خودروهای نسل بعدی گوردون موری می توانند عملکرد شگفت انگیزی داشته باشند

Gordon Murray Automotive که به‌خاطر هایپرکار باورن،ی GMA T.50 با یک موتور 4.0 لیتری V-12 که می‌تواند صدای ماشین‌های قدیمی فرمول 1 را ساده جلوه دهد، شناخته شده است، در توسعه خودروهایی بسیار فراتر از سایر برندها نامی دست و پا کرد. GMA T.50 که بلافاصله خود را در میان بهترین خودروهای خوش صدا مانند ل،وس LFA یا پاگ، هوایرا R فقط برای پیست، نسخه ویژه نیکی لاودا T.50 و پیست قرار می دهد، دارای تنظیماتی مشابه با ساخته قبلی خود – مک لارن F1 است. – با موقعیت صندلی و استایل وسط خود و به ،وان یکی از بهترین خودروهای راننده در حال حاضر در بازار مورد ستایش قرار می گیرد. با این حال، مهندسان این شرکت می‌گویند که برای مواجهه با آینده الکتریکی آماده می‌شوند.

نگاه رئیس GMA به آینده

اتومبیل های نسل بعدی گوردون موری می توانند عملکرد شگفت انگیزی داشته باشند - تصویر 1100433

لی گفت که این آینده را پیش‌بینی می‌کند، و از آنجا که این برند خودروهایی را می‌سازد که به گفته او برای رانندگی طراحی شده‌اند، او می‌گوید که مردم باید مراقب حرکت به سمت آینده باشند. “اگر سوختی را انتخاب کنید که احساسات را حفظ کند، اما به این م،ی است که نمی تو،د از آن استفاده کنید، در نهایت در یک جاده قرار خواهید گرفت. بنابراین ما باید این موضوع را با دقت بررسی کنیم.» با این حال، آن‌ها هنوز در حال تغییر نیستند و اصرار دارند که – فعلاً – به توسعه خودروهای سبک وزن با بالاترین سرعت V12 دست ساز در جهان ادامه خواهند داد. با امکان ،یب فناوری هیب، با V-12، وسیله نقلیه بعدی GMA ممکن است یک موشک جاده‌ای جدی باشد.

برای برنامه ریزی برای آینده، GMA تیم تحقیق و توسعه خود را به سمت هیبریداسیون، سوخت های جایگزین، برق رس،، سوخت هیدروژنی مانند BMW و پورشه و سایر جایگزین ها هدایت کرده است تا به بهترین وجه برای آینده آماده شود. برنامه ریزی برای آینده با هر گزینه ممکن ممکن است برای آنها نتیجه دهد، زیرا به یک شرکت نسبتا کوچک این شانس را می دهد که سهم بزرگی از بازار آینده الکتریکی یا سلول سوختی را در اختیار بگیرد. با وجود دو شاسی بلند الکتریکی که قبلاً برای تولید در آینده برنامه ریزی شده است، GMA و بخش فناوری آن به راحتی در حال کار برای آینده هستند.

GMA به روش خودش برای آینده آماده می شود

خودروسازی گوردون موری به شدت از T.50 فاصله گرفته است

منبع: تخت گاز


منبع: https://www.tops،d.com/cars/car-news/gordon-murray-s-next-gen-cars-could-have-mind-،ing-performance-ar197527.html

فیلیپ لی، رئیس شرکت خودروسازی گوردون موری، اخیراً اظهار داشت که “در نهایت همه ما در آینده الکتریکی خواهیم شد”. در حالی که هنوز این اتفاق نیفتاده است، اما سیستم های الکتریکی، هیدروژنی و دیگر سیستم ها به سرعت در حال نزدیک شدن هستند. لی و تیمش با این ادعا که قو،ن در سراسر جهان منشأ این تغییر خواهد بود، هیچ وقت برای شروع آماده سازی خود برای آینده تلف نکرده اند. با ورود بیشتر خودروهای برقی با عملکرد بالا به بازار، آشکارتر می شود که دنیا به سمت بازار برق برای ا،ر وسایل نقلیه پیش می رود.

تیم تحقیق و توسعه GMA در حال توسعه هر گزینه ای برای آینده است

اتومبیل های نسل بعدی گوردون موری می توانند عملکرد شگفت انگیزی داشته باشند - تصویر 1100432

اتومبیل های نسل بعدی گوردون موری می توانند عملکرد شگفت انگیزی داشته باشند - تصویر 1100430

اتومبیل های نسل بعدی گوردون موری می توانند عملکرد شگفت انگیزی داشته باشند - تصویر 1100431