دوچرخه 100 سی سی آینده هوندا برای رقابت با اسپلندر و HF لوکس

منبع


منبع: https://www.rushlane.com/،nda-upcoming-100cc-bike-to-rival-splendor-and-hf-deluxe-12449538.html

دوچرخه 100 سی سی آینده هوندا در سال 2023 عرضه می شود و به احتمال زیاد اولین پیشنهاد جدید این شرکت در سال 2023 خواهد بود.

هوندا CD 110 - برای مرجع
هوندا سی دی 110 – برای مرجع

آتسوشی اوگاتا همچنین تاکید کرد که برای استفاده در مناطق روستایی که سواری در مسافت های کوتاه معمول است، مدل های 125 سی سی و 100 سی سی آینده بهتر عمل خواهند کرد. این بازار برای خودروهای برقی خیلی داغ نیست زیرا بودجه و تطبیق پذیری عامل تعیین کننده در اینجا است. این پلتفرم جدید با سیستم تعلیق خوب تنظیم شده و فریم من،، ممکن است ثمرات خوبی برای هوندا به ارمغان بیاورد و در شکاف حاشیه ای که در حال حاضر پشت Hero دارد، ببندد.

مشخصات و قیمت

این یک واقعیت شناخته شده است که هوندا یک نام برتر در بازار اسکوتر هند است. هوندا با اکتیوا در زرادخانه خود، عملاً بی بدیل است. اگر بخواهیم این موضوع را توضیح دهیم، Activa به تنهایی بیش از 50 درصد از کل فروش هوندا را به خود اختصاص داده است. اگر 10 اسکوتر پرفروش در هند را انتخاب کنید، Activa تقریباً به اندازه مجموع 9 شرکت کننده دیگر می فروشد. در بازار جه، دو چرخ، هند نقش پیشرو را برای هوندا ایفا می‌کند و هر ماه میلیون‌ها دستگاه را به فروش می‌رساند.

رقیب اصلی آن Splendor Plus و HF Deluxe دارای موتور 97.2 سی سی هستند که می تواند حدود 8 ، بخار قدرت و 8.05 نیوتن متر گشتاور تولید کند. این موتور فقط به گیرب، 4 سرعته کوپل شده است. این پلت فرم حتی مقرون به صرفه تر است و راندمان سوخت حدود 65+ کیلومتر در لیتر را ارائه می دهد. موتور 100 سی سی آینده هوندا نیز ممکن است قدرت و گشتاور را در همان میدان توپ ایجاد کند.

در حال حاضر، پلت فرم 125 سی سی هوندا، که از Shine و SP125 تشکیل شده است، از یک موتور 124 سی سی بهره می برد که قدرتی در حدود 10.6 ، بخار و گشتاور 11 نیوتن متری دارد. شاین دارای گیرب، 4 سرعته است. در حالی که SP125 دارای یک واحد 5 سرعته است. این دسته از موتورسیکلت ها در دنیای واقعی نیز حدود 60 کیلومتر بر لیتر مصرف سوخت دارند.

با این حال، رقیب اصلی آن، Hero یک پلت فرم 100 سی سی (97.2 سی سی) ارائه می دهد که نوید صرفه جویی بیشتری را می دهد. چیزی که مخاطبان هدف از آن استقبال می کنند. این موتور با HF Deluxe و Splendor Plus عرضه می شود که پرفروش ترین موتورسیکلت کشور است.

Hero Splendor Plus XTEC
Hero Splendor Plus XTEC

هوندا در مورد موتورسیکلت های پرفروش از انحصار ی،، برخوردار نیست. دلیلش این است که Hero MotoCorp همیشه قهرمان این دوره بوده است. Hero با طیف وسیعی از دوچرخه های مقرون به صرفه Splendor محبوبیت بی نظیری در بین مشتریان روستایی دارد. اینجاست که هوندا در حال حاضر کوتاهی کرده است. اینجاست که هوندا قصد دارد مسیری قوی‌تر به جلو ترسیم کند.

دوچرخه 100 سی سی آینده هوندا

قیمت HF Deluxe از روپیه شروع می شود. 54K و Splendor Plus از حدود روپیه شروع می شوند. 70K و دارای ویژگی هایی مانند اتصال XTec نیز می باشد. در حالی که CD 110 Dream از حدود روپیه شروع می شود. 70K و Livo از روپیه شروع می شود. 75 هزار با قیمت تهاجمی، دوچرخه 100 سی سی آینده هوندا ممکن است در فروش اسپلندر افت کند. به غیر از Splendor Plus و HF Deluxe، با Bajaj Platina نیز رقابت خواهد کرد.

این توسعه در قالب یک دوچرخه 100 سی سی برای به چالش کشیدن اسپلندر است. در حال حاضر، کمترین ظرفیت موتور موتور سیکلت مسافربری هوندا، یک واحد 110 سی سی (109.51 سی سی) است که وظایف خود را روی CD 110 Dream و Livo انجام می دهد. بالاتر از آنها هوندا شاین و SP 125 هستند که با موتور 125 سی سی عرضه می شوند.

آتسوشی اوگاتا در شصت و دومین گردهمایی سالانه SIAM، مدیر عامل و دکتر HMSI، فاش کرد که محصول آینده هوندا یک موتورسیکلت مسافربری 100 سی سی است. او همچنین فاش کرد که این خودروی 100 سی سی اولین محصول هوندا در سال 2023 خواهد بود. دوچرخه 100 سی سی آینده هوندا دسترسی هوندا را حتی بیشتر خواهد کرد و انتظار می رود در هند با استقبال خوبی مواجه شود. هوندا همچنین در حال برنامه ریزی برای عرضه بیش از 10 خودروی الکتریکی جدید در سطح جهان است.