راه اندازی MPV جدید Maruti در بالای Ertiga برنