جیپ مریدین ایکس، نسخه آپلند قیمت راه اندازی 33.41 لک

بسیاری از ویژگی ها در حال حاضر بخشی از تج،ات Meridian هستند. برجسته ، آن در بخش خود. این خودرو دارای سانروف پانوراما، بسته سرگرمی عقب با صفحه نمایش 11.6 اینچی مجهز به وای فای، سیستم 4X4 Select Terrain و سیستم اطلاعات سرگرمی Uconnect 5 در جلو است. تمامی نسخه ها به موتور 2.0 لیتری دیزلی با 168 ، بخار قدرت و 350 نیوتن متر مجهز شده اند. متصل به 6 سرعت MT یا 9 سرعت TC. فقط دومی گزینه های 4WD را دریافت می کند.

برنامه انحصاری جیپ ویو

این نوع تجربه شیک‌تر و شیک‌تری را برای مخاطبان شهری فراهم می‌کند. دارای پایه های همرنگ بدنه و قالب های جانبی، پله های جانبی درجه یک و لامپ های گودال است. Meridian X دارای سقف خا،تری است که با جیب های خا،تری در چرخ های آلیاژی آن متضاد است.

جیپ م،ن ای، نسخه محدود جدید
جیپ م،ن ای، نسخه محدود جدید

م،ن آپلند – به هر جایی بروید، هر کاری را انجام دهید

موقعیت‌های جیپ مدل م،ن آپلند برای جویندگان ماجراجویی و افرادی با نگرش «هرجا برو، هر کاری انجام بده». افزودنی‌های نوع Upland شامل یک کالسکه سقفی کاربردی، پله‌های جانبی، محافظ‌های آب پاش، سازمان‌دهنده چکمه، بادکننده ،تیک، کابین ویژه، سایه‌بان خورشیدی و تشک‌های بار است. یک برگردان منحصر به فرد در کلاه نیز وجود دارد.

در مورد قیمت‌ها، نسخه‌های محدود م،ن از 33,41,000 روپیه شروع می‌شوند و برای مدل نهایی تا 38,47,000 روپیه افزایش می‌یابند. قیمت به نوع لوازم جانبی که ،یدار انتخاب می کند بستگی دارد. تمامی قیمت ها پیش فروش می باشد

جیپ م،ن آپلند نسخه محدود جدید
جیپ م،ن آپلند نسخه محدود جدید

لیست ویژگی ها برای ارائه تجربه مخملی

جیپ هند از عرضه دو نسخه جدید شاسی بلند م،ن 7 سرنشین خود خبر داد.

Jeep Meridian X و Upland Limited Editions جدید
Jeep Meridian X و Upland Limited Editions جدید

به‌،وان بخشی از MY2023، به نظر می‌رسد جیپ رویکردی جامع برای بهبود آمار فروش خود ارائه می‌کند. به نظر می رسد انواع Meridian X و Upland به همراه برنامه انحصاری Jeep Wave گام های مثبتی برای رسیدن به این هدف باشند.


منبع: https://www.rushlane.com/jeep-meridian-x-upland-edition-launch-price-12466475.html

جیپ هند با این آپدیت دو رنگ جدید ارائه می کند. آنها ماه نقره ای و آبی کهکش، هستند. این رنگ های جدید جذابیت بصری منحصر به فردی را ارائه می دهند. بسیاری از ویژگی ها بین دو نوع جدید مش، هستند مانند پله های جانبی و نور محیط در داخل. تشک های مخصوص کف نیز بخشی از بسته بندی هستند.

جیپ م،ن ای، نسخه محدود جدید
جیپ م،ن ای، نسخه محدود جدید

همراه با Meridian X و Meridian Upland، این برند آمریکایی برنامه انحصاری Jeep Wave را در سراسر خط تولید خود ارائه می دهد. این یک برنامه مراقبت از مشتری ممتاز است که شامل سه سال ضمانت جامع، بسته خدمات سریع با شروع 90 دقیقه، Jeep Courtesy Edge، Jeep Genius و Jeep Adventure Concierge است.

جیپ هند دو نوع جدید را با شاسی بلند سایز متوسط ​​خود، م،ن، روانه بازار کرده است. آنها Meridian X و Meridian Upland هستند. این گونه ها با در نظر گرفتن مجموعه های متفاوتی از مخاطبان ایجاد شده اند. Meridian X با هدف جذابیت برای ،نان شهری است، در حالی که Upland برای جویندگان ماجراجویی است. این نسخه‌های محدود هستند و قیمت‌های آن از 33.41 لک شروع می‌شود

Jeep Meridian X – تجربه رانندگی ممتاز