جیپ گرند چروکی فراخوان شد | CarExpert

اگر سؤال دیگری دارید، می تو،د با Stellantis استرالیا با شماره 1800 075 397 تماس بگیرید.

اگر صاحب خودروی آسیب‌دیده هستید، باید با یک فروشنده مجاز جیپ تماس بگیرید تا فنرهای مارپیچ عقب خودرو را بررسی کرده و – در صورت ،وم – بدون هزینه تعویض کنید.

  • جیپ گرند چروکی فراخوان داد

بیشتر: همه چیز جیپ گرند چروکی




منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/jeep-grand-cherokee-recalled-4

استلار استرالیا در حال فراخو، سری WL خود است جیپ گرند چروکی یک بار دیگر، این بار برای مشکل فنرهای پشتی آن.

«به دلیل نقص در ساخت، فنرهای مارپیچ عقب که به درستی نصب نشده اند ممکن است در حین رانندگی جدا شوند. در نتیجه، می تواند منجر به از دست دادن کنترل خودرو شود.

  • جیپ گرند چروکی فراخوان داد

از 25 مه، FCA US از دو سابقه کمک به مشتری، 17 ادعای گارانتی و دو گزارش مید، به طور بالقوه مرتبط با این موضوع، البته بدون تصادف یا جراحت، آگاه بود.

این فراخوان تنها چند روز پس از فراخو، جداگانه و نامرتبط برای WL Grand Cherokee به دلیل یک مشکل تولیدی صورت می‌گیرد که می‌تواند محور ستون فرمان را از اتصال U جدا کند و در نتیجه کنترل فرمان را از دست بدهد.

سازمان ایمنی فنی و انطباق مقرراتی FCA ایالات متحده در 3 مارس 2023 تحقیقاتی را در مورد این موضوع در ایالات متحده آغاز کرد و در پی گزارشی مبنی بر افتادن فنر مارپیچ عقب از گرند چروکی 2023 در حین رانندگی بود.

در مجموع 2052 خودرو به صورت محلی تحت تأثیر این فراخوان قرار می گیرند که همان نقصی را که در اوایل این ماه توسط اداره ملی ایمنی بزرگراه و ترافیک ایالات متحده برای 331401 خودرو صادر شد را پوشش می دهد.

از آنجایی که این فراخوان شامل شاسی بلندهای پنج سرنشین گرند چروکی و گرند چروکی L با فنرهای مارپیچ و نه سیستم تعلیق بادی می شود، این فراخوان فقط بر مدل های Night Eagle و Limited تأثیر می گذارد.

از دست دادن کنترل وسیله نقلیه می تواند خطر تصادف منجر به جراحت یا مرگ سرنشینان وسیله نقلیه و/یا سایر کاربران جاده را افزایش دهد.