خودروی اسپورت، یکی از 10 خودروی برقی تویوتا که تا سال 2026 عرضه می شود

این شرکت یک تصویر تیزر از یک فست بک پنج در با نشان ل،وس منتشر کرد که دارای کاپوت و خط سقف با شیب تند، و جزئیات زاویه دار در عقب است.

 • خودروی اسپورت، یکی از 10 خودروی برقی تویوتا که تا سال 2026 عرضه می شود

همچنین از طیف گسترده خودروهای هیب، خود استفاده می کند تا به تقویت پایه درآمد خود در آسیا و بازارهای نوظهور کمک کند، که به گفته او انتظار می رود تا سال 2030 30 درصد بیشتر شود.

این شرکت برنامه‌ای برای انتقال برند همنام خود به یک خط تولید تمام الکتریکی اعلام نکرده است، اگرچه ل،وس تا سال 2035 فقط خودروهای برقی خواهد داشت و قصد دارد تا سال 2030 سالانه یک میلیون خودروی برقی بفروشد.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/sports-car-ute-a،-10-toyota-evs-due-by-2026

هر دو در میان طیف متنوعی از 16 کانسپت الکتریکی در اوا، سال 2021 معرفی شدند که شامل آنچه به نظر می رسید یک سدان و واگن ل،وس سایز متوسط ​​است که به نظر می رسید جانشین IS فعلی باشد و همچنین یک کانورتیبل برقی.

 • خودروی اسپورت، یکی از 10 خودروی برقی تویوتا که تا سال 2026 عرضه می شود
  کانسپت اسپرت برقی ل،وس
 • خودروی اسپورت، یکی از 10 خودروی برقی تویوتا که تا سال 2026 عرضه می شود
  تویوتا اسپرت EV

این سازمان می‌گوید تمامی خودروهایی که برای عرضه در سال 2026 برنامه‌ریزی شده‌اند، از شاسی‌های جدید، پلتفرم‌های الکترونیکی و نرم‌افزاری استفاده خواهند کرد و تحت بخش تازه‌تاسیس کارخانه BEV ساخته و تولید خواهند شد.

 • خودروی اسپورت، یکی از 10 خودروی برقی تویوتا که تا سال 2026 عرضه می شود
  تیزر خودروی الکتریکی ل،وس 2021

علاوه بر این، در اسلایدی لیست خودروهای برقی را که در حال حاضر در بین برندهای تویوتا و ل،وس ارائه می‌کند – تویوتا bZ3، bZ4X و Proace ون و Lexus UX300e و RZ450e – پیش‌نمایش ناوگان خودروهای برقی را که قصد عرضه آن را دارد، ارائه کرد.

مشخص نیست که آیا این طرح نمایانگر مدل قبلی ل،وس الکتریکی شده اسپورت، جانشین LFA قدیمی، یا تویوتا اسپرت EV است که به ،وان جانشین م،وی MR-2 قدیمی معرفی شده است.

ناوگان در مطالب ارائه این هفته توسط «خودروهای جمع و جور برای بازارهای در حال ظهور» تکمیل شده است، که مورد تیزبینی قرار نگرفته است.

مدیر عامل شرکت کوجی ساتو در یک جلسه توجیهی نتایج مالی این شرکت را برای سال مالی 2023 اعلام کرد.

کانسپت HiLux Revo BEV که اخیراً معرفی شده است، با بر،ب IMV BEV، و همچنین کانسپت‌های bZ Sport Crossover و bZ FlexSpace که پیش‌نمایش مدل‌های جدید چین در سال 2024 را نشان می‌دهند، به تصویر کشیده شده است.

تویوتا می گوید خودروهای برقی آینده «عمدتاً» در ایالات متحده و چین عرضه خواهند شد.

تویوتا 10 وسیله نقلیه الکتریکی (EV) را روشن کرده است که قبلاً تأیید کرده بود تا سال 2026 روانه بازار خواهد شد و تا آن زمان قصد دارد 1.5 میلیون خودروی برقی خالص را در سراسر جهان بفروشد.

این شرکت به تعهد خود به خودروهای سلول سوختی هیدروژنی ادامه داده است، با Sato-san که تویوتا گفت: «تویوتا بر استفاده از انرژی هیدروژن برای تحرک شخصی و چرخه تولید، انتقال و استفاده از هیدروژن تمرکز خواهد کرد».

شبح های سایه دار یک سدان و واگن در بخش لو، به تصویر کشیده شده است، در حالی که یک کوپه در Sports ظاهر می شود.

تویوتا می گوید که خودروهای مفهومی را در نمایشگاه تحرک ژاپن امسال که قبلاً نمایشگاه موتور توکیو نامیده می شد، ارائه خواهد کرد که پیش نمایش خودروهای برقی آینده را نشان می دهد. از 26 اکتبر تا 5 نوامبر اجرا می شود.

کانسپت HiLux Revo BEV دسامبر گذشته در تایلند رونمایی شد، هرچند تویوتا هیچ یک از مشخصات آن را منتشر نکرد. تویوتا گفته است که قصد دارد دستگاه های الکتریکی را برای آسیا و دیگر بازارهای نوظهور معرفی کند.

 • خودروی اسپورت، یکی از 10 خودروی برقی تویوتا که تا سال 2026 عرضه می شود