خودروهایی که در سال 2022 متوقف شده اند، بیش از همه از دست خواهیم داد

اینجا مرا تحمل کن Baleno قدیمی در واقع بسیار متوسط ​​بود، اما یکی از معدود خودروهای ارزان قیمت واقعی باقیمانده بود، و من از مرگ آهسته آنها متنفرم – که در اینجا نمادی از سوزوکی کوچک هندی است.

مایک کاستلو

می دانم که شریکم از دیدن بازگشت Baleno به فروشنده خوشحال شد زیرا او به طور مداوم در مورد سواری خشن اظهار نظر می کرد، اما من هرگز از روی صندلی راننده چنین احساسی نداشتم.

من در آینده مراقب آگهی‌های مربوط به نمونه‌های Mean Green هر کدام خواهم بود. پاره ،.

  • خودروهایی که در سال 2022 متوقف شده اند، بیش از همه از دست خواهیم داد

اکنون که پایان تولید جه، فیستا و فو، تایید شده است، ،وج زودهنگام این مدل‌های با تیراژ کمتر منطقی‌تر است. اما این باعث نمی‌شود که توقف تولیدشان کمتر غم‌انگیز باشد، زیرا آنها بهترین چیزی را که فورد اروپا نشان داده است نشان می‌دهد: دینامیک جذاب، پیشرانه‌های قوی، استایل ظریف اما زیبا، و فناوری رقابتی.

ویلیام استاپفورد

قطعا فیات 500C – ای کاش دوباره نسخه گوچی را برمی گردانند.

به نظر می رسد هیچ ، دلتنگ موتور LDV G10 یا میتسوبیشی ا،پرس با رتبه های ایمنی ناامیدکننده، جیپ چروکی قدیمی یا تویوتا پریوس شیک پوش نخواهد شد.

محدوده فو، به طور مداوم در استرالیا کاهش یافته بود و این شرکت در حال مبارزه با مشکلات عرضه خارج از اروپا بود. علاوه بر این، فورد در اینجا مانند آمریکای شمالی از وسایل نقلیه مسافربری دور شده بود.

رنجر یک خودروی عالی است، اورست مربوطه یک چهار چرخ متحرک خانوادگی عالی است، و موستانگ در حال ،وج برنده بود، اما فراتر از این جفت، چیز زیادی در نمایشگاه فورد وجود ندارد.

فورد فیستا ST و فو، ST

موستانگ Mach E به زودی به اینجا می رسد تا خلاء هیج، که دوقلوهای ST ایجاد کرده اند پر کند.

  • خودروهایی که در سال 2022 متوقف شده اند، بیش از همه از دست خواهیم داد

به یاد دارم که سوار آن شدم و بی سر و صدا از اینکه چقدر سریع می تواند از حالت س، به سرعت 50 تا 60 کیلومتر در ساعت برسد شگفت زده شدم، با توجه به اینکه موتور 4 سیلندر 1.4 لیتری تنفس طبیعی بنزینی آن تنها 68 کیلووات قدرت تولید می کند.

در حالی که من از اینکه می بینم هر خودرویی در استرالیا تبر می زند ناراحت هستم، این فقط نشانه این است که فورد در حال تبدیل شدن به شرکت ute/SUV است.

به نظر می رسد تمرکز زیادی روی رنجر و اورست (و F-150 آینده) وجود دارد، اما به سختی می تو،د ،ی را وادار کنید که مدل های دیگری را که فورد در استرالیا می فروشد، بازگو کند.

فیستا ST هم همینطور. این یکی عمیق برید.

فورد استرالیا واقعاً نتوانسته بود از فروش خودروهایی مانند FiST مشتی به دست بیاورد، و حتی برخی از مدل‌های SUV آن در رقابت فروش با رقبا تلاش می‌کنند – فقط به Escape نگاه کنید که در حال حاضر توسط رنو کولئوس فروش بیشتری دارد. . ارقام فروش آن‌ها همچنان نسبت به مدل‌های ute مربوطه خود، به‌صورت کج‌تری نسبت به رنجر منحرف می‌شود.

آنها هر دو خودروهای درخش، برای رانندگی به روش ک،یک فورد بودند، با شاسی‌های شیک و موتورهای توربوشارژر مشخص، اما کمی هیجان بسیار مورد نیاز را نیز به محدوده فراتر از رنجر و موستانگ اضافه ،د.

من حدس می‌زنم بهتر است روی چیزهایی تمرکز کنید که فروش خوبی دارند و در آنها خوب هستید، چیزی که آنها قطعاً با رنجر و اورست (و احتمالاً F-150 آینده) به آن دست می‌یابند.

دلیل اینکه من با این Baleno GL آبی رانندگی می کردم این بود که جیمنی من در حال تعویض زنجیر جعبه انتقال آن بود و این تنها وسیله نقلیه قرضی بود که فروشنده باید ارائه می داد.

