خریداران MG Astor در انتظار تحویل، هزینه های رایگان به ارزش 10 هزار روپیه دریافت می کنند

نه فقط همین. TPMS، ترمز دستی الکترونیکی، دوربین پارک مع،، م،تورینگ 360 درجه، کمک پیچ ها در چراغ های مه شکن، دو کیسه هوا، ESP، TCS، کنترل ترمز در پیچ فعال، کنترل نگه داشتن سربالایی، کنترل سراشیبی، سنسورهای پارک عقب، ایموبلایزر موتور و مه گیر عقب. برخی از ویژگی های کلیدی ADAS ارائه شده عبارتند از کروز کنترل تطبیقی، عملکردهای بین خطوط، ترمز اضطراری خودکار، هشدار برخورد از جلو، سیستم کمک سرعت، کنترل هوشمند چراغ جلو، تشخیص نقاط کور و هشدار ترافیک متقابل عقب.


منبع: https://www.rushlane.com/mg-astor-buyers-awaiting-delivery-get-freebies-worth-rs-10k-12451326.html

برای گزینه های 1 و 2، هزینه کامل بسته WWF 3.0 بر عهده ام جی هند خواهد بود. با این حال، گزینه 3 مزایایی تا Rs را ارائه می دهد. 10000 به انتخاب مشتری در AMC / گارانتی تمدید شده / کالا / لوازم جانبی. اگر انتخاب جایگزین Rs شود. 10000 هزینه اضافی به عهده مشتری خواهد بود.

مشخصات و ویژگی ها

اگرچه تقاضا برای Astor وجود دارد، تحویل کند بوده است. این به این دلیل است که تولید به دلیل کمبود قطعات / تراشه تحت تأثیر قرار گرفته است. MG India مسیری نوآورانه را برای کنترل اضطراب مشتری در پیش گرفته است. اضطراب به شکل دوره انتظار برای انواع Astor CVT و AT. MG برای حفظ رزروهای موجود Astor CVT & AT و کاهش لغو لغو، موارد رایگان را راه اندازی کرد. در طول مسیر، احساس شادی را برای مشتریان منتظر خود به ارمغان بیاورید.

MG Astor رایگان

در مرحله دوم، ما یک کیت حفاظتی داریم که شامل محافظ گوشه سپر، محافظ در، میله ، نر عقب و تشک‌های طراح است. در نهایت، مشتریان می‌توانند هر موردی را از AMC/گارانتی تمدید شده/کالا/لوازم جانبی که تا Rs ارزش دارد انتخاب کنند. 10000. مزیت WWF 3.0 روی مدل‌های Astor CVT و AT ،ده‌فروشی شده در DMS از 1 اکتبر تا 31 اکتبر 22، برای همه سفارش‌های پشتیبان طبق DMS تا 31 مه 22 اعمال خواهد شد.

MG India SUV کامپکت Astor خود را در پایان سال 2021 راه اندازی کرد. در مورد فروش، Astor در سپتامبر 2022 980 دستگاه به دست آورد. جایگاه هفتم را در فروش شاسی بلندهای کامپکت به دست آورد. Astor در حال حاضر تنها در میان شاسی بلندهای جمع و جور است که سیستم های ADAS سطح 2 را ارائه می دهد.

در میان SUV های جمع و جور، Astor دارای ویژگی های نسبتاً غنی با مجموعه اتصال i-smart است که دارای بیش از 80 ویژگی خودروی متصل در انواع با مشخصات بالا است. اینها شامل کلید دیجیتال با بلوتوث، اشتراک‌گذاری موقعیت مک، زنده، بی‌حرکتی ضد سرقت، عملکردهای از راه دور، geofencing و اطلاعات آب و هوا هستند. سایر ویژگی‌ها عبارتند از: سانروف پانوراما، دکمه استارت/استاپ موتور، کروز کنترل، صندلی راننده با قابلیت تنظیم برقی در 6 جهت، چراغ‌های جلوی خودکار، برف‌پاک‌کن‌های حساس به باران و ORVM‌های تاشو برقی.

این برنامه با نام Worth Waiting For 3.0 (WWF)، برای مشتریان رزرو شده نسخه Astor CVT و AT تا 31 مه 2022 قابل اجرا است. MG India مطمئن است که این برنامه به تیم‌های نمایندگی کمک می‌کند تا با دادن مزایای اضافی فراتر از پاداش‌های موجود WWF 2.0، اضطراب مشتری را به لذت تبدیل کنند.

مشتری، که تحت برنامه WWF 3.0 واجد شرایط هستند، می توانند مزایا را از 3 مجموعه گزینه انتخاب کنند. در مرحله اول، ما یک کیت کروم داریم که شامل تزئینات کروم درب عقب، تزئین چراغ عقب کروم، ORVM و دستگیره درها با پوشش کروم و یک پوشش کرومی پایینی جلو است.

MG Astor رایگان
MG Astor رایگان

MG به دلیل تأثیر مشکلات نیمه هادی بر تحویل انواع AT و CVT، به منظور پاداش دادن به شکیبایی مشتریان، خدمات رایگان عرضه کرد.

ام جی آستور قرمز
MG Astor جدید. تصویر – SreeKumar Prakkottil

MG Astor دارای ،اصر طراحی مانند جلوپنجره آسم، گسترده، چراغ‌های جلوی LED Hawkeye با DRL، ORVM با نشانگرهای دور یکپارچه، آنتن باله ،ه، چراغ‌های عقب تند و اگزوز دوگانه با سر کرومی است. انواع متوسط ​​و با مشخصات بالا دارای رینگ های آلیاژی در فرمت های مختلف هستند، در حالی که نوع پایه دارای چرخ های فولادی 16 اینچی با روکش چرخ است.