جزئیات ADV هیمالیا رویال انفیلد الکتریک قبل از پرتاب به بیرون درز کرد

در راه اندازی Hunter 350 بود که سیذارتا لال، مدیر عامل Eicher Motors نکات ظریفی در مورد اینکه چه نوع خودروهای الکتریکی ممکن است در سال های آینده از اصطبل های رویال انفیلد تولید شوند، ارائه کرد. او اشاره کرد که اولین خودروی الکتریکی رویال انفیلد طی یک ج، زم، سه تا چهار ساله رونمایی خواهد شد. حتی اگر به م،ای انتظار بود، RE تایید کرد که پایش را روی زمین گذاشته است.

هیمالیا الکتریکی
تصویر – Bikewale

منبع


منبع: https://www.rushlane.com/royal-enfield-electric-himalayan-adv-details-leak-ahead-of-launch-12454099.html

اخیراً مفهوم Electrik01 را در یک تصویر فاش شده دیدیم که بسیار رادیکال به نظر می رسید. چیزی که هیچ ، در یک قرن ندیده بود. حال و هوای آینده نگرانه ای داشت و در طول مسیر بر جذابیت های یکپارچه سازی خود ایستاد. رویال انفیلد الکتریک هیمالیا نیز همین حالات را تابش می کند. از این نظر، هنوز هم از نظر جذابیت نئو یکپارچهسازی با سیستمعامل است، اما زبان طراحی آینده نگرانه ای دارد.

گفته می‌شود، فردا هرگز نمی‌خوابد و با توجه به رشد آینده خودروهای الکتریکی، سازندگان اصلی دو وات نمی‌توانند قطار برقی را از دست بدهند. مطمئناً رویال انفیلد نیست، زیرا به نظر می رسد حداقل در هند انحصار موتورسیکلت های ک،یک و رترو را در اختیار دارد. RE تعداد زیادی از طرفداران در خارج از کشور را نیز دارد.

برخلاف Electrik01 که یک نمونه اولیه است، رویال انفیلد هیمالیا الکتریک هنوز در مرحله طراحی مفهومی است. این امکان وجود دارد که وقتی نسل جدید 2W الکتریکی از رویال انفیلد روشن شود، هیمالیا الکتریکی می تواند پرچمدار باشد. ما این را می گوییم زیرا به دلیل ماهیت یک ADV باید برد طول، داشته باشد.

رینگ های سیمی حفظ شده اند و احتمالاً 21 اینچ در جلو و 17 یا 18 اینچ در عقب هستند. رویال انفیلد هیمالیا الکتریک دارای موتوری در وسط است که نیرو را از طریق زنجیر به چرخ‌های عقب می‌فرستد. سیستم تعلیق عقب تک شوک و بازوی شیک آلومینیومی نیز بخشی از پکیج آن است.

تایم لاین را اجرا کنید

یک بسته باتری بزرگ با برد 200 تا 300 کیلومتر به دلیل ماهیت ADV احتمالاً از هیمالیا الکتریکی توسط Royal Enfield است.

رویال انفیلد الکتریک هیمالیا ADV
Royal Enfield Electric Himalayan ADV – Render

منقارش از بین رفته و در جایش یک بیکینی است که چراغ های گرد آن را نگه می دارد. یک گیره بلند جلوی آن را تزئین می کند و حس ADV را به آن می بخشد. واضح است که رویال انفیلد به طرز هوشمندانه ای از قاب خود به ،وان پانل های بدنه خود استفاده می کند که برای نمایش در معرض دید قرار گرفته است. در پشت، می‌تو،م یک زیر فریم تیز و یک پروفایل تمیز را ببینیم.

رویال انفیلد برای ادامه در صدر بازی خود، راه اندازی های متعددی را در چند سال آینده برنامه ریزی کرده است. یکی از آنها هیمالیا الکتریکی است. درست شنیدی یک ADV الکتریکی از یک تولید کننده اصلی موتور سیکلت. بیا یک نگاهی بیندازیم.

هیمالیا الکتریکی توسط رویال انفیلد

رویال انفیلد به استراتژی “چهار موتور سیکلت در سال” خود وفادار است. ما Scram 411، ک،یک 350 جدید، هانتر 350 جدید و اخیراً Super Meteor 650 را دریافت کردیم. به نظر می رسد سهمیه Royal Enfield برای پرتاب های جدید در سال 2022 به پایان رسیده است.

برد طول، به م،ای باتری بزرگتر است و به ،ه خود به م،ای قیمت بالاتر است. همچنین، با یک کیت آفرود من، یا کیت تور، نمی‌توان گفت که رویال انفیلد آن را با قیمتی ممتاز قیمت خواهد داد. با رویکرد از بالا به پایین، می‌توان انتظار داشت که پیشرانه‌های الکتریکی روی محصولات پایین‌تر نیز کاهش پیدا کند. ج، زم، راه اندازی توسط این شرکت فاش نشده است. با توجه به نکات سیدارتا لال، می‌توان انتظار داشت که رویال انفیلدهای متنوع در سال 2026 یا پس از آن به جاده‌های هند راه پیدا کنند.