جیلی جایگاه خود را به عنوان رهبر چین در خودروهای انرژی جدید نشان می دهد: جیلی گلوبال

25 آوریل 2018هفتم، پکن، چین. گروه خودروسازی جیلی جایگاه خود را به ،وان یک بازیگر قدرتمند در بازار خودروهای انرژی جدید چین به ثبت رسانده است. خودروساز چینی پیشرو اخیراً دو مدل جدید با تمرکز بر انرژی جدید معرفی کرده است و اطمینان می دهد که به زودی تعداد بیشتری از این خودروها دنبال خواهند شد.

آقای An Conghui، رئیس و مدیر اجرایی گروه خودروی جیلی، طی سخن، در نمایشگاه بین‌المللی خودرو پکن 2018، گفت: «چین در نهایت به مرکز جه، یک انقلاب انرژی جدید تبدیل می‌شود که خودرو را همانطور که می‌شناسیم دوباره اختراع می‌کند و از این رو می‌سازد. صنعت خودروسازی آن قوی تر و انعطاف پذیرتر است. به‌،وان یک برند خودروسازی چینی، ما متوجه شده‌ایم که رقابت در این دوره جدید به شکل یک جنگ فناوری خواهد بود و باید از طریق نوآوری‌های فناوری پیشروی این عصر جدید باشیم.

او سپس خلاصه کرد: «جیلی انتخاب می‌کند که یک رهبر فناوری عملگرا باشد که اتومبیل‌های عملی را برای استفاده روزمره و نه فقط برای نمایش می‌سازد. این رویکرد تلاش های ما را برای دستیابی به نتایج موفقیت آمیز در زمینه های دینامیک خودرو، اقتصاد و هوشمندی هدایت می کند. این امر جیلی را قادر می سازد تا رهبر بلامنازع در ایجاد کارآمدترین خودروهای انرژی جدید جهان باشد.


منبع: http://global.geely.com/2018/04/25/geely-seals-its-position-as-،as-leader-in-new-energy-vehicles/

جیلی همچنین اولین SUV مفهومی پیشرفته و پیشرفته خود را که به طور آزمایشی با نام Concept Icon شناخته می شود، در سطح جه، برگزار کرد. این کانسپت نشان دهنده تمایل خودروساز برای تنوع بخشیدن و کشف روندهای جدید در طراحی است.

این در راستای طرح آبی جیلی است که در اوا، سال 2015 اعلام شد، جایی که این شرکت قصد دارد تا سال 2020 خودروهای انرژی جدید را تولید کند. گروه خودروسازی جیلی قصد دارد 90 درصد از فروش خودرو خود را متشکل از خودروهای انرژی جدید تشکیل دهد. سه فناوری اصلی، ی،ی الکتریکی خالص (EV)، برقی پلاگین (PHEV) و الکتریکی هیب، (HEV). این طرح همچنین مست،م آن است که فروش انرژی جدید به 65٪ برای PHEV و HEV ت،یم می شود، در حالی که 35٪ دیگر تا سال 2020 از EV حاصل می شود.

این خودروها مقدمه ای برای ورود جیلی به عصری هستند که وسایل نقلیه انرژی جدید بر جاده های ما تسلط خواهند داشت. تنها در سال جاری، ما مجموعه‌ای از مدل‌های انرژی جدید را عرضه خواهیم کرد و در آینده‌ای نه چندان دور، تمامی پلتفرم‌ها و سری محصولات ما کاملاً الکتریکی خواهند شد.»

  • بزرگترین برند خصوصی چین برای انتقال کامل به خودروهای انرژی جدید
  • اولین مدل PHEV پرچمدار جیلی به نمایش گذاشته شد که مصرف سوخت را به 1.6 لیتر در 100 کیلومتر کاهش داد.

او همچنین توضیح داد: «جیلی 12 سال پیش به این موضوع پی برد که ما با سرمایه گذاری هنگفت در تحقیق و توسعه، ادغام منابع جه، و همچنین تقویت همکاری استراتژیک با ولوو، ورود خود به بخش انرژی جدید را آغاز کردیم. ما حدود 2500 ذهن باهوش را در سراسر جهان در مهندسی انرژی جدید به کار گرفته ایم تا بر توسعه فناوری های هیب،، الکتریکی خالص، پیل سوختی و سوخت جایگزین تمرکز کنیم.

جیلی Bo Rui GE را در نمایشگاه بین المللی خودرو پکن 2018 رونمایی کرد، اولین سدان هیب، هوشمند جیلی که مجهز به سیستم هیب، پلاگین 1.57+7DCTH است که به طور مش، توسط جیلی و ولوو توسعه یافته است، این مدل پرچمدار دارای رتبه مصرف سوخت 1.6 است. لیتر برای 100 کیلومتر همزمان جیلی نسخه هیب، ملایم 48 ولتی BSG Bo Rui GE را نیز معرفی کرده است که مصرف سوخت را تا 15 درصد نسبت به نسخه سنتی بنزینی بهبود می بخشد.

امروزه جیلی در زمینه فناوری‌های انرژی جدید همراه با حقوق مالکیت م،وی اصلی خود در جهان پیشرو است. جیلی به طور پیوسته توسعه فناوری های اساسی در زمینه انرژی جدید و کاربرد آن را از طریق م،ارسازی و پلتفرم سازی پیش برد.