جیلی از زیباترین سدان چین در سوژو رونمایی کرد: جیلی گلوبال

بوروی جنرال الکتریک از همان ابتدا به گونه ای طراحی شده بود که پریمیوم ترین خودروی جیلی اتو تا به امروز باشد. در هسته خود، مدل پرچمدار جدید بر راحتی، فناوری، اتصال و انرژی جدید تمرکز دارد.

فضای داخلی بوروی جنرال الکتریک از کابین خلبان یک کشتی ستاره ای آینده نگر الهام گرفته شده و با ،یب فناوری و تجمل، به م،ای واقعی کلمه تجربه رانندگی خارج از این دنیا را به سرنشینان می دهد. داشبورد تمام دید از طراحی یک تکه پیشگامانه استفاده می کند که به کاربران حسی شبیه به دیدن یک صفحه نمایش غول پیکر IMAX می دهد. یک صفحه کنترل مرکزی 12.3 اینچی تمام منابع اطلاعاتی از جمله ا،یستم هوشمند GKUI Geely را که اخیراً راه اندازی شده است را در یک تکه فناوری از نظر بصری چشمگیر ،یب می کند. فناوری ممتاز و سبز جیلی نه تنها در داخل خودرو دیده می‌شود، بلکه می‌توان آن را با روشنایی محیط در سراسر محیط کابین که با حالت‌های مختلف رانندگی هماهنگ است، احساس کرد. قرمز شعله ور برای اسپرت، آبی کریستالی برای رانندگی اکو، و طلایی کهربایی برای حالت راحتی تصفیه شده.

9 آوریل 2018، سوژو چین. جیلی خودرو (Geely) از سدان پرچمدار جدید خود با نام Bo Rui GE در یک رویداد ویژه در باغ شهر تاریخی سوژو رونمایی کرد.

مدل جدید پس از ثبت رکورد عملکرد سه ماهه اول جیلی در سال 2018 عرضه شد. در سه ماه اول سال 2018، مجموع حجم فروش جیلی به 386296 رسید که 39 درصد نسبت به سال قبل افزایش داشت. این نیز 24 درصد از هدف سالانه شرکت را تکمیل می کند. جیلی از سپتامبر 2017 به مدت هفت ماه متوالی فروش ماهانه ای بیش از 100000 دستگاه داشته است.


منبع: http://global.geely.com/2018/04/09/geely-unveils-،as-most-beautiful-sedan-in-suz،u/

طراحی بیرونی کلید موقعیت Bo Rui GE به ،وان خودروی پرچمدار این برند بود. باید بر روی جاده تاثیر بگذارد در حالی که هم برازنده و هم زیبا باشد. با این حال، در زیر سطح آرام، می توان به لبه های تیز و جزئیات پیچیده ای که به طرح داده شده است نگاه کرد. مانند آب تحت کشش درست قبل از حرکت، که به م،ای وجود انرژی قوی در زیر سطح است. جنرال الکتریک با نمای بیرونی محکم و تاثیرگذار، از دور یا نزدیک مانند یک محصول مدرن و پیشرفته جه، به نظر می رسد، بدون اینکه بیش از حد غلبه کند. به ،وان یک محصول شاخص، این خودرو ممتازترین وسیله نقلیه جیلی است.

بوروی جنرال الکتریک در یک رویداد ویژه در سوژو، شهری که به دلیل مشارکت غنی خود در فرهنگ ک،یک چین مشهور است، به رسانه های چینی نشان داده شد. باغ‌ها، است،ها و رودخانه‌های پراکنده در شهر الهام‌بخش شعرها و داستان‌های بی‌شماری در طول تاریخ بودند که به ،وان پس‌زمینه‌ای عالی برای نشان‌دادن اولین سدان عمل ،د.

جیلی اتو به ،وان بزرگترین و سریع‌ترین تولیدکننده خودرو در چین، متعهد بهماشین های تصفیه شده برای همه ماموریت این برند از زمان معرفی محدوده خودروهای نسل 3.0 خود در سال 2014. اولین وسیله نقلیه ای که به طیف خودروهای نسل 3.0 اضافه شد، بوروی اصلی بود که به پرفروش ترین سدان داخلی در بخش خود تبدیل شد. بوروی علاوه بر فروش بیشتر از رقبای خود، به یک وسیله نقلیه خدمات دیپلماتیک در چین تبدیل شد و خودروی رسمی در اج، سران G20 در سال 2016 بود.

  • پرچمدار جدید Bo Rui GE زیبایی را با راهکارهای انرژی جدید ،یب می کند
  • هوشمند، متصل و هوشمند، جنرال الکتریک بهترین های هر دو جهان را ارائه می دهد
Bo Rui GE بر اساس ،اصر ک،یک و در عین حال ظریف چینی، طراحی الهام گرفته از چین را که برای اولین بار در Bo Rui اصلی نشان داده شد، بهبود بخشیده است. زیبایی‌شناسی قوی چینی را با اتصال جه، و فن‌آوری‌های انرژی جدید جفت می‌کند، که جیلی را قادر می‌سازد تا یک بار دیگر یک خودروی پرچمدار حتی چشمگیرتر خلق کند.

Bo Rui GE قرار است در ماه می 2018 وارد بازار شود و مدل های هیب، هوشمند را به جریان اصلی جدید تبدیل کند. مدل جدید نسل جدید مصرف‌کنندگان نوآور جوان چین را هدف قرار می‌دهد که چشم‌انداز جه، و ذهنیت بین‌المللی دارند. اعتماد به نفس و باورهای آینده نگر آنها را مشتاق به ش،تن سنت ها و تبدیل شدن به روند ساز می کند. روح منحصربه‌فرد آن‌ها نمایانگر عالی چین امروزی است که در حال ورود به عصر جدید است.