خریداران Toyota GR Corolla Morizo ​​Edition در کانادا بررسی می شوند

رنگ خا،تری مات متالیک فقط برای ،، که از کرولا دو سرنشینه GR استفاده می کنند در دسترس است.

همچنین از متقاضیان می‌پرسد که چگونه از نسخه Morizo ​​خود استفاده می‌کنند، چه به ،وان یک مسافر، یک وسیله نقلیه ثانویه با مقداری استفاده از مسیر، یک کالای جمع‌آوری یا به ،وان یک وسیله نقلیه معمولی مسیر.

اکنون کاری که باید انجام دهیم این است که آن 500 را با دقت مدیریت کنیم.

این شرکت گفته است که تمام تلاش خود را انجام خواهد داد تا مطمئن شود که تمام GR کرولاها در دست علاقه مندان قرار می گیرند و نه دلالان برای ،ب درآمد سریع.

Morizo ​​Edition در ارائه پیکربندی دو صندلی در بخش خود تنها خواهد بود، اما GR Corolla زم، که سال آینده به اینجا برسد با گروهی از رقبا روبرو خواهد شد.

آقای هانلی در پاسخ به این سوال که آیا نگران این است که چنین عرضه محدودی به سادگی طرفداران را به اشتباه از بین ببرد و تعداد زیادی از آنها را بدون ماشین از اولین دسته‌ها رها کند، گفت: «فقط اگر از قبل شرایط را به آنها نگوییم، مردم را ناراحت خواهیم کرد. از دستور».

او گفت: «نمایندگی‌ها در حال حاضر می‌دانند که شماره محدودی دریافت خواهند کرد.

مهاربندی بدنه اضافی، نسبت‌های دنده تغییر یافته، 3.3 متر ،ب ساختاری اضافی، و تنظیمات تعلیق اصلاح‌شده وجود دارد.

آقای هانلی گفت: «از نظر شبکه نمایندگی‌هایمان، البته ما کارکنان فروشنده‌ای داریم که مشتاق هستند و البته نمی‌خواهیم این فرصت‌ها را کاهش دهیم.

از جمله این خودروها می‌توان به هوندا سیویک تایپ R، هیوندای i30 N و سوبارو WRX اشاره کرد.

این نشان می‌دهد که میله‌های مک فرسون جلو با کمک فنرهای تک لوله‌ای مع، مجهز شده‌اند، در حالی که کمک فنرهای تک لوله‌ای همراه با دوشاخه‌های عقب هستند.

نیرو از طریق یک گیرب، شش سرعته دستی به هر چهار چرخ منتقل می شود.

به‌علاوه، از متقاضیان می‌خواهد تجربیات گذشته خود را در باشگاه‌ها و انجمن‌های تیونر توضیح دهند، پاسخ دهند که هر سال چند بار به پیست می‌روند و مسیر جاده‌ای و مسابقه‌ای کانادایی مورد علاقه خود را برای رانندگی نام ببرند.

  • ،یداران Toyota GR Corolla Morizo ​​Edition در کانادا بررسی می شوند

اما ما همه را واجد شرایط می کنیم که مشتاق باشند… و می خواهیم از هر نوع فروش مجدد جلوگیری کنیم. [or] دوچرخه‌سواری کوتاه… ما مطمئناً از فروشندگان خود می‌خواهیم که هر مشتری را به ،وان فردی که این خودرو را به دلایل درست می‌خواهد، واجد شرایط معرفی کنند.

  • ،یداران Toyota GR Corolla Morizo ​​Edition در کانادا بررسی می شوند

شان هانلی، معاون فروش، بازاریابی و عملیات امتیاز دهی تویوتا استرالیا، در اوایل سال جاری گفت: «رقابت برای خودرو در دنیای تویوتا دست کم پرشور است.

  • ،یداران Toyota GR Corolla Morizo ​​Edition در کانادا بررسی می شوند

تنها 9 نمونه از تولید جه، 200 خودرو به سمت شمال سفید بزرگ می روند و تویوتا می خواهد مطمئن شود که آنها به سراغ افرادی بروند که بیشترین استفاده را از هات هچ خواهند برد.

داخل کابین این خودروی دو نفره دارای تزئینات مشکی ریخته‌گری، ،اصر جیر مصنوعی برای فرمان و کنسول می، و صندلی‌های نیمه سطلی اختصاصی است.

تنها چیزی که از دست می‌رود سؤالی مانند «بزرگ‌ترین نقطه ضعف شما چیست؟» است، اگرچه با یک پایان باز می‌آید: «به ما بگویید چرا یک کاندیدای عالی برای داشتن این وسیله نقلیه هستید».

