خریدار ماهیندرا اسکورپیو N تاریخ تحویل را در سپتامبر 2024 دریافت می کند

ماهیندرا در حال حاضر یک دوره انتظار بسیار بالا تا 16 ماه برای SUV های خود مانند Scorpio N، XUV700 و Thar دارد.

ماهیندرا اسکورپیو N در انتظار
ماهیندرا اسکورپیو N در انتظار
،یداران بالقوه نیز در مورد دوره انتظار محتاط بوده اند. در مورد ماهیندرا، به نظر می‌رسد که محبوبیت مستقیماً با دوره انتظار متن، است که در آن شاسی‌بلندهای بسیار محبوب، دوره انتظار بسیار طول، دارند. اما با بهبود اوضاع، ماهیندرا مصمم است محصولات خود را زودتر به دست مشتریان برساند.

،یداران Scorpio Cl،ic فقط باید 6 تا 8 هفته برای ،ید جدید خود صبر کنند. ماهیندرا Scorpio Cl،ic را در 2 تریم S و S11 با تنها یک گزینه پیشرانه ارائه می دهد. هر دو تریم دارای دوره انتظار ی،، هستند.

به‌روزرس، دوره انتظار ماهیندرا XUV700 در سپتامبر 2022

به دلیل کمبود تراشه، تولیدکنندگان برای تامین تقاضا با مشکل مواجه شده اند. یکی از این تولیدکنندگان ماهیندرا است که در حال حاضر برخی از داغ‌ترین خودروها مانند XUV700 و Scorpio N را می‌فروشد. تقاضا آنقدر زیاد است که دوره انتظار آنها دیگر هفته‌ها یا ماه‌ها نیست، بلکه تقریباً 2 سال است. از آنجایی که کارخانه های ریخته گری سیلی، در حال بازیافتن هستند، تحولات مثبتی نیز در بخش خودرو رخ داده است.

به‌روزرس، دوره انتظار ماهیندرا – سپتامبر 2022

ماهیندرا در مورد انتظار Scorpio، تحویل تریم Z8L را قبل از دیگران در اولویت قرار داده است. مشتریان Z8L دعوت PDI را قبل از دیگران دریافت ،د و به آنها قول تحویل در حدود زمان دیوالی داده می شود. اما تمام ،، که Scorpio N خود را پس از شروع رزرو آنلاین رزرو ،د، صرف نظر از اینکه چه موتورهایی را انتخاب می کنند، باید بین 85 تا 90 هفته (12 تا 13 ماه) منتظر بمانند.

ماهیندرا اسکورپیو N در انتظار
ماهیندرا اسکورپیو N در انتظار

خوب، اگر یک عقرب می خواهید، ماهیندرا به شکل Scorpio Cl،ic به شما کمک کرده است. اخیراً راه اندازی شده است و در زیر کاپوت خود کمی ارتقا یافته است. ماهیندرا اسکورپیو ک،یک با یک بلوک آلومینیومی جدید، بازدهی سوخت کمی بیشتر، ظاهری کمی اصلاح شده، پیشنهاد کمی بهتر از مدلی است که جایگزین آن شده است.

تریم AXL با مشخصات برتر XUV700 تا 19 ماه دوره انتظار داشت. اما در حال حاضر، این کاهش یافته است. سایر تریم ها نیز کمی شل شده اند و دوره های انتظار کاهش یافته است. تریم پایه MX به همراه AX3 و AX5 دارای 2-3 ماه دوره انتظار با موتورهای بنزینی است. در حالی که این رقم برای گزینه موتور دیزلی به 10 ماه افزایش یافته است. با این حال، ،یداران تریم های AX7 و AX7 L باید به ترتیب 15 و 16 ماه صبر کنند، صرف نظر از موتور مورد نظر. این فوق العاده نیست اما تا حدود 3 ماه بهتر از قبل است.


منبع: https://www.rushlane.com/mahindra-scorpio-n-xuv700-waiting-period-update-sep-2022-12449291.html

Scorpio N در حال حاضر یک SUV سریع در هند است که 25000 رزرو اولیه در کمتر از یک دقیقه فروخته شده است. 1 میلیون رزرو در یک ساعت ثبت شد. اما تحویل کل این 1 میلیون رزرو احتمالاً بیش از یک سال طول می کشد.

اگر فکر می کنید 85 تا 90 هفته زیاد است، این کمترین زمان است در حالی که دوره انتظار برای سایر تریم ها حتی بیشتر است. برای تریم پایه Z2، ،یداران باید 90 تا 95 هفته و 95 تا 100 هفته برای تریم Z4 صبر کنند. در صدر لیست برای Scorpio، تریم های Z6 و Z8 قرار دارند که دوره انتظار 100 تا 105 هفته دارند. انصافاً، دوره انتظار ماهیندرا برای Scorpio N کمتر از XUV700 است. یکی از ،یداران Scorpio N از تاریخ تحویل در سپتامبر 2024 مطلع شده است – ی،ی 2 سال انتظار.

تاریخ تحویل ماهیندرا اسکورپیو N در سپتامبر 2024
تاریخ تحویل ماهیندرا Scorpio N در سپتامبر 2024. تصویر – Waseem.