فیس لیفت کوتاه مدت، بازنگری های م،اداری را در طراحی و ارائه فناوری به همراه داشت، و این مایه شرمساری است که از بین رفته است. ما به انتخاب بیشتری نیاز داریم، به ویژه در بخش های “سرگرم کننده”.

سوزوکی بالنو

پل ماریچ

فیات 500C

البرز فلا اسکات کولی

برندها در سرتاسر جهان برای تمرکز بر خودروهای برقی باید تحقیق و توسعه خودروهای بنزینی را کاهش دهند و در این کار معمولاً سودآورترین مدل‌های خود را در اولویت قرار می‌دهند.

صرف نظر از این، غم انگیز است که می بینیم یک وسیله نقلیه مقرون به صرفه دیگر از بازار خودروهای جدید استرالیا خارج می شود.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/the-cars-discontinued-in-2022-well-miss-the-mostآنتونی کرافورد

غم انگیز بود که جفت هاتچ فورد، فو، و فیستا ST، از نمایشگاه های استرالیا در سال 2022 حذف شدند.

آبارث 595C

فورد فیستا ST و فو، ST

در نهایت با رانندگی در چند ماه گذشته، من واقعاً به روشنی دیدم که چرا FiST چنین پیرو، دارد. به فورد بابت ساخت چنین خودروی پرفورمنس و جذابی که همچنین مقرون به صرفه است، افتخار می کنیم.

در عوض، فیات 500C دراپ تاپ و همتای Abarth 595C آن، و همچنین فورد فیستا ST و فو، ST و سوزوکی بالنو فروتن بودند که بیشترین تحسین را از تیم ما دریافت ،د.

  • خودروهایی که در سال 2022 متوقف شده اند، بیش از همه از دست خواهیم داد

فورد فیستا ST و فو، ST

مدتی پیش احساسی داشتم که این اتفاق می افتد، اما هنوز کمی شوکه کننده بود.

ط،ه آمیز این است که ما سعی می کنیم به دنیای دی ا،ید کربن کمتری برسیم در حالی که کارآمدترین خودروهای بنزینی را از دست می دهیم زیرا حاشیه سود پایینی دارند. افزایش قیمت خودروهای دست دوم تنها یکی دیگر از عوارض جانبی آشکار است.

نسخه کانورتیبل 500 به راحتی مورد علاقه من است و اگر من آنقدر خودآگاه نبودم یکی از آن ها را به صورت روزانه رانندگی می کردم.

فورد فیستا ST و فو، ST

می دانم که گلف می رانم، اما تقریباً یک فو، ST ،یدم. خودروی نسل کنونی برای راندن بسیار جذاب است و در بازار ما به لحاظ جنایی مورد توجه قرار نمی‌گیرد.

هشدار اسپوی،: وقتی از اعضای همکارم پرسیدم CarExpert تیم در این ماه چه خودرویی که اخیراً متوقف شده است را بیشتر از همه از دست می دهند، همان چهار خودرو ذکر شده است.

Escape یک ناتوان است، پوما رانندگی سرگرم کننده است، اما نمودار فروش را روشن نکرده است، و … خوب، همین. پیکاپ سایز کامل F-150 هنوز حداقل شش ماه از سواحل ما فاصله دارد، و بقیه چیزهای جالب ارائه شده در جاهای دیگر – Bronco، Bronco Sport، Maverick، Explorer – برای ،یداران محلی دور از دسترس باقی مانده است.

سوزوکی بالنو ممکن است به ،وان خودرویی انتخاب واضحی نباشد که من از دیدن تبر شدنش ناراحتم، اما یک سال پیش روزهای خوبی را در یکی از آن ها سپری کردم.

می‌دانم که برخی از مردم درباره فورد فیستا ST هیجان زده بودند، اما همیشه فکر می‌کردم فنر بسیار سفت و کوچکی است که نمی‌توان آن را به‌،وان یک وسیله معمولی روزانه استفاده کرد. و علاوه بر این، ما این روزها هیوندای i20 N را داریم، و برای من، این یک چیز بسیار همه کاره تر و همچنین توانایی فوق العاده در یک مسیر مسابقه است.

عزیزم، با نگاه ، به این لیست – من از دیدن پشت ا،ر آنها بسیار خوشحالم.

سوزوکی بالنو

جیمز وانگ

هیوندای آیونیک نیز به نظر می رسد همان طور که زندگی می کرد مرده است: علیرغم اینکه یک هاچ بک کوچک من، بود تا حد زیادی فراموش شده است.

جک کوئیک

با این حال، من همیشه نقطه نرمی برای Abarth 595C داشتم – شخصیت های بسیار و ماشین جالبی که باید در آن دیده شود. صدای فوق العاده ای به نظر می رسید، به اندازه کافی سریع پیش می رفت و در هنگام سرقت شکاف ها در ترافیک بسیار آسان بود. پارکینگ ها