جف گوردون، افسانه نسکار، بازنشسته می شود و به مسابقه پورشه می پردازد؟

با این حال، در سن 51 سالگی، تجربه یک خودروی مسابقه ای هنوز گوردون را به یاد می آورد. او اکنون مهارت های تصفیه شده خود را به دنیای اتومبیل های پورشه کاپ می برد. شما می د،د که او باید عاشق این هیولاهای مبتنی بر GT3 باشد اگر بخواهد به خاطر آن از دوران بازنشستگی خارج شود..

او یک رکورد پنج بار برنده در Brickyard 400 است که در ایندی برگزار شد. گوردون در مسابقات کورس جاده ای رکورد 9 پیروزی را در اختیار دارد. در سال 2017، گوردون در دومین تلاش خود برنده رول، 24 در دیتونا شد. بدون در نظر گرفتن سن و وسیله نقلیه، گوردون برای اینکه یک راننده عالی در مسیر جاده ای باشد، به جرات می توان گفت.

جف گوردون، افسانه نسکار، بازنشسته می شود و به مسابقه پورشه می پردازد؟  - تصویر 1098734

جف گوردون، افسانه نسکار، بازنشسته می شود و به مسابقه پورشه می پردازد؟  - تصویر 1098735

گوردون در میان 30 راننده دیگر در اطراف پیست 14 گوشه 2.4 مایلی مسابقه خواهد داد. در آن یادداشت، گوردون اظهار داشت:

بازگشت یک قهرمان

گوردون در ک، Invitational خلب، ماشین شماره 24 شرکت خواهد کرد. ایا بهتر از این ممکن هست؟ این بخشی از دومین جشنواره خودروهای اسپورت پورشه با هم خواهد بود. اگرچه این یک تجربه جدید برای گوردون خواهد بود، اما او با مسابقات جاده ای در ایندیاناپولیس غریبه نیست.

علاقه مندان به تماشای این نمایش می توانند پخش رسمی آن را تنظیم کنند. دو مسابقه، یکی شنبه و دیگری یکشنبه، هر دو 40 دقیقه برگزار خواهد شد. این فرصت را از دست ندهید تا یک بار دیگر شاهد ضربات عظمت خودرو در شماره 24 باشید!


منبع: https://www.tops،d.com/cars/car-news/nascar-legend-jeff-gordon-unretires-to-race-porsches-ar197368.htmlجف گوردون، افسانه نسکار، بازنشسته می شود و به مسابقه پورشه می پردازد؟  - تصویر 1098738

در نتیجه، ما این امتیاز را داریم که مسابقه تالار مشاهیر NASCAR را در جام پورشه کاررا آمریکای شمالی ببینیم.. اولین حضور او از 2 تا 4 سپتامبر در پیست اتومبیل ر، نمادین ایندیاناپولیس خواهد بود. برای شیرین ، این معامله، این رویداد همچنین دیدار مجدد با رئیس قدیمی خدمه گوردون، ری اورنهام، خواهد بود.

اتحاد مجدد یک عمر

من مشتاقانه منتظر برگشتن در یک ماشین مسابقه و رقابت با یک رشته با استعداد از تیم ها و رانندگان هستم… وقتی فرصتی برای رقابت در ایندیاناپولیس موتور اسپیدوی پیدا می کنم، همیشه خاص است. من و ری (اورنهام) همیشه در مورد اجرای یک مسابقه دیگر با هم صحبت کرده‌ایم و احساس می‌کردیم که ایندی مکان من،ی است. این یک راه سرگرم کننده برای گذراندن تعطیلات آ، هفته و ساختن خاطرات جدید خواهد بود.