خودروهای شاسی بلند نیسان ایکس تریل، جوک و قشقایی برای عرضه در هند برنامه ریزی شده اند

فرانک تورس، رئیس نیسان هند، گفت: “بازار هند پتانسیل بی حد و حصری دارد، و بسیار مهم است که ما بهترین خط تولید خودرو را معرفی کنیم تا با آنچه مصرف کنندگان مدرن هندی می خواهند و نیاز دارند، هماهنگ شوند. پس از موفقیت نیسان مگنیت در هند، ما قصد داریم تمرکز خود را تقویت کنیم و از تخصص خود بر روی SUV های باکیفیت که مترادف با شهرت ما شده اند، استفاده کنیم.

“موفقیت نیسان مگنیت نشان داده است که وقتی یک محصول عالی را با رقابت در تولید ،یب می کنید، که توسط مشارکت های ،تی قوی پشتیب، می شود، چه چیزی برای بازار هند امکان پذیر است. ما مشتاقانه منتظر تقویت حضور نیسان در هند و ارائه نوآوری و هیجان بیشتر برای مشتریان هندی خود هستیم.

محصولات آینده

این برند ژاپنی اعلام کرده است که در حال آزمایش امکان سنجی محصولات جه، خود برای هند است. هند با مرزهای بی حد و حصر، پتانسیل های دست نخورده ای را در اختیار دارد که پیشتازان خودروسازی جه، مانند نیسان باید از آن بهره برداری کنند. در سال‌های اخیر، هند محصولات گران‌قیمت و ممتازی را عرضه می‌کند که انگار فردایی وجود ندارد.

SUV نیسان قشقایی در هند معرفی شد
SUV نیسان قشقایی در هند معرفی شد

نیسان که یکی از برندهای پیشرو ژاپنی است، در سراسر جهان به دلیل ارائه محصولات با مهندسی من، شهرت دارد. با ،یب آن با قیمت رقابتی، نیسان دستورالعملی برای موفقیت دارد. ما این استراتژی را با Magnite دیده‌ایم، نه در مورد محصولات قبلی نیسان. از زمان مگنیت، نیسان نیز فروش خوبی از خود نشان داده است.

در هند، نیسان با معرفی SUV های جه، خود، با این ایده که مجموعه SUV های خود را گسترش دهد، بازی می کند. در همین راستا، ما اخیرا X-Trail را در حال آزمایش در هند مشاهده کردیم. این میزان جاه طلبی های نیسان در هند نیست. نقشه راه آینده نیسان هند دارای ای، تریل، قشقایی و حتی جوک است.

با نگاهی به نیسان که پورتالی را برای محصولات جه، برای بازار هند باز می کند، ما مطمئن هستیم که امیدواریم سایر سازندگان نیز همین کار را انجام دهند. امروزه افراد بیشتری صرف نظر از برند، روی محصولات درجه یک سرمایه گذاری می کنند. فروش خودروهای ممتاز در بخش 20 میلیون روپیه فوق در بالاترین سطح خود قرار دارد. اگر این دعوتی برای تولیدکنندگان برای عرضه محصولات جه، خود نیست، من نمی دانم چیست.


منبع: https://www.rushlane.com/nissan-x-trail-juke-qashqai-suvs-planned-for-india-launch-12451710.html

X-Trail اولین محصولی خواهد بود که در نقشه راه آینده نیسان وارد کشور می شود و پس از آن قشقایی و در آ، جوک قرار خواهند گرفت.

نیسان X-Trail SUV هند برنامه ریزی شده است
نیسان X-Trail SUV هند برنامه ریزی شده است

چشم‌انداز بلندمدت نیسان، Ambition 2030، ارائه مدل‌های برقی و نوآوری‌های تکنولوژیک در بازارهای کلیدی در سطح جه، است و به تحرک و فراتر از آن می‌توان گفت. Ambition 2030 از هدف نیسان حمایت می کند که تا سال 2050 در طول چرخه عمر محصولات و عملیات خود کربن خنثی باشد.

نیسان هند برنامه های 2023 راه اندازی می کند

X-Trail اولین محصولی است که تحت این استراتژی جدید وارد کشور می شود. به دنبال آن قشقایی و در آ، جوک. رنو احتمالاً بخشی از این اقدام را در مورد Arkana و Koleos که هر دو در هند آزمایش‌های جاسوسی انجام داده‌اند، به دست خواهد آورد.

نیسان اعلام کرده است که مهندسان این شرکت خودروهای آینده خود را از ماه جاری به سرعت در نظر خواهند گرفت. این آزمایش‌ها سازگاری با شرایط جاده‌های هند را نتیجه می‌دهند و در اطراف تأسیسات تولیدی این شرکت در چنای انجام خواهند شد. نیسان بر تولید بومی سازی شده برای دوام طول، مدت فروش و صادرات داخلی تاکید خواهد کرد. در کنار آن، نیسان پتانسیل های الکتریکی را در بلندمدت بررسی خواهد کرد.

نیسان جوک SUV هند برنامه ریزی شده است
نیسان جوک SUV هند برنامه ریزی شده است