راه اندازی موتور سیکلت الکتریکی Pure EV ecoDryft

این پیشنهاد پرچمدار Pure EV است و قرار است برای ،یداران موتورسیکلت مقرون به صرفه و مسافری ارائه شود. این ،یداران به دنبال تغییر به سمت برق برای رفت و آمدهای روزمره هستند و یک خودرو الکتریکی کاملاً متن، با این صورتحساب است. به گفته این شرکت، موتورسیکلت های رفت و آمد 80 درصد از کل موتورسیکلت های فروخته شده در هند و بیش از 50 درصد از تمام وسایل نقلیه 2 واتی در بخش های مختلف را تشکیل می دهند.

Pure EV ecoDryft آشنایی زیادی با مسافران معمولی دارد، به جز موتور، که با باتری جایگزین می شود.

موتور سیکلت برقی Pure EV ecoDryft
موتور سیکلت برقی Pure EV ecoDryft

دکتر Nishanth Dongari، بنیانگذار PURE EV، گفت: «راه اندازی این موتور سیکلت رفت و آمد یک تغییر بازی است و نمایشی از آموخته های مهم PURE EV در طراحی و توسعه پیشرانه در مرکز تحقیق و توسعه ما خواهد بود. فعالیت‌های اصلی تحقیق و توسعه این شرکت با در نظر گرفتن انتظارات مشتری متوسط ​​هندی که عموماً موتورسیکلت رفت‌وآمدی را ترجیح می‌دهند که نیازهای روزانه آنها را بدون به خطر انداختن راحتی و قابلیت اطمینان برآورده می‌کند، همسو می‌شوند.

انقلاب الکتریکی در راه است یا فرا رسیده است. این بستگی به درک شما از بخش 2W الکتریکی در هند دارد که در آن ICE 2W همچنان بر بازار تسلط دارد. این با تعداد زیادی از اسکوترهای برقی از استارت آپ های مختلف و تولید کنندگان اصلی به طور ی،ان در حال تغییر است. با عرضه اسکوتر برقی هوندا در سال 2023، بخش خودروهای الکتریکی 2 واتی احتمالاً تقویت زیادی خواهد داشت.

نکته اصلی این موتورسیکلت بسته باتری ثبت شده آن است. ظرفیت نگهداری 3.0 کیلووات ساعت شارژ و دارای گواهینامه AIS 156 است. این بدان م،است که باتری آن باید بیش از 2 دقیقه از آتش غیرمستقیم دوام بیاورد. با در نظر گرفتن خطرات آتش سوزی طراحی شده است.

موتور سیکلت برقی Pure EV ecoDryft
موتور سیکلت برقی Pure EV ecoDryft

در سال 2021، Pure EV ETryst 350 را عرضه کرد که هدف آن بخش ممتاز بود. Pure EV ادعا می کند که با ecoDryft اولین موتورسیکلت برقی مسافربری است. قیمت هنوز مشخص نشده است و در هفته اول ژانویه 2023، قبل از شروع رزرو اعلام خواهد شد. 4 رنگ پیشنهادی وجود دارد – مشکی، خا،تری، آبی و قرمز.

موتور سیکلت برقی Pure EV ecoDryft
موتور سیکلت برقی Pure EV ecoDryft

Pure EV ecoDryft ادعا می کند که با یک بار شارژ تا 130 کیلومتر برد دارد در حالی که حدا،ر سرعت 75 کیلومتر در ساعت محدود شده است. این مطابق با بودجه ای است که مسافران برای رفت و آمدهای شهری ارائه می دهند. ظاهر بسیار من،ی برای رفت و آمد است و دارای ترمز دیسکی جلو است. یک موتور توپی در عقب دارد. باتری روی قاب خود نصب می‌شود، جایی که یک موتور در یک مسافربری معمولی ICE نصب می‌شود.


منبع: https://www.rushlane.com/pure-ev-ecodryft-electric-motorcycle-launch-price-12455258.html

وی افزود: «ما آزمایش‌ها و آزمایش‌های گسترده‌ای را برای این محصول انجام داده‌ایم و مطمئن هستیم که این محصول عملکرد بسیار رقابتی را با توجه به طیف موجود موتورسیکلت‌های ICE ارائه می‌کند و گام دیگری در جهت تغییر مشتریان به سمت خودروهای برقی به ،وان اصلی خواهد بود. فروش ICE 2W موتورسیکلت های رفت و آمد است. این یک تغییر بازی نه تنها برای این شرکت بلکه برای چشم انداز پذیرش EV کشور نیز هست.

مشخصات و ویژگی ها

گفته می شود، هرازگاهی موتورسیکلت های برقی به بازار می آیند. ما Tork Kratos، Hop OXO و Oben Rorr را داریم. اما اینها در علاقه مندان به بازار عرضه می شوند و با ابزارهای قیمتی به فروش می رسند. در مورد موتورسیکلت های برقی ارزان قیمت چطور؟ اینجاست که Pure EV ecoDryft به تصویر کشیده می شود.

EV خالص ecoDryft Electric