جزئیات نمایه جانبی 5 دری ماهیندرا تار

Thar 5-درب احتمالاً در Thar 3-در که دارای رتبه ایمنی 4 ستاره در تست های تصادف جه، NCAP است، به همان اندازه ایمن است. کیت ایمنی تا حد زیادی با ویژگی هایی مانند سنسورهای پارک عقب، سیستم نظارت بر فشار باد ،تیک ها، لامپ های دنباله دار و سرب به تار، ESP با کاهش واژگونی و هشدار ضد سرقت ی،ان خواهد بود.


منبع: https://www.rushlane.com/mahindra-thar-5-door-side-profile-detailed-new-spy-s،ts-12447319.htmlموتور 2.2 لیتری دیزل در دو حالت تنظیم با بالاترین توان ،وجی 172 ، بخار موجود است. گشتاور ،وجی 370 نیوتن متر با گیرب، دستی و 400 نیوتن متر با گیرب، اتوماتیک است. این موتور همچنین در پیکربندی 130 ، بخار و 300 نیوتن متر ارائه می شود. Thar 5 در در هر دو گزینه درایو 4×2 و 4×4 در دسترس خواهد بود.

در حالی که Thar 3 در همچنان به تسلط خود ادامه می دهد، محصولات آینده مانند Force Gurkha 5 در و Maruti Suzuki Jimny 5 در می توانند به ،وان رقبای توانمند ظاهر شوند. ماهیندرا برای حفظ تسلط خود در بخش سبک زندگی آفرود در حال کار بر روی یک نسخه 5 در از Thar است. انتظار می‌رود نسخه جدید در سال آینده رونمایی شود. Maruti Jimny 5 در نیز در سال 2023 عرضه خواهد شد.

Thar 5 در از همان گزینه های موتور استفاده می کند که در حال حاضر با Thar 3 در موجود است. با این حال، اعداد عملکرد می تواند نزدیک به اسکورپیو N باشد. موتور اسکورپیو N روی برد، موتور 2.0 لیتری توربو بنزینی 200 ، بخار حدا،ر قدرت را در 5000 دور در دقیقه تولید می کند. گشتاور ،وجی 370 نیوتن متر با گیرب، 6 سرعته دستی و 380 نیوتن متر با گیرب، 6 سرعته AT است.

ثار 5 در به دلیل فاصله بین دو محور طول، تر از نظر آفرود به اندازه ثار 3 در نخواهد بود. به ،وان مثال، زاویه رمپ بیش از حد ممکن است کاهش یافته باشد. با این حال، کیفیت ساخت تا حد زیادی ی،ان خواهد بود، به طوری که 81٪ از پلت فرم بهینه سازی شده از فولاد با مقاومت بالا ساخته شده است. راه اندازی سیستم تعلیق به گونه ای بهینه سازی می شود که برای نیازهای رانندگی در جاده من، تر باشد. انتظار می رود Thar 5 در به سیستم تعلیق penta-link مجهز شود، همانطور که در حال حاضر با Scorpio-N استفاده می شود.

Thar 5-در توسط یک نسخه بهینه سازی شده از پلت فرم Scorpio-N پشتیب، می شود، که خود یک نسخه به شدت اصلاح شده از پلت فرم 3 در Thar است.

ماهیندرا تار 5 در
ماهیندرا تار 5 در

در حالی که چیدمان صندلی ها فاش نشده است، به احتمال زیاد Thar 5 در دارای سه ردیف خواهد بود. هر دو نوع 6 صندلی و 7 صندلی می توانند ارائه شوند. این چیزی شبیه به گورکای 5 در خواهد بود که دارای انواع 6 صندلی، 9 صندلی و همچنین 13 صندلی خواهد بود. گورکای 5 در اولین مزیت حرکت دهنده را خواهد داشت، زیرا جلوتر از ثار و جیمنی 5 در به بازار عرضه می شود.

ویژگی های 5 درب Thar

در ،مت داخلی، لیست تج،ات شامل فرمان قابل تنظیم شیب، پورت شارژ USB، کروز کنترل، کنترل‌های نصب شده روی فرمان، سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه لمسی و ویژگی‌های اتصال است. Thar 5 درب احتمالاً تم کابین جدید و تودوزی تازه‌ای خواهد داشت. ع، های جاسوسی جدید به دکتر Rusen Rahul و enCARtorTanay نسبت داده شده است.

مشخصات Thar 5 درب

از نظر بصری، ماهیندرا به دنبال حفظ همان ظاهر و احساس برای Thar 5 در است. جدای از فاصله بین دو محور، نمای جلو و عقب تا حد زیادی مشابه ثار 3 در است. برخی از ویژگی های کلیدی عبارتند از: چراغ جلو گرد، جلوپنجره جلوی درجه یک با لت، چراغ های LED DRL روی گلگیر، سپر جلوی مقاوم و رینگ های آلیاژی 18 اینچی. در عقب نیز، درب عقب، چراغ‌های مه شکن، چراغ‌های عقب LED، سپر و محفظه چرخ یدکی مشابه با 3 در Thar به نظر می‌رسند.

ماهیندرا تار 5 دری جدید
ماهیندرا تار 5 دری جدید