ما می‌خواهیم مطمئن شویم که این ماشین‌ها در دست علاقه‌مندان واقعی قرار می‌گیرند، افرادی که می‌خواهند این ماشین‌ها را نگه دارند و می‌خواهند این ماشین‌ها را برانند.

  • ،یداران Toyota GR Corolla Morizo ​​Edition در کانادا بررسی می شوند
  • ،یداران Toyota GR Corolla Morizo ​​Edition در کانادا بررسی می شوند

Morizo ​​Edition GR Corolla معمولی را از طریق جمع و تفریق بهبود می بخشد و 30 نیوتن متر گشتاور بیشتری اضافه می کند اما صندلی های عقب را به ،وان بخشی از کاهش وزن 30 کیلوگرمی کاهش می دهد.

GR کرولا دو سرنشینه از ،تیک 10 میلی‌متری عریض‌تر استفاده می‌کند، با ،تیک‌های 245/40 Michelin Pilot Sport Cup 2 که جایگزین واحدهای یوکوهاما Advan Apex V601 خودروی استاندارد می‌شود.

  • ،یداران Toyota GR Corolla Morizo ​​Edition در کانادا بررسی می شوند

اکنون ما باید به این روند در چارچوب قانون مصرف کننده استرالیا و قانون رقابت نگاه کنیم، اما ما واقعاً می خواهیم که این خودرو به افراد من، برسد.

در کل، این فرآیندی است که بیشتر شبیه به سفارش یک ابرخودرو است تا یک هات هچ.

تویوتا استرالیا تایید نکرده است که چه تعداد نسخه موریزو به ،وان بخشی از تخصیص 500 خودروی سال اول GR کرولا که در سال 2023 وارد بازار خواهد شد، گنجانده خواهد شد.

تویوتا می‌گوید معیارها دارای وزن هستند و 40 درصد به تجربه رانندگی عملکردی، 20 درصد به توانایی متقاضی برای ارتقای وسیله نقلیه، 20 درصد به مدارک علاقه‌مندان به خودرو و 20 درصد به «قدرد، از کیفیت GR کرولا موریزو ادیشن» اختصاص دارد. “.

  • ،یداران Toyota GR Corolla Morizo ​​Edition در کانادا بررسی می شوند

این تویوتا GR کرولا موریزو ادیشن بسیار انحصاری است، فقط برای اینکه بتو،د در کانادا ب،ید باید وارد قرعه کشی شوید.

با این حال، مشخص نیست که چگونه قصد دارد این کار را انجام دهد، زیرا رای گیری تصادفی آنلاین به سبک سوپرا بعید به نظر می رسد و فروش آنلاین متمرکز نیز از دستور کار خارج می شود.

انرژی این خودروی دو نفره توسط a موتور 1.6 لیتری سه سیلندر توربوشارژ با 224 کیلو وات قدرت در 6500 دور در دقیقه و 400 نیوتن متر گشتاور بین 3250 تا 4600 دور در دقیقه

  • ،یداران Toyota GR Corolla Morizo ​​Edition در کانادا بررسی می شوند

بیشتر: همه چیز تویوتا کرولا
بیشتر: بررسی تویوتا GR کرولا 2023
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/toyota-gr-corolla-morizo-edition-buyers-being-screened-in-ca،،

این پرسشنامه از متقاضیان در مورد حضورشان در رسانه های اجتماعی، از جمله تعداد دفعات ارسال پست، و همچنین تجربه قبلی آنها از تویوتا، خودروهای پرفورمنس و وسایل نقلیه با گیرب، دستی، سؤال می کند.

آقای هانلی وقتی در مورد اینکه آیا تویوتا می‌تواند کارمندان نمایندگی‌های فرنچایز خود را از ،ید GR کرولا برای خود دور کند یا خیر، سؤال شد. وی افزود، علاوه بر این، هیچ کارمند تویوتا HQ وجود نخواهد داشت که هر مشتری را مورد بررسی قرار دهد یا نیت آنها را بررسی کند.

هیچ یک از این پاسخ ها واقعاً روشن نمی کند که تویوتا استرالیا چه چیزی در آستین دارد.

او گفت: «بنابراین ما در حال بررسی راه‌های مختلف در چارچوب قانون مصرف‌کننده و قانون رقابت استرالیا هستیم که ممکن است به ما امکان دهد مطمئن شویم که این قو،ن در دستان درست قرار می‌گیرند.