در اینجا 10 واقعیت جالب وجود دارد که ثابت می کند نسل دهم لینکلن کانتیننتال شایسته زندگی کردن است.

Ecoboost Thrust

نسخه Lincoln Continental Coach Door برای جشن گرفتن 80 سال نامگذاری قاره ای ساخته شده است و به شدت از Continental دهه 60 الهام گرفته شده است که دارای درهای خودکشی نیز بود. نسخه Coach Door برای اولین بار در سال 2019 به ،وان یک مدل محدود با تنها 80 دستگاه رونمایی شد که همه آنها در 48 ساعت فروخته شدند و پس از آن لینکلن سری دوم را در سال 2020 ساخت. هنگامی که جدید بود، درب کانتیننتال با قیمت اولیه 110000 دلار بود. آن را به یکی از منحصر به فرد ترین لیموهای مدرن آمریکایی تبدیل کرد. علاوه بر درهای خودکشی، Coach Door دارای دو صندلی “موقعیت عالی” در عقب با یک کنسول مرکزی ثابت بود و سه تم داخلی را برای انتخاب ارائه می‌داد. نیروبخش این مدل کانتیننتال، پیشرانه 3.0 لیتری توئین توربو V-6 با قدرت 400 ، بخار بود که همراه با سیستم تعلیق بادی سواری خودرو، تجربه ای عجیب و غریب و سورئال را ارائه می کند.

بر،ب سیاه = لو،

وقتی ،ت به انتخاب موتور من، برای لیموزین پرچم‌دارش می‌رسید، لینکلن هیچ قدمی نگذاشت و نسل دهم را عرضه کرد. لینکلن کانتیننتال در مجموع سه گزینه موتور دارد. با انتخابی از سه موتور V-6 ارائه شده، خودروی سطح پایه با یک موتور 3.7 لیتری V-6 با 305 ، بخار قدرت و 280 پوند فوت گشتاور، با گزینه AWD در سراسر خط عرضه شد. پیشرانه 2.7 لیتری اکوبوست V-6 توئین توربو با 335 ، بخار قدرت را ارتقا داد و به ،وان یک آپشن در خط تولید کانتیننتال موجود است. پیشرانه 3.0 لیتری Ecoboost V-6 با قدرت 400 ، بخار و گشتاور 400 پوند فوت بود. همه موتورها با گیرب، شش سرعته عرضه می شدند و به اندازه کافی سریع هستند که این لیموزین دو تنی لینکلن را تنها در 5.4 ث،ه به سرعت 60 مایل در ساعت می رساند، اما بیشتر برای ارائه یک سواری نرم و بی صدا استفاده می شد.

تا زم، که می آیند

لینکلن کانتیننتال 2020 قیمت اولیه 47300 دلار داشت در حالی که لیبل سیاه کانتیننتال 71200 دلار قیمت داشت.

آیا لینکلن کانتیننتال یک ماشین لو، است؟

10 دلیل که چرا Lincoln Continental نباید متوقف می شد کیفیت تصویر زمینه بیرونی با وضوح بالا - تصویر 661682

10 دلیل برای اینکه Lincoln Continental نباید متوقف می شد نمایش خودکار خارجی با وضوح بالا - تصویر 661836

10 دلیل که چرا لینکلن کانتیننتال نباید متوقف می شد داخلی با وضوح بالا - تصویر 661690

چقدر باید برای لینکلن کانتیننتال 2020 بپردازم؟

می‌تو،د نمونه‌هایی از نسل دهم لینکلن کانتیننتال را با قیمتی کمتر از 35000 دلار و تا 65000 دلار برای سطوح تریم بالاتر پیدا کنید.


منبع: https://www.tops،d.com/cars/10-reasons-why-the-lincoln-continental-s،uldn-t-have-been-discontinued-ar196981.html10 دلیل که چرا Lincoln Continental نباید متوقف می شد کیفیت تصویر زمینه - تصویر 624424

10 دلیل که چرا لینکلن کانتیننتال نباید متوقف می شد با وضوح بالا - تصویر 661684

تریم Black Label تریم برتر عرضه شده بود (به جز نسخه محدود Coach Door) که با قیمت 71200 دلار عرضه شد. با این قیمت، مجموعه ای از ارتقاها را دریافت کرد که شامل مواردی مانند صندلی های موقعیت عالی، بسته اختیاری صندلی عقب 4300 دلاری است که گرمایش و تهویه صندلی را در عقب اضافه می کند، و با هر بر،ب سیاه، لینکلن امتیازات بیشتری به شما می دهد مانند یک شام رایگان برای دو نفر در یک رستوران شیک، خدمات تحویل / تحویل در 30 مایلی نمایندگی برای خدمات گارانتی و تعمیر و نگهداری و سایر امتیازات

10 دلیل که چرا Lincoln Continental نباید به صورت خارجی متوقف می شد - تصویر 810536

10 دلیل که چرا لینکلن کانتیننتال نباید تولید داخلی را متوقف می کرد - تصویر 810524

لینکلن یک گارانتی جامع جدید خودروی محدود را با Continental ارائه کرد که یکی از بهترین ها در صنعت است. ا،ر خودروهای این بخش دارای پوشش 3 ساله/36000 مایلی هستند، اما کانتیننتال با گارانتی نسبتاً جامع 6 سال/70000 مایل پیشرانه مستقیماً از کارخانه ارائه می شود. در کنار گارانتی جامع، مزایای اضافی دیگری نیز دریافت می کنید که عبارتند از:

