دیزل ژنراتور: قیمت روز نو و دست دوم مشاوره خرید 24 ساعته

برای مثال می توان به بانک ها و سیستم های توزیع شده اشاره نمود. وجود برق اولین امر حیاتی برای زنده نگهداشتن تمامی این تکنولوژی ها می باشد. هم اینک تمامی مراکز فناوری اطلاعات و ارتباطات تامین مولد برق اضطراری را در اولویت برنامه کاری خود قرار داده اند. وجود مولد های برق برای مراکز دیتا سنتر امر حیاتی محسوب می شود. وجود دیزل ژنراتور از نوع تامین برق اضطراری در این بخش کمک های بسیار حیاتی را انجام داده است. موتور ژنراتور ها می توانند از ۱ تا ۲۰ کیلوولت آمپر (کاوا) برای منازل، فروشگاه ها، ادارات کوچک و تا 2000 کیلوولت آمپر (2 مگا کاوا) قابل استفاده برای مجتمع های اداری بزرگ و کارخانه ها برق تولید کنند.

خدمات پس از فروش

همچنین استفاده از برق ژنراتور در مکان‌هایی که مشکل نوسان شدید جریان الکتریکی و یا معضل قطعی برق وجود دارد به عنوان راه حلی مناسب و قابل اطمینان پیشنهاد می‌شود. قیمت دیزل ژنراتور 400 کاوا نیز علاوه بر خصوصیاتی که در بالا گفته شد به عوامل دیگری مانند میزان صدای این دیزل ژنراتور نیز بستگی دارد. این دیزل ژنراتور با دارا بودن کانوپی یا عایق صدا گیر می تواند از صدای خود کاسته و مناسب استفاده در موقعیت های مختلف باشد. سیستم کنترل و مدیریت برق علاوه بر تاثیر بر قیمت دیزل ژنراتور ویژگی‌های مختلفی را ارائه می دهد. با موازی کردن عملکرد چند زنراتور، هنگامی که عملکرد آنها توسط کنترلرها هماهنگ می‌شود، ژنراتورهای plug-and-play می‌توانند با توجه به نیازهای برق در محل در هر زمان معین، تولید برق را کم یا زیاد کنند. در موقع خرید یا خرید دیزل ژنراتور، ارزش این را دارد که از سازنده تجهیزات بپرسید که چه اقداماتی را می‌توان برای موازی کردن یک ژنراتور با سایر ژنراتورها برای ایجاد یک نیروگاه مدولار انجام داد.

کانوپی سایلنت (کاور) دیزل ژنراتور: مشخصات و انواع اتاق سایلنت

ضروری است که خنک کننده و سیستم تهویه، گرمای حاصل دیزل ژنراتور را به خارج هدایت قیمت دیزل ژنراتور 80 کاوا نماید. در انتخاب ژنراتور ها عوامل متعددی نظیر تامین سوخت و ذخیره آن، شرایط کار و تامین بار و غیره تاثیر دارند. یکی از دلایل انتخاب بیشتر ژنراتور های دیزل تعداد بیشتر تامین کننده های قطعات آن، عدم نیاز به دانش و تجربه زیاد و همچنین حمل و نقل و راه اندازی ساده تر آن است. هر بخش از دیزل ژنراتور دارای شاسی بوده که تمامی اجزا و تجهیزات روی آن قرار می‌گیرند. وجود حیوانات و حشرات در اطراف دستگاه و آب و هوای نامناسب می‌توانند آسیب‌هایی را برای دستگاه به همراه داشته باشند، بنابراین علاوه بر اینکه باید ژنراتور را در جایگاه مناسبی قرار دهید، باید به صورت روتین آن را بررسی کنید.

  • در ادامه این مطلب به سراغ قطعات اصلی دیزل ژنراتور و اجزای تشکیل آن خواهیم رفت و به بررسی هر کدام خواهیم پرداخت.
  • مخزن و سیستم سوخت در دیزل ژنراتور وظیفه تامین و انتقال سوخت را برعهده دارد.
  • رسوبات و آب های جمع آوری شده را می توان با باز کردن پیچ تخلیه خالی نمود.
  • پمپ انژکتور، رادیاتور، توربو شارژ، استارت و اتوماتیک استارت، سوزن انژکتور، ریل سوخت و پمپ دستی گازوئیل از دیگر اجزای مهم در بخش موتور دیزل ژنراتور می باشند.
  • از این رو تحت لیسانس بودن این ژنراتورها و تولید آنها در کشور چین، متقاضیان مصرف برق دائمی و اضطراری را در تامین نیاز مصارف روزانه خودشان با تجهیزاتی استاندارد، کم مصرف و خوش قیمت، پاسخگو بوده است.

دیزل ژنراتور: قیمت روز نو و دست دوم مشاوره خرید 24 ساعته

یک خانه یا یک مزرعه ممکن است 22 الی 25 کیلووات برق لازم داشته باشد. در این مورد، یک موتور دیزل ژنراتور 30 کیلو واتی مناسب خواهد بود. این موتور دیزل ژنراتور 30 کیلوواتی معمولاً با توان 25 کیلووات و سرعت 1800 دور بر دقیقه به مدت زمان طولانی کار خواهد کرد. موتور های دیزل ژنراتور، معمولاً در هر زمانی منبع تغذیه ای بدون قطعی تامین می کنند؛ به خصوص در موارد اضطرار مانند قطعی برق ناگهانی. اگر به دنبال یک ژنراتور با عملکرد مطمئن و قیمت مناسب هستید، “بادوین ” بهترین گزینه پیش روی شماست. برند فرانسوی – چینی “بادوین” یا “بائودین” با سابقه طولانی مدت در ساخت موتورهای دیزل تحت استانداردهای اروپایی توانسته رضایت و اطمینان کاربران خود را از نظر عملکرد مورد انتظار و مصرف بهینه سوخت تامین نماید.

سلام جناب یعقوبی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. سلام جناب مشکانی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. سلام جناب علیزاده عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. سلام جناب شریبانی عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت. سلام جناب اسفندیاری عزیز، همکاران واحد مشاوره فنی با شما تماس خواهند گرفت.