خروجی قدرت فورد موستانگ GT 2024 ممکن است افزایش نیابد – گزارش

سازمان فورد گزارش می دهد که یک بر،ب پنجره فروشنده نشان می دهد که موتور 5.0 لیتری Coyote V8 در موستانگ جدید 450 ، بخار قدرت دارد، معادل 336 کیلو وات. موستانگ GT فعلی 339 کیلووات در استرالیا تولید می کند، در حالی که ماخ 1 345 کیلووات تولید می کند.

کنترل‌های آب و هوای فیزیکی از بین رفته‌اند و میان‌برهایی در پایه صفحه‌نمایش لمسی مرکزی جایگزین شده‌اند. یک ردیف سوئیچ فیزیکی، از جمله چراغ‌های خطر وجود دارد، در حالی که در زیر آنها در نهایت یک قفسه ذخیره‌سازی وجود دارد که شامل یک پد شارژ بی‌سیم نیز می‌شود.

همه مدل ها دارای فرمان کف تخت هستند که اولین مورد برای موستانگ است. مدل های اتوماتیک دارای شیفترهای دست و پا با روکش نقره ای هستند. مانند خودروی ،وجی، دسته ابزار دیجیتال دارای طرح‌بندی‌های متفاوتی برای حالت‌های مختلف رانندگی است.

شاید بزرگترین تغییر سبک در داخل موستانگ باشد، با داشبورد ،ایه – دو ابروی در اصطلاح فورد – با یک واحد خطی تر جایگزین شده است.

موستانگ جدید قرار است اوا، سال 2023 وارد استرالیا شود. مدل فعلی به طور رسمی از فروش خارج شده است و نمایشگاه های Blue Oval را بدون خودروی عضل، پرفروش برای حدود 12 ماه باقی می گذارد.

فورد قبلاً قول داده بود که موستانگ جدید عملکرد بیشتر، مصرف سوخت بهتر و سرعت 100 کیلومتر در ساعت سریع‌تر از مدل قبلی خود ارائه دهد.

مدل‌های پریمیوم و بالاتر دارای یک صفحه نمایش لمسی 13.2 اینچی سیستم اطلاعات سرگرمی و یک صفحه نمایش ابزار دقیق 12.3 اینچی هستند، در حالی که مدل‌های پایه دارای نمایشگرهای مستقل هستند.

  • ،وجی قدرت فورد موستانگ GT 2024 ممکن است افزایش نیابد - گزارش

فورد می‌گوید یک قفسه فرمان جدید و نسبت فرمان سریع‌تر در سراسر محدوده، به همراه نسل جدیدی از تج،ات ایمنی از جمله کروز کنترل تطبیقی، مرکز خط، کمک فرمان فراری و کمک ترمز مع، وجود دارد.

بیشتر: همه چیز فورد موستانگ
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/2024-ford-mustang-gt-power-outputs-might-not-rise-report

صفحه نمایش لمسی جدیدترین سیستم عامل Sync 4 فورد را اجرا می کند.

آیا به دنبال ، های بیشتری از فورد موستانگ GT جدید هستید؟ گزارش ها از ایالات متحده نشان می دهد که ممکن است ناامید شوید.

فورد تایید کرده است که حداقل هدف قرار داده است 373 کیلو وات از مدل پرچمدار دارک هورس موستانگ جدیدش، اما جزئیاتی در مورد بسته بندی GT معمولی ارائه نکرده است.

با توجه به بر،ب (پست شده در زیر، اولین بار در تاریخ منتشر شد سازمان فورد) روشن می کند که این واحد خاص «برای فروش پیشنهاد نمی شود»، ممکن است این خودروی ساخت اولیه نشان دهنده خودروی تولید نهایی در سال 2023 نباشد.

  • ،وجی قدرت فورد موستانگ GT 2024 ممکن است افزایش نیابد - گزارش

معماری تعلیق انتقالی وجود دارد، اگرچه برخی به روز رس، ها از جمله بازوهای کنترل پایین آلومینیومی جدید و اتصالات عقب جدید وجود دارد. سیستم میرایی تطبیقی ​​Magneride اختیاری است.

  • ،وجی قدرت فورد موستانگ GT 2024 ممکن است افزایش نیابد - گزارش

سری ۲۰۲۴ موستانگ توسط نسخه‌ای از پلتفرم نسل ششم در حال ،وجی ساخته شده است که فورد می‌گوید بهترین گزینه برای این خودرو بود.