درب های بیش از حد مهندسی شده

مشخصات نشان سیاه لینکلن کانتیننتال 2020:

سوالات متداول:

آیا لینکلن کانتیننتال متوقف شده است؟

نسل دهم مدل‌های لینکلن کانتیننتال همگی با دستگیره‌های درب بسیار متمایز عرضه شدند که در تریم پنجره‌های کرومی ادغام شده‌اند. چیزی که این درب ها را خاص می کند این واقعیت است که آنها از درب برقی به جای درب مک،کی سنتی استفاده می کنند، در نتیجه حتی داخل آن به جای درب سنتی دارای دکمه است. این درب‌های برقی همچنین ویژگی‌های اضافی را به همراه دارند که با بستن نرم و حتی رابط لمسی شروع می‌شود که به شما امکان می‌دهد وسیله نقلیه خود را به سادگی با لمس لوگوی قفل روشن قفل کنید.

صندلی های معقول

طراحی نسل دهم لینکلن کانتیننتال به شدت از لینکلن کانتیننتال شیک و مستقیم 1965 الهام گرفته شده است که با نام Mk.V نیز شناخته می شود. Mk.V Lincoln Continental که از سال 1961 تولید می شد، در هر دو مدل سدان چهار در و بدنه کانورتیبل موجود بود و دارای درهای خودکشی متمایز بود که الهام بخش نسخه Continental Coach Door از سال 2019 بود. واقعیت جالب: Mk.V لینکلن کانتیننتال تنها تولیدی که دارای بدنه کانورتیبل چهار در است.

گارانتی پیشرو در ک،

10 دلیل که چرا Lincoln Continental نباید متوقف می شد کیفیت تصویر زمینه بیرونی با وضوح بالا - تصویر 661680

لینکلن کانتیننتال نسل دهم بر اساس پلتفرم CD4 فورد است که با سدان فول سایز فورد تاروس مش، است. طول، نامیدن Continental با اندازه خودروی معمولی کمی بیش از 5.1 متر است، در حالی که نسخه توسعه یافته Coach Door طول آن تا 5.26 متر است. تمام طول اضافی به فاصله بین دو محور کشیده می شود که به ،ه خود فضای بیشتری را برای سرنشینان عقب باز می کند. حجم بار در کانتیننتال 16.7 فوت مکعب است و صندلی‌های عقب تاشو استاندارد 60/40 ظرفیت را بیشتر می‌کنند.

سانروف تمام شیشه ای

بله، لینکلن کانتیننتال یک خودروی لو، فول سایز است که توسط بخش لو، لینکلن فورد تا سال 2020 ساخته شده است.

10 دلیل برای اینکه Lincoln Continental نباید متوقف می شد نمایش خودکار خارجی با وضوح بالا - تصویر 661834

یافتن سدان‌ها و لیموزین‌های لو، با یک یا حتی دو سانروف معمول است زیرا این پنل‌های شیشه‌ای به ورود نور طبیعی زیادی کمک می‌کنند و در نهایت فضایی مطبوع در داخل کابین ایجاد می‌کنند. لینکلن کانتیننتال با ارائه یک سانروف پانوراما تمام شیشه ای که بسیار وسیع است، همه چیز را ارتقا می دهد، اما آنچه که حتی چشمگیرتر است، تصمیم لینکلن برای انتخاب یک سانروف کاملاً کاربردی است که به جای استفاده از شیشه ایستا باز می شود که نه تنها دشوار است. برای اجرای.

با الهام از Mk.V

بله، لینکلن لیموزین پرچمدار خود، نسل دهم کانتیننتال را در سال 2020 متوقف کرد.

آیا لینکلن کانتیننتال ماشین خوبی است؟

10 دلیل برای اینکه Lincoln Continental نباید متوقف می شد نمایش خودکار خارجی با وضوح بالا - تصویر 661821

بله، لینکلن کانتیننتال یکی از بهترین خودروهای لو، آمریکایی در بازار بود که برای 10 نسل فروخته شد.

لینکلن کانتیننتال چقدر هزینه دارد؟

فورد رویکردی بسیار ایمن و بی‌م،ا را برای استایل کانتیننتال در نظر گرفت، به همین دلیل است که از یک خط شیک و مینیمالیستی برخوردار است و توجه به جزئیات در استاندارد لینکلن بسیار چشمگیر است. چراغ‌های جلو بسیار متمایز هستند و دارای پنج ،صر LED مجزا هستند که حتی در چراغ‌های مه شکن جلو نیز تقلید می‌شوند. ،مت عقبی بسیار مدرن و قدیمی به نظر می رسد و در عین حال ،صر لایت بار عقب آن به این قایق بادب، عظیم زمینی که بیش از پنج متر طول دارد، می افزاید.

نسخه درب مربی

برای واجد شرایط بودن به ،وان یک خودروی لو،، هر خودروسازی باید اصول اولیه را به درستی دریافت کند، صندلی‌هایی که نقش مهمی در تعیین سطح کلی راحتی در صندلی‌های کابین خودرو دارند، همچنین برخی از نادیده‌گرفته‌ترین بخش‌های وسایل نقلیه مدرن هستند. یک لینکلن همه مدل‌های کانتیننتال صندلی‌های موقعیت عالی را ارائه می‌کنند که دارای قابلیت تنظیم 30 جهته هستند تا به شما کمک کنند در موقعیت عالی و همچنین عملکرد ماساژ در آینده، علاوه بر مجموعه ویژگی‌های استاندارد مانند گرمایش و سرمایش صندلی، شماره‌گیری کنید.

یک ظاهر طراحی مجلل