خودروی مسابقه ای تویوتا GR86 با قیمت 89990 دلار

سریع ترین رانندگان پس از یک قهرم، در پنج مسابقه، با یک صندلی پشت فرمان خودروهای سری GR86 در طول یک مسابقه آ، هفته برای چنگ زدن، به سرعت به پایان خواهند رسید.

همچنین چرخ‌های کنترلی و ،تیک‌های دانلوپ، به‌علاوه سیستم تعلیق، ترمزها، اگزوز، خنک‌کننده روغن و کلاچ ارتقا یافته نیز وجود دارد.

این مسابقه GR86 کاملاً جدا شده است و دارای یک رول کیج کامل، یک صندلی مسابقه ای تکی با مهار شش نقطه ای، و همچنین فرمان “مشخصات ورزش موتوری”، واحد کنترل الکترونیکی (ECU) و ابزار است.

همچنین نسخه 10th Anniversary GR86 در اوا، سال 2022 به صورت محلی عرضه می شود که فقط به 86 نمونه محدود می شود. رنگ بیرونی نارنجی جدید دارد که با دو رنگ مشکی و نارنجی داخلی و همچنین گلدوزی نارنجی روی تزئینات درب همخو، دارد.

در مورد اینکه چرا تویوتا از سری GR 86 پشتیب، می کند؟ همه چیز در مورد ایجاد علاقه به برند رو به رشد Gazoo Racing است که اکنون در همه چیز از هاچ بک یاریس گرفته تا LandCruiser 300 آفرود اعمال شده است.

  • خودروی مسابقه ای تویوتا GR86 با قیمت 89990 دلار
    GR86 جاده ای

مسابقه‌ای توسعه‌یافته است و توسط Neal Bates Motorsport ساخته و فروخته خواهد شد تا اطمینان حاصل شود که برابری در سرتاسر پادوک وجود دارد.

تیم ها فقط مجاز به استفاده از یک مجموعه ،تیک در هر مسابقه آ، هفته هستند و انتظار می رود ،تیک کنترلی Dunlop این کار را در شرایط مرطوب و خشک انجام دهد.

  • خودروی مسابقه ای تویوتا GR86 با قیمت 89990 دلار

همانطور که قبلاً گزارش شده است، سری TGRA 86 حداقل تا پایان سال 2026 تمدید شده است و همچنین یک سری جدید “بورسیه” تغذیه کننده در سال 2023 به دست خواهد آورد.

اکنون برای رقبا قابل سفارش است و تقریباً 35 دستگاه برای سری 86 TGR 2024 تولید خواهد شد.

  • خودروی مسابقه ای تویوتا GR86 با قیمت 89990 دلار

بیشتر: همه چیز تویوتا GR86
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/toyota-gr86-race-car-priced-at-89990

تویوتا نسخه جدید مسابقه ای مخصوص پیست خود را معرفی کرده است GR86 خودروی اسپرت سری ۸۶ تویوتا گازو ریسینگ استرالیا (TGRA) که در شروع فصل ۲۰۲۴ عرضه خواهد شد.

نیل کرامپتون، مدیر گروه در ماه آوریل به رسانه ها گفت که تمرکز او بر پرورش استعدادها در یک محیط مقرون به صرفه و قابل دسترس است.

این شرکت می گوید که سایر مشخصات عملکرد پس از اتمام آزمایش نهایی و اعتبارسنجی در اوا، سال تأیید خواهد شد.

  • خودروی مسابقه ای تویوتا GR86 با قیمت 89990 دلار

نشستن در زیر پرچمدار سری TGRA 86، یک دسته جدید بورسیه خواهد بود، که نه تنها خانه ای برای مسابقه دهندگان نسل قبلی فراهم می کند، بلکه به ،وان تغذیه کننده در سری GR پرچمدار عمل می کند. خود یک تغذیه کننده به دسته هایی مانند سوپراسپرت ها است.

در حال حاضر 1500 دلار در هر دور برای ورود به یک ماشین هزینه دارد، و مدیران به رسانه ها گفتند که می توان با کمتر از 5000 دلار در هر مسابقه آ، هفته رقابت کرد.

قیمت در 89990 دلاراین پکیج مسابقه ای کلیدی بر پایه تویوتا GR86 جاده ای ساخته شده است، اما قیمت آن دو برابر است.

ایجاد یک برند به تلاش زیادی نیاز دارد و باید در چندین رشته انجام شود. شما ما را در تعدادی از رشته ها خواهید دید، و این یک اندازه برای همه نخواهد بود.”

سری 86 سه راننده از چهار راننده 888 را برای سوپراسپرت ها در سال 2022 عرضه کرده است.

وین نایدو، مدیر ارشد بازاریابی تویوتا استرالیا گفت: «شما باید جایی باشید که طرفداران هستند، بنابراین این نوع فعالیت‌ها را انجام می‌دهید. CarExpert در فروردین امسال

تویوتا استرالیا نسل جدید کوپه GR86 را تنها در سپتامبر سال جاری عرضه کرد و حدود 1100 دستگاه را برای 12 ماه اول فروش تضمین کرده است – که اگر تاریخ به هر نوع راهنمایی باشد، بعید به نظر می رسد که به تقاضای مشابهی برسد.

تویوتا ادعا می کند که حدا،ر قدرت و گشتاور موتور تقریباً 10 درصد بیشتر از GR86 جاده ای خواهد بود که 174 کیلووات قدرت و 250 نیوتن متر گشتاور را از موتور 4 سیلندر 4 سیلندر 2.4 لیتری تنفس طبیعی خود تولید می کند.