جیپ انتقام جوی SUV بدون مبدل در جاده

اکنون که SUV جیپ انتقام جویانه در جاده های عمومی دیده می شود، می توان انتظار عرضه در اوایل سال 2023 را داشت. عرضه در هند هنوز تایید نشده است. در صورت عرضه، منتظر قیمت SUV جمع و جور باشید. Avenger تمام الکتریکی با ماهیندرا XUV400 و MG ZS EV رقابت خواهد کرد.

جیپ انتقام جوی 2023 به دلیل اندازه آن در فضای SUV جمع و جور نمی گنجد. با توجه به استراتژی محصولات جیپ در هند، Avenger یک شاسی بلند کوچک بزرگتر و ممتاز است. درست مانند Comp، یک SUV کامپکت کمی بزرگتر و درجه یک. م،ن یک شاسی بلند D1 کمی بزرگتر و درجه یک است.

با ادامه فروش Comp، و Meridian، جیپ هند اگر بخواهد سهم بازار را افزایش دهد به وسایل نقلیه اصلی بیشتری نیاز دارد. با این حال، این برند آمریکایی از آوردن گرند چروکی به سواحل هند در آینده نزدیک ابایی ندارد.

جیپ که یک برند SUV است، در حال حاضر رقیب مستقیمی در فضاهای SUV سگمنت C و B که بیشتر فعالیت‌های SUV در آن انجام می‌شود، ندارد. اینجا جایی است که شاسی بلندهایی مانند تاتا ن،ون، هیوندای کرتا، کیا سلتوس، ماروتی برزا و هیوندای ونوئه در حال حاضر مهم، می کنند.

Jeep Avenger SUV Spied Undisguised

منبع


منبع: https://www.rushlane.com/jeep-avenger-suv-spied-undisguised-on-public-road-12443577.html

Jeep Avenger SUV از پلت فرم CMP بهره می برد و دارای تنظیمات FWD است. مجهز به Selec-Terrain جیپ، دارای حالت های رانندگی مانند Eco، Normal، Mud، Sport و Snow است. با توجه به طول 4.1 متری آن، می توان انتظار عملکرد هیجان انگیز و هندلینگ چابک را داشت. همانطور که در نمایشگاه خودرو پاریس مشاهده شد، Avenger دارای طراحی جعبه‌ای و در عین حال منحنی است. چراغ‌های جلو با یک LED DRL در بالا و واحدهای چراغ جلو در زیر آن ت،یم می‌شوند. در زیر چراغ‌های جلو، که به‌خوبی در سپر مشکی رنگ آن تعبیه شده است، چراغ‌های مه شکن مشاهده می‌شود.

جیپ انتقام جوی SUV
جیپ انتقام جوی SUV

مشخصات و ویژگی ها

شاسی بلند جیپ انتقام جوی آینده با موتور 1.2 لیتری 110 ، بخاری و مدل تمام الکتریکی با برد 550 کیلومتر عرضه می شود.

جیپ انتقام جوی SUV
جیپ انتقام جوی SUV

Stellantis، والدین FCA و PSA، بلندپروازی‌هایی برای عرضه 100 وسیله نقلیه جدید تا سال 2030 در سطح جهان دارد. آنها به تازگی از جدیدترین جیپ خود به نام Avenger رونمایی ،د. در ابعاد جمع و جور، یک نسل جدید SUV است که در بسیاری از کشورهای جهان فروخته خواهد شد. اکنون برای اولین بار بدون استتار در جاده عمومی دیده شده است. شات های جاسوسی اعتبار والتر وایر (واحد جاسوسی Gabetz) است.

نسخه تمام برقی جدید جیپ انتقام جویانه دارای توان ،وجی 156 ، بخار خواهد بود. مدل های با مشخصات بالا نیز راه اندازی eAWD را دریافت خواهند کرد. برد رانندگی با شارژ کامل 340 مایل (استاندارد WLTP) است که تقریباً 550 کیلومتر است. با این حال، محدوده دنیای واقعی کمتر خواهد بود.

با توجه به اینکه کنگلومرا Stellantis هر دو گروه PSA و FCA را تشکیل می دهد، اشتراک قطعات بین این دو مشهود است. به ،وان مثال، جیپ انتقام جویانه با موتور 1.2 لیتری توربو بنزینی سیتروئن C3 که در هند فروخته می شود، عرضه می شود. موتور سیتروئن C3 حدا،ر قدرت 110 ، بخار در 5500 دور در دقیقه و 190 نیوتن متر حدا،ر گشتاور در 1750 دور در دقیقه تولید می کند. در هند فقط یک MT 6 سرعته ارائه می شود. گفته می‌شود، جیپ انتقام‌جو ممکن است گزینه‌ای خودکار داشته باشد.

از ویژگی‌های این خودرو می‌توان به پنل‌های دوقلو 10.25 اینچی، شارژ بی‌سیم، فرمان روکش چرمی و صندلی‌های چرمی، چراغ‌های عقب X شکل، اسپوی، و درب برقی هندزفری، ویژگی‌های سطح 2 ADAS نیز اشاره کرد. احتمالاً دارای ویژگی هایی مانند ترمز اضطراری خودکار، کمک حفظ بین خطوط، هشدار برخورد از جلو، کروز کنترل تطبیقی ​​و نظارت بر نقاط کور است.

جیپ انتقام جوی SUV
جیپ انتقام جوی SUV

اندازه SUV Avenger