خودروهای کیا برای پرسنل دفاعی

کیا هند یک طرح تحویل CSD جدید را به طور انحصاری برای پرسنل دفاعی در هند راه اندازی کرده است. هدف این طرح افزایش دسترسی پرسنل نظامی/خانواده های نظامی/کارمندان دفاعی به خودروهای کیا است. با اعلام CSD، کیا همچنین تایید کرد که این شرکت در حال حاضر بیش از 100 رزرو را تحت این کانال فروش جدید دریافت کرده است.

ابتکارات CSD یک طرح تحویل انحصاری برای پرسنل دفاعی است که داشتن ماشین را برای آنها آسان‌تر می‌کند. کیا هند متعهد به افزایش دسترسی به خودروهای کیا برای پرسنل دفاعی در هند است. علاوه بر این، کیا هند به ،وان یک فروشنده CSD ثبت شده، کانال فروش دیگری را باز می کند.

ابتکار CSD برای پرسنل دفاعی: آ،ین نقطه عطف کیا هند در سفر آنها

کیا هند عملیات CSD را به ،وان فروشنده ثبت شده آغاز کرده است. مشتریان برای استفاده از این طرح باید مدارک لازم خود را ارائه دهند. کیا هند متعهد به ارائه خودروهای مقرون به صرفه برای پرسنل دفاعی است و بهترین معاملات خودرو، تخفیف، تامین مالی خودرو، بیمه خودرو و تحویل خودرو بدون دردسر را برای آنها ارائه می دهد.

طرح CSD کیا هند دسترسی پیشرفته به خودروهای کیا را برای پرسنل دفاعی ارائه می دهد

میونگ سیک سون، مدیر ارشد فروش و تجارت کیا هند گفت: «کارکنان دفاعی هند قهرمانان واقعی هستند و ما در کیا هند مفت،یم که می‌تو،م با این ابتکار جدید به آنها خدمت کنیم. این یک نقطه عطف دیگر در سفر ما و یک ابتکار متواضع برای شریک شدن با مردان و ،ن یونیفورم پوش ما برای مشارکت عظیم آنها در حفاظت از این ملت بزرگ است.

یک شروع قوی نشان دهنده میزان استقبال از آن است و انتظار می رود در روزهای آینده رزروهای بیشتری انجام شود. فاز اول طرح تحویل CSD تحویل کیا سلتوس را ارائه می دهد.

طرح تحویل CSD: داشتن کیا را برای پرسنل دفاعی آسان‌تر می‌کند

طرح تحویل CSD جدید کیا هند برای پرسنل دفاعی: ماشین‌هایی برای قهرمانان واقعی. اولین تحویل کیا سلتوس

تحویل اول CSD Seltos
تحویل اول CSD Seltos

اولین تحویل کیا سلتوس به سرلشکر Vikal Sahni در Frontier Kia در Gurugram انجام شد. به زودی، طرح CSD تحویل Sonet و Carens را در نمایندگی های سراسر کشور برای پرسنل ارتش آغاز خواهد کرد.

شروع تحویل CSD یک حرکت امیدوارکننده است تا سهم خود را برای قهرمانان واقعی انجام دهیم و آنها را با دنیای هیجان انگیز کیا آشنا کنیم که الهام بخش همه است. ما از اولین مشتری ارزشمند خود، سرلشکر Vikal Sahni، برای ایمان به Seltos ما، که نشانه آغاز سفر کیا به هند بود، سپاسگزاریم.


منبع: https://www.rushlane.com/kia-cars-for-defence-personnel-1st-csd-seltos-12463447.html