خودروهای الکتریکی جدید جیپ برای استرالیا تایید شد

در حالی که Recon خودروی برقی مقاوم جیپ است که معادل ر،ر است (ممکن است یک خودروی الکتریکی ر،ر نیز وجود داشته باشد، همانطور که پیش‌نمایش داده شده است)، انتظار نداشته باشید که Recon ute جایگزینی الکتریکی برای Gladiator به ،یداران بدهد.

آقای Meunier زمان محلی را فاش نکرد، اما ما پیشنهاد می کنیم که سال 2025 شرط خوبی باشد، زیرا ایالات متحده به احتمال زیاد با تولید اولیه در اولویت قرار خواهد گرفت.

جیپ ری،

همچنین کاملاً بی ارتباط با واگنیر و گرند واگنیر فعلی است که پیشرانه های بنزینی و به زودی پلاگین هیب، ارائه می دهند و مربوط به رام 1500.

جیپ می گوید اخیرا فاش شده است Recon و واگنیر اس شاسی بلندهای الکتریکی به استرالیا می آیند، اما انتقام جو EV علیرغم اینکه برای فرمان راست مهندسی شده است، هنوز در آن قفل نشده است.

Recon چرخ یدکی خود را روی درب عقب مانند ر،ر می‌چرخاند، در حالی که قوس‌های چرخ‌های ، شده و نسخه‌ای بسته از جلوپنجره هفت شیار مارک تجاری جیپ، با شکاف‌های دارای حاشیه‌های نور، وجود دارد.

بدیهی است که استرالیا دو، سه سال پیش بسیار عقب بود [with] برقی شدن حتی یک سوال هم نبود… و وقتی با تیم محلی صحبت کردم، “برق شدن، واقعا جالب نبود”.

آقای Meunier گفت: “من مزایای پیکاپ در Recon را نمی بینم وقتی که ما گلادیاتوری داریم که عملکرد بسیار خوبی دارد.” این نشان می دهد که باید پیشرانه هیب، پلاگین ر،ر 4xe مربوطه را دریافت کند.

 • خودروهای الکتریکی جدید جیپ برای استرالیا تایید شد
  واگنیر اس

جیپ واگنیر اس

به جای پوشیدن پلاک شایعه شده جیپستر، یکی از کاتالوگ پشتی این برند، از پلاکی استفاده می کند که از دهه 1990 تا 2010 در مدل های سدان و کوپه سایز متوسط ​​دوج استفاده می شد.

برای این منظور، فناوری ا،ل قفل الکترونیکی، حفاظت از زیر بدنه، قلاب های یدک کش، ،تیک های خارج از جاده و سیستم مدیریت کشش Selec-Terrain جیپ را شامل می شود.

این شرکت می گوید که این خودرو را در سال آینده در معرض دید عموم قرار خواهد داد و آن را در بازارهای بزرگ در سراسر جهان از جمله اروپا عرضه خواهد کرد.

Wagoneer S – یک نام جانشین – یک SUV برقی درجه یک متوسط ​​است، اگرچه علیرغم استایل بسیار متفاوت آن، زیربنای STLA Large EV خود را با Recon مش، است.

یکی دیگر از خودروهای جیپ EV در دست ساخت به نام Avenger است که بیشتر از جفت دیگر روی اروپا متمرکز است. این شاسی بلند کوچک در اکتبر امسال در پاریس به نمایش در می آید و در اوایل سال 2023 در نمایشگاه های آن قاره به نمایش در می آید، با این حال استرالیا جایی پایین تر از فهرست به نظر می رسد.

بیشتر: جیپ سه خودروی برقی را تا پایان سال 2024 معرفی می کند
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/new-jeep-evs-confirmed-for-australi،

جیپ می‌گوید برد 644 کیلومتر و شتاب 0 تا 96 کیلومتر در ساعت را در حدود 3.5 ث،ه هدف قرار داده است و Wagoneer S 447 کیلووات قدرت تولید می‌کند.

 • خودروهای الکتریکی جدید جیپ برای استرالیا تایید شد
  واگنیر اس

آقای Meunier افزود: “Avenger به بریت،ا می رود، به ژاپن می رود، و اگر بازاری برای آن وجود داشته باشد، ما استرالیا را بررسی می کنیم.”

 • خودروهای الکتریکی جدید جیپ برای استرالیا تایید شد
  Recon

جیپ اخیرا اعلام کرده است که می خواهد تا سال 2030 50 درصد از فروش در ایالات متحده و 100 درصد فروش در اروپا به خودروهای برقی باطری تبدیل شود.

