حتی یک ماموت هنسی توانا نمی تواند یک جیپ تراک هاوک را در طول یک چهارم مایل شکست دهد.

در طرف دیگر نوار درگ یک جیپ گرند چروکی تراک هاوک قرار دارد، وسیله نقلیه‌ای که برای یک SUV پرچرب بسیار سریع است. زیر کاپوت، Trackhawk همان V-8 سوپرشارژ ۶.۲ لیتری ماموت را دارد، اما ۱۰۰۰ ، بخار قدرت ندارد. در عوض، 707 ، بخار قدرت و 645 پوند فوت گشتاور را از طریق یک گیرب، هشت سرعته مشابه ماموت به هر چهار چرخ منتقل می کند. ما انتظار داشتیم Trackhawk بهبودهایی در عملکرد داشته باشد، اما نسبت به هیولایی تنظیم شده توسط هنسی برتری وزنی دارد. وزن اولی در حدود 5291 پوند است که آن را نزدیک به 2000 پوند سبک تر از ماموت می کند. اگر نمی دانستید، Trackhawk عملکردی مشابه لامبورگینی اوروس دارد، اما آیا برای از بین بردن هنسی ماموت کافی است؟

به نظر شما چه ،ی برنده مسابقه درگ می شود؟

حتی یک ماموت هنسی توانا نمی تواند یک جیپ تراک هاوک را در طول یک چهارم مایل ش،ت دهد - تصویر 1100762

حتی یک ماموت قدرتمند هنسی نمی تواند یک جیپ تراک هاوک را در طول یک چهارم مایل ش،ت دهد - تصویر 1100760

منبع: کارواو


منبع: https://www.tops،d.com/cars/car-news/even-a-mighty-hennessey-mammoth-cannot-defeat-a-jeep-trackhawk-over-a-quarter-mile-ar197560.html

به راحتی می توان بر اساس برگه مشخصات حدس زد، اما Trackhawk مزیت آشکاری در پیروزی بر ماموت دارد. اولی در مقایسه با کامیون پرفورمنس سبک وزن است و آیرودینامیک تر است. اما سطوح مختلفی از آزمایش در مسابقات درگ Carwow وجود دارد و من مطمئن هستم که ماموت در یکی دو مورد از آنها عملکرد بهتری خواهد داشت. علاوه بر این، با توجه به اینکه ماموت بسیار قدرتمندتر از Trackhawk است، از عملکرد نزدیک آنها شوکه خواهید شد.

رم 1026 ، بخاری تنظیم شده توسط هنسی با قدرتمندترین شاسی بلند جیپ روبرو می شود

حداقل روی کاغذ، قدرتمندترین رقیب Hennessey Mammoth 1000 TRX خواهد بود. در زیر بدنه بیرونی به شدت سفارشی شده، یک رم 1500 TRX با همان 6.2 لیتری سوپرشارژر HEMI V-8 موجود در چلنجر و شارژر قرار دارد. یک سوپرشارژر 2.65 لیتری با دبی بالا، انژکتورهای سوخت ارتقا یافته، سیستم القایی با جریان بالا و ECU عملکرد می تواند همان V-8 را به قدرت خیره کننده 1026 ، بخار برساند. علاوه بر این، پیچش عظیم 969 پوند فوتی به هر چهار چرخ منتقل می شود و گیرب، همان مبدل گشتاور هشت سرعته اتوماتیک است. متأسفانه، در حالی که به نظر می رسد ارقام قدرت فریب می دهند، وزن محدود یک سیلی سخت از واقعیت است. ماموت 7054 پوند وزن دارد که حدود 658 پوند سنگین تر از کامیونی است که روی آن ساخته شده است.

حتی یک ماموت هنسی توانا نمی تواند یک جیپ تراک هاوک را در طول یک چهارم مایل ش،ت دهد - تصویر 1100761