رئیس Ram Trucks از مدل‌های RHD تبدیل شده محلی تمجید می‌کند

همه خودروهای Ram Trucks استرالیا، پیکاپ‌های بین‌المللی هستند که به طور منحصربه‌فرد برای بازار استرالیا و فرآیند ساخت محلی کدگذاری شده‌اند – اما کارخانه آمریکایی آن‌ها را فقط با فرمان چپ تولید می‌کند.

تعداد کل رم های RHD فروخته شده به ،یداران استرالیایی از زمان شروع تولید 17115 عدد است. آمار سال تا به امروز رام در اینجا 4153 فروش فوق العاده است که 45 درصد نسبت به مدت مشابه در سال 2021 افزایش داشته است. برای در نظر گرفتن این آمار YTD، فروش بیشتر از لندرور (3446) است.

  • رئیس Ram Trucks از مدل‌های RHD تبدیل شده محلی تمجید می‌کند

موفقیت Ram Trucks در فروش ،‌های کار بزرگ آمریکایی با ظرفیت یدک‌کشی فراتر از نمونه‌های کوچکتر، صنعت کامل مبدل‌های پشتیبان کارخانه را به وجود آورده است، شورلت (سیلورادو) در حال حاضر وارد عمل شده است، و هر دو فورد استرالیا (F-150) و تویوتا (Tundra) تایید طرح های مشابه برای محصولات RHD محلی.

رم های RHD صرفاً با چرخاندن فرمان به سمت راست استفاده نمی شوند. DS 1500 دارای 361 قطعه جدید است که به صورت محلی طراحی شده (و اغلب تولید می شوند)، در حالی که 402 قطعه جدید در DT 1500 و 465 در 2500 سنگین وجود دارد.

این شرکت با گروه Walkinshaw قرارداد می بندد تا Ram Trucks را در کارخانه تولید ملبورن خود به RHD تبدیل کند، جایی که شورولت سیلورادو نیز برای GMSV مهندسی مجدد شده است.

بنابراین، ما 1000 درصد از فرآیند تولید مجدد در اینجا حمایت می کنیم – ما بسیار نزدیک با تیم کار می کنیم و هر آنچه را که آنها از نظر پشتیب،، داده های CAD و غیره نیاز دارند ارائه می دهیم – و به تیم اینجا اطمینان کامل داریم تا از نام تجاری خود محافظت کنیم. و برای محافظت از کامیون ما.”

Ram Trucks استرالیا یک علامت تجاری دارای مجوز شرکت American Special Vehicles Pty Ltd است که متعلق به توزیع کننده خودرو Ateco است – که محصولات LDV و رنو را به نمایندگی از تولید کنندگان وارد می کند.

  • رئیس Ram Trucks از مدل‌های RHD تبدیل شده محلی تمجید می‌کند

آقای گرازیک گفت: «استرالیا بازار بسیار مهمی برای ما در خارج از آمریکای شمالی است، و رشدی که در چند سال اخیر در اینجا دیده‌ایم خارق‌العاده بوده است».

بیشتر: فروش Ram Trucks در استرالیا پررونق است
بیشتر: وضعیت بازی – پیکاپ های آمریکایی با اندازه کامل در استرالیا
بیشتر: چگونه Walkinshaw پیکاپ های آمریکایی را به باربری های سنگین تر تبدیل می کند
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/ram-trucks-boss-praises-locally-converted-rhd-models

باب گراچیک در بازدید از تأسیسات تولیدی 24 ساعته ملبورن در ج، شرقی شهر، هنگام تمجید از دستاوردهای عملیات محلی، مشتاق بود.

بیش از 18000 مدل Ram 1500 و 2500 اکنون به RHD تبدیل شده و از سال 2013 در استرالیا و نیوزلند فروخته شده است – نیاز ،یدار، را که HiLux یا Ranger آن را کاهش نمی دهند، برطرف می کند.

در خارج از ایالات متحده، ما بیشتر از مجموع فورد و جنرال موتور وانت های فول سایز می فروشیم و استرالیا که سهم بازار بیش از 70 درصد را به خود اختصاص می دهد، سهم بزرگی در این امر دارد.

تاسیسات جدید MMF به مساحت 16025 متر مربع دارای دو خط اختصاصی برای رم های سری DS و DT و یک خط مجزا برای مدل های 2500 سنگین است که همه به صورت 24 ساعته کار می کنند و می توانند تا 20000 خودرو در سال تولید کنند. در حال حاضر 10000 دستگاه در سال تولید می کند.

Ram Trucks استرالیا ادعا می کند که 641 کارمند دارد، که باعث می شود ادعا کند که “بزرگترین تولید کننده خودرو در استرالیا” است.

من چند هفته پیش در کارخانه ما در استرلینگ هایتس، ایالات متحده بودم و دیروز برای اولین بار سوار یک رم TRX فرمان راست شدم – کامیونی که در استرالیا از خط خارج می شود، به همان خوبی است که در راه است. خارج از کارخانه اصلی ما.»

رئیس جه، Ram Trucks International عملیات تبدیل سمت راست (RHD) استرالیا را ستوده و گفته است که مدل‌های محلی به خوبی نمونه‌های ساخته شده در کارخانه خود این شرکت در ایالات متحده هستند.

Ram Trucks Australia تنها تولید کننده مجدد RHD کامل است که مجاز به انجام کاری است که توسط شرکت مادر Ram انجام می دهد و بنابراین از پشتیب، کارخانه بهره می برد.