جیپ کلاسیک SUV الکتریکی می شود

در دراز مدت، این یک مفهوم بسیار معقول توسط موپار است و باید فوراً به تولید برسد. آمریکا دومین بازار بزرگ خودرو در جهان است. فرهنگ اصلاح خودرو در آمریکا مانند طبیعت دوم است. ،ید یک ماشین ک،یک و غوطه ور ، موتور Chevy LS1 یا چیزی مشابه در آن یک منظره رایج است.

جیپ ک،یک SUV - CJ Goes Electric
جیپ ک،یک SUV – CJ Goes Electric

کانسپت Jeep CJ Surge در حال حاضر در نمایشگاه SEMA 2022 به نمایش گذاشته شده است. این توسط Mopar – یک بخش عملکرد و لوازم جانبی متعلق به Stellantis توسعه یافته است. موپار می گوید این مفهومی برای سیستم های محرکه آینده برای علاقه مندان به تبدیل خودروهای ک،یک و خودروهای فعلی به خودروهای برقی است. با نگاهی به مفهوم Jeep CJ Surge، می گوییم که این کار به خوبی انجام شده است.

جیپ CJ ک،یک الکتریکی SUV

بسیاری از تولیدکنندگان 4 وات و 2 وات موتورهای خود را برای تعویض و ساخت می‌فروشند و این فرهنگ اصلاح‌سازی را در حال شکوفایی نگه می‌دارند. کیت‌های تبدیل EV مانند این در آینده منطقی‌تر خواهند بود. نمی گویید؟

مشخصات و ویژگی ها

پس چه چیزی زیر کاپوت پمپاژ می شود؟ یک توده V8 بزرگ موتور که 7 یا 8 لیتر را جابجا می کند و قدرت کافی برای کشیدن یک ، تولید می کند؟ قطعا نه. حساسیتی در این ساخت وجود دارد که بر خلاف بسیاری از محصولات آمریکایی است. این Jeep CJ Surge Concept یک خودروی الکتریکی است. این یک بسته باتری در صندوق عقب خود دارد و موتور سفارشی زیر کاپوت آن نصب می شود (به آن نمی گویند کاپوت، زیرا آمریکایی است).

جیپ ک،یک از سال 1944 تا 1986 تولید می شد. این چیزی است که راه را برای ر،ر مدرن امروزی هموار کرد. جیپ ر،ر فعلی جانشین م،وی جیپ سی جی ک،یک قرن گذشته است. اکنون شاسی بلند ک،یک جیپ در نمایشگاه SEMA 2022 به نوعی بازگشته است.

داخل آن نیز با کنسول می، مشتق شده از Wrangler JK Rubicon بازسازی می شود. صندلی‌های سفارشی، رول کیج، شیشه جلوی تزئین‌شده به زیبایی‌شناسی می‌افزایند و این جیپ را به یک جیپ قدیمی و در عین حال مدرن تبدیل می‌کنند. Jeep CJ Surge Concept که در سایه دره مسی با لهجه‌های Surf Blue ساخته شده است، فوراً از یک مایل دورتر به ،وان یک جیپ قابل تشخیص است.


منبع: https://www.rushlane.com/jeep-cl،ic-suv-goes-electric-debuts-concept-12452362.html

بدیهی است که یک کیت بالابر 2 اینچی دارد. با افزایش توانایی حرکت در هر مکان، ما محورهای Dana 44 Crate توسط Jeep Performance Parts را داریم. Jeep CJ Surge Concept بر روی تایرهای عظیم 35 اینچی BF Goodrich AT سوار می شود که حضور زیادی به آن بخشیده است. جوهره جیپ اهداکننده آن دست نخورده باقی مانده و در واقع موپار به آن اضافه کرده است. ما می تو،م سپرهای Wrangler JK Rubicon، وینچ هشدار دهنده، چراغ های جلو LED و موارد دیگر را ببینیم.

Jeep CJ Surge Concept EV دارای یک ماژول محرک الکتریکی مقیاس پذیر 400 ولت است که قادر به تولید 268 ، بخار است. این موتور نیرو را از طریق جعبه انتقال 2 سرعته با دنده قابل انتخاب به هر 4 چرخ می فرستد. با تامین آب این موتور، ما 24 ماژول باتری لیتیوم یونی داریم که بسته باتری آن را تشکیل می دهد که می تواند تا 50 کیلووات ساعت ظرفیت داشته باشد.

سری جیپ CJ یکی از نمادین‌ترین مدل‌های خودروی جهان است که دیده می‌شود – به لطف ماهیندرا در هند نیز به فروش رسید.

جیپ ک،یک SUV - CJ Goes Electric
جیپ ک،یک SUV – CJ Goes Electric