در جایی که Recon جعبه ای و عمودی است، Wagoneer S شیک تر با خط سقف م،وطی تر است. قوس‌های چرخ مربعی، و یک اسپوی، روی سقف و نوار نور با عرض تمام در پایین وجود دارد.

 • خودروهای الکتریکی جدید جیپ برای استرالیا تایید شد
  انتقام جو

«و من همچنان به پرسش، پرسش، پرسش و بررسی ادامه دادم و به آنچه در این بین گذشت نگاه کردم. و ما می بینیم که نیوزلند با سرعت صد در صد به جلو پیش می رود. و استرالیا در حال جبران است. استرالیا به آنجا خواهد رسید.»

جیپ که قرار است در اوایل سال 2023 در اروپا عرضه شود، Avenger را یک SUV در بخش A/B می نامد، بنابراین آن را در زیر بخش B Renegade قرار می دهد. این در Tychy، لهستان ساخته خواهد شد.

جیپ اونجر

این شامل Wrangler 392 با موتور V8، به علاوه Wrangler 4xe هیب، پلاگین است. آقای Meunier می‌گوید که برای یک Wrangler 4xe با فرمان سمت راست تلاش زیادی کرده است، اما پرونده تجاری به نتیجه نرسید، اگرچه او گفت که این ،وماً پایان بحث نیست.

Recon و Wagoneer S… برای استرالیا امن هستند. کریستین مونیر، مدیرعامل جیپ، گفت CarExpert در دیترویت این هفته، گفت که او متوجه رشد برق در اینجا شده است.

مانند Recon، دارای یک جلوپنجره هفت شیار روشن است، اما شکل و طراحی کلی متفاوتی دارد – بسیار شبیه به خود ماشین.

مانند Wrangler و Gladiator، درها و شیشه‌ها را می‌توان جدا کرد و سقف تاشو یک‌لمسی نیز وجود دارد.

 • خودروهای الکتریکی جدید جیپ برای استرالیا تایید شد
  Recon

پرماجراترین عضو محدوده الکتریکی ورودی جیپ Recon است، یک آفرود مقاوم که در سال 2024 در آمریکای شمالی تولید خواهد شد.

جیپ 400 کیلومتر برد را از Avenger هدف قرار داده است که به طور رسمی در نمایشگاه خودروی پاریس در 17 اکتبر رونمایی خواهد شد.

آقای Meunier گفت که ا،ریت قریب به اتفاق مدل‌های آینده جیپ برای فرمان راست طراحی شده‌اند و به بازار استرالیا و تولید RHD به طور کلی متعهد هستند.

Recon EV با ظاهری ناهموار – طراحی شده برای رتبه بندی مسیر – قرار است در سال 2024 وارد تولید ایالات متحده شود، مانند Wagoneer S که ظاهری شیک تر دارد.

Recon به طور انحصاری به ،وان یک خودروی الکتریکی طراحی شده است، اما همچنین برای مق، با مسیر Rubicon طراحی شده است و بنابراین نشان جیپ را به نام Trail-Rated دارد.

در حال حاضر، Wagoneer و Grand Wagoneer تنها خط‌های مدل جیپ هستند که با فرمان راست در دسترس نیستند، اگرچه برخی از انواع دیگر محصولات فقط فرمان چپ هستند.

جیپ همچنین می‌گوید که در آ،ین نسل سیستم اطلاعات سرگرمی Uconnect خود، راهنمای سفرهای دقیق مسیرهای خارج از جاده را ارائه خواهد کرد.

قبل از اینکه جیپ اولین خودروهای الکتریکی خود را در استرالیا عرضه کند، اولین خودروی هیب، پلاگین خود، Grand Cherokee 4xe را در اوایل سال 2023 معرفی خواهد کرد. مانند ر،ر برقی، نسخه‌های 4X Comp، و Renegade در اینجا فروخته نمی‌شوند و استرالیا را ، می‌کنند. با محدوده بسیار کمتری از PHEV ها.

 • خودروهای الکتریکی جدید جیپ برای استرالیا تایید شد
  Recon

همانند Recon، در سال 2024 در آمریکای شمالی وارد تولید خواهد شد. این محصول بخشی از یک برند فرعی جدید Wagoneer خواهد بود که “توسعه ممتاز” برند جیپ خواهد بود.

Stellantis در حال نواختن پلاک های موسیقی بوده است. همانطور که دوج هورنت یک پلاک قدیمی AMC را قرض گرفته است، کراس اوور جدید جیپ نیز یک پلاک از Dodge: Avenger قرض گرفته است.