راه اندازی موتورسیکلت های Bajaj Vincent برای رقابت رویال انفیلد برنامه ریزی شده است؟

هنوز مشخص نیست که آیا Bajaj به دنبال ساخت یک ماشین ش،تن رکورد سرعت است یا در حال احیای یک برند ک،یک برای استفاده از Vincent به ،وان یک برند فرعی از موتورسیکلت های ک،یک مانند رویال انفیلد است. یا می‌تو،م انتظار احیای کامل برند وینسنت را داشته باشیم تا تحت چتر باجاج به‌،وان نهاد خودش عمل کند. به نظر می رسد دومی یک احتمال منطقی و معقول است، اینطور نیست؟

نام وینسنت توسط دیوید ام هولدر در هند علامت تجاری است
نام وینسنت توسط دیوید ام هولدر در هند علامت تجاری است

موتورسیکلت وینسنت بریت،ا اغلب به ،وان “سازندگان سریع ترین موتورسیکلت های جهان” نامیده می شود.

موتور سیکلت باجاج وینسنت
موتور سیکلت وینسنت

تقاضا برای موتورسیکلت های ک،یک یکپارچهسازی با سیستمعامل نوستالژیک نه تنها در هند، بلکه در سراسر جهان در حال افزایش است. در حال حاضر، این رویال انفیلد است که با اختلاف زیادی پیشتاز مسابقه است. نه تنها در هند، بلکه حتی در بازارهای منتخب جه،. به احتمال زیاد چون رقابت واقعی وجود ندارد.

یک وینسنت بلک لایتنینگ رکورد بالاترین قیمتی که تا به حال برای یک خودروی 2 چرخ پرداخت شده است را با قیمتی در حدود روپیه ش،ت. 6 کرور در سال 2018. بسیار نادر است زیرا تنها 31 مدل تا کنون ساخته شده است. این قطعه خاص برای ثبت رکورد سرعت زمینی استرالیا در آن زمان 228 کیلومتر بر ساعت توسط جک اهرت استفاده شد. یک Black Shadow یک بار پس از اینکه سوارکار تمام لباس هایش را به جز بو،ورهایش درآورد، سرعت 241.9 کیلومتر در ساعت را انجام داد و به آن “دوچرخه لباس شنا” معروف شد. هی، این یک تاریخ واقعی است.

موتور سیکلت باجاج وینسنت

منبع
منبع: https://www.rushlane.com/bajaj-vincent-motorcycles-launch-plan-rival-royal-enfield-12447993.html

Bajaj همچنین با Triumph برای عرضه موتورسیکلت های مقرون به صرفه شریک شده است. اما آن موتورسیکلت ها به ،وان Triumph فروخته خواهند شد. این احتمال وجود دارد که باجاج از این برند احیا شده وینسنت برای عرضه نسخه خود از موتورسیکلت های آینده Triumph استفاده کند. آنها با KTM برای راه اندازی موتورسیکلت های KTM در هند همکاری ،د و از فناوری برای عرضه موتورسیکلت های جدید Pulsar و Dominar استفاده ،د. همین امر را می توان با نام های تجاری Triumph و Vincent تکرار کرد.

شرکت مادر رویال انفیلد، آیچر موتورز، در سال 2013 برای علامت تجاری وینسنت درخواست داده بود.
شرکت مادر رویال انفیلد، آیچر موتورز، در سال 2013 برای علامت تجاری وینسنت درخواست داده بود.

ما BSA، Jawa و Yezdi داریم که توسط افسانه های ک،یک زیر چتر ماهیندرا احیا شده اند. TVS Motor همچنین اخیراً برند بریت،ایی Norton Motorcycles را ،یداری کرد. می‌تو،م انتظار چیزی مشابه را با ،ید برند وینسنت توسط باجاج داشته باشیم.

نسخه باجاج موتورسیکلت های تریومف

غول تولیدی 2W و 3W، Bajaj Auto Ltd حقوق نام وینسنت را به دست آورده است. باجاج احتمالاً برندهای HRD و Egli-Vincent را نیز ،یداری کرده است. برند Vincent قبلا متعلق به Dave Holder & Family بود و اکنون به نظر می رسد که Bajaj مالک حقوق است.

به همین دلیل است که برندهای دیگر سعی در ورود به این فضا دارند. در سال های اخیر شاهد احیای ماهیندرا جاوا، یزدی و BSA بوده ایم. باجاج با برندی مانند وینسنت، می‌تواند انتظار داشته باشد که تأثیر زیادی در بخش موتورسیکلت‌های ک،یک یکپارچهسازی با سیستمعامل داشته باشد. و در مقابل رهبران رویال انفیلد قرار بگیرید. انتظار می رود جزئیات بیشتر به زودی فاش شود.

داست، از این قرار است که آقای شانکار رامانان یک سایه سیاه مخصوص سفارش داد که آن را به هند برد و رکورد سرعت را در فرودگاه جوهو در نزدیکی بمبئی ایجاد کرد. باجاج هیچ بی،ه رسمی در مورد این به روز رس، نداده است. اما به نظر می رسد علامت تجاری Vincent به همراه (شایعه شده) HRD و Egli-Vincent از ویژگی های فکری Bajaj هستند.

علائم تجاری باجاج خودرو VINCENT
Bajaj Auto Trademarks VINCENT در بریت،ا

Vincent Motorcycles یک تولید کننده موتورسیکلت بریت،ایی بود که توسط فیلیپ وینسنت تأسیس شد. او HRD را ،ید و با نام HRD Vincent شروع به تولید موتورسیکلت کرد که در نهایت به Vincent Engineers تبدیل شد. مشهورترین ساخته این شرکت، وینسنت بلک سایه (Vincent Black Shadow) در سال 1948 است که در آن زمان سریعترین دوچرخه در جهان بود.