده اند که به خودی خود علاقه مندان به آفرود را هدف قرار می دهد.

Maruti Suzuki Jimny 5 در – لوازم جانبی

ریل های سقف – با دریافت سقف تخت Maruti Suzuki Jimny 5 در، این شرکت انتخابی از ریل های سقف محکم و چادرها و سایبان های سقفی را به مشتریان ارائه می دهد.