دوچرخه برقی PF40 طراحی شده متعلق به ماهیندرا Pininfarina با قیمت 13.4 هزار یورو (12 لیتر روپیه)

برای طراحی این انفجار از گذشته، پینین فارینا این ساخت را بر اساس یک موپد الکتریکی آیزینگ پایونیر ساخته است. Eysing یک شرکت هلندی تولید کننده موتور سیکلت برقی است که وسایل نقلیه خود را با دست می سازد. این شرکت در خارج از Hertogenbosch در هلند مستقر است.

دوچرخه برقی Eysing PF40 طراحی شده توسط Pininfarina مجهز به یک بسته باتری 1.72 کیلووات ساعتی است که قادر است با یک بار شارژ تا 100 کیلومتر برد را پوشش دهد. این یک سیستم 48 ولتی است که موتور 2 کیلوواتی را تغذیه می کند. این موتور قادر است تا سرعت 45 کیلومتر بر ساعت این موتور سیکلت برقی را بالا ببرد. این بدان م،است که در اروپا، نیازی به گواهینامه موتور سیکلت نیست.

موتور سیکلت برقی Pininfarina Eysing PF40 با حدا،ر سرعت 45 کیلومتر در ساعت، نباید به گواهینامه موتورسیکلت در اروپا نیاز داشته باشد.

Pininfarina طراحی PF40 Electric
Pininfarina طراحی PF40 Electric

زمان شارژ با شارژر معمولی 8 ساعت و با شارژر سریع 4 ساعت تعیین شده است. وزن PF40 تنها 60 کیلوگرم است و حدا،ر بار آن 110 کیلوگرم است. هر دو ترمز درام هستند و فقط جلو معلق است در حالی که عقب سفت نگه داشته می شود. برای 13780 یورو، برای آنچه بسته بندی می کند بسیار گران است. اما به ،وان یک اثر هنری که هست، ارزشش را دارد.


منبع: https://www.rushlane.com/mahindra-owned-pininfarina-designed-pf40-electric-bike-12454835.html

PF40 تنها م،ن سوختی به شکل آینده نگر و یک ،صر ذخیره سازی اضافی در پایین است. بقیه خط تولید پایونیر با م،ن سوخت معمولی اشکی شکل کار می کند. این م،ن سوخت یک طراحی زیباست و بنزین را در خود جای نمی دهد.

مشخصات و ویژگی ها

Pininfarina PF40 رادیکال‌ترین به نظر می‌رسد و تنها رینگ‌های آلیاژی است، در حالی که بقیه محصولات از رینگ‌های پره‌دار استفاده می‌کنند. این چرخ‌ها با ،تیک‌های دنده‌ای عمودی پوشیده شده‌اند که ظاهری سبک و قدیمی دارند. PF40 یک پوشش چراغ جلو متفاوت در اطراف چراغ‌های جلوی گرد خود دارد که دارای LED هستند و یک گلگیر جلوی بازطراحی شده که حداقل به نظر می‌رسد.

اگر یک موتورسیکلت برقی با زبان طراحی تقریباً یک قرنی می‌خواهید چه می‌شد؟ چیزی که چیزی فراتر از 2 چرخ رانده شده توسط یک موتور الکتریکی ارائه دهد؟ اینجاست که موتورسیکلت برقی Eysing PF40 وارد می شود. این موتورسیکلت توسط ،ی جز Pininfarina متعلق به ماهیندرا طراحی نشده است. بیا یک نگاهی بیندازیم.

Pininfarina Designed Eysing PF40

محدوده موتورهای الکتریکی Eysing از 7070 یورو برای Pioneer Original، 7790 Euro برای Pioneer S Sport، 9160 Euro برای Pioneer S Exclusive، 10110 یورو برای Tailor Made Original شروع می شود و با تکمیل محدوده، ما Pininfarina PF40 را داریم که قیمت گزافی 13780 یورو دارد. تقریباً 12 میلیون روپیه).

Pininfarina طراحی PF40 Electric
Pininfarina طراحی PF40 Electric

دوچرخه‌های برقی در زمان‌های اخیر با افزایش محبوبیت خودروهای برقی ۲ واتی در حال ظهور هستند. اسکوترهای برقی هنوز هم از نظر بسته بندی انعطاف پذیری زیادی دارند. با این اوصاف، ما اغلب موتورسیکلت های برقی قدیمی را نمی بینیم. مطمئناً ،اصر طراحی دهه‌های قبل در آن گنجانده شده‌اند.