خودروی الکتریکی تسلا ساخت هند می تواند از 20 میلیون روپیه قیمت داشته باشد

به احتمال زیاد هند این خودرو را دریافت خواهد کرد. بنابراین، اگر Rs. قیمت 20 لک واقعی است، ما می‌تو،م به دنبال خودرویی مخصوص هند باشیم که مقرون به صرفه‌ترین خودروی شرکت خواهد بود. این می تواند نقطه عطف جدیدی برای تسلا باشد و می تواند برای این برند در سایر کشورهای آسه آن نیز مفید باشد. تسلا برای به دست آوردن اولین وسیله نقلیه خود در این قیمت، می تواند سرمایه گذاری زیادی در مدیریت باتری محلی نیز داشته باشد.

از آنجایی که جدیدترین طرح‌های تسلا با ابتکار «ساخت هند» هماهنگ است، می‌تو،م شاهد صادرات خودروهای تسلا «ساخت هند» به بازارهای مختلف باشیم. گزارش‌ها به ظرفیت بالقوه تولید 5 میلیون دستگاه در سال با قیمت‌های اولیه کمتر از روپیه اشاره می‌کنند. 20 لک (احتمالاً سابق).

چه انتظاری داشته باشیم؟

اکنون تسلا نه تنها قصد دارد در هند خودرو تولید کند، بلکه کارخانه هندی خود را به قطب صادرات جه، تبدیل کند. روایت سال گذشته و اکنون، به نظر می رسد نتیجه دیدار سطح بالا بین ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و نخست وزیر هند، نارندرا مودی در ماه گذشته در ایالات متحده باشد.

اگر تسلا بخواهد در شبکه سوپرشارژر خود نیز سرمایه‌گذاری کند، زیرساخت شارژ هند می‌تواند شاهد افزایش چشمگیری باشد. در مجموع، هند در حال صعود به رتبه ها و تبدیل شدن به یک قطب جه، خودرو است.

سال گذشته، تسلا قصد داشت مشوق های ویژه ای در مالیات واردات از ،ت هند دریافت کند. این برای واردات خودروهای تسلا به هند از خارج از کشور بود، به احتمال زیاد از نزدیکترین کارخانه تولیدی آنها در چین.

کارخانه تسلا هند – ممکن است به زودی به واقعیت تبدیل شود!

پس از این دیدار، ایلان ماسک اظهار داشت که نارندرا مودی شرکت را برای سرمایه گذاری هنگفت در هند تحت فشار قرار می دهد. او تصریح کرد که تسلا قصد دارد در هند سرمایه گذاری کند و در حال تعیین زمان است. او اطمینان داد که تسلا در اسرع وقت در هند عملیاتی خواهد شد.

منبع


منبع: https://www.rushlane.com/made-in-india-tesla-electric-car-could-be-priced-from-rs-20-lakh-12473994.html

تسلا در حال مذاکره با ،ت هند برای راه اندازی یک مرکز تولیدی در اینجا است. یک گزارش اخیر اشاره می کند که تسلا به احتمال زیاد به جای واردات خودرو برای فروش، کارخانه ای در اینجا راه اندازی خواهد کرد.

اگر به مجموعه فعلی تسلا که شامل مدل S، E، 3 و Y است نگاه کنیم، هیچ وسیله نقلیه‌ای با قیمت روپیه وجود ندارد. قیمت 20 میلیون مقرون به صرفه ترین آنها در حال حاضر، مدل E است که از 40240 دلار شروع می شود که تقریباً با نرخ تبدیل امروزی به 33 لک INR ترجمه می شود. تسلا در حال کار روی عرضه یک خودروی الکتریکی کوچکتر است که زیر مدل E قرار می گیرد.

کارخانه تسلا هند به زودی می تواند به واقعیت تبدیل شود
کارخانه تسلا هند به زودی می تواند به واقعیت تبدیل شود

پس از مذاکرات ش،ت خورده در سال گذشته، گزارش جدید نشان می دهد که کارخانه تسلا هند به زودی می تواند به واقعیت تبدیل شود