خودروی مسابقه ای بسیار کمیاب که دزدان پس از مبارزه با گیربکس دستی آن را رها کردند

مالک پیتر ویلیامز صبح جمعه به رادیو ABC ملبورن گفت: «فکر نمی‌کنم آن‌ها بدانند چگونه همه سوئیچ‌ها را روشن کنند تا بتوانند آن را به درستی راه‌اندازی کنند.

  • خودروی مسابقه ای بسیار کمیاب که دزدان پس از مبارزه با گیرب، دستی آن را رها ،د
خودروی مسابقه ای برابهام BT21 که توسط سارقان رها شد

سارقان خودرو در ملبورن پس از دزدیدن خودروی مسابقه ای بسیار کمیاب Brabham BT21 از خانه ای در حومه ملبورن Toorak، با دستگاه محافظ خودروی Gen Z – یک گیرب، دستی – آشنا شدند.

خودروی مسابقه‌ای دزدیده شده قرار بود آ، این هفته در فیلیپ آیلند ک،یک شرکت کند، اما زم، که از خانه‌ای در توراک بین چهارشنبه شب تا پنجشنبه صبح این هفته به سرقت رفت، این رویاها بر باد رفت.

این دزدی وقیحانه تنها عمر کوتاهی نداشت، اما دزدان در تلاش بودند تا خودرو را به درستی روشن کنند. نتیجه نهایی ش،تن کلاچ و رها شدن خودرو در چند خیابان دورتر بود که باعث آسودگی مالک شد.

در این میان، مالک BT21 امیدوار است که ماشین را به حالت عادی بازگرداند تا بتواند یک بار دیگر به مسابقات مسابقه دهد.

طبق گزارش ABC، تنها شش فروند BT21 در جهان باقی مانده است.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/ultra-rare-race-car-dumped-by-thieves-after-they-struggle-with-manual-transmission

کارآگاهان پلیس ویکتوریا از شاهدان درخواست می‌کنند و از هر ،ی که دزدی را دیده است که سعی می‌کند یک ماشین مسابقه‌ای دستی رانندگی کند، می‌خواهد با هر گونه اطلاعات تماس بگیرد.

با وجود تعداد انگشت شماری از اتومبیل های مسابقه ای Brabham BT21، احتمالاً این سرقت توسط یک گروه سازماندهی شده سازماندهی شده است – البته یکی بدون تجربه رانندگی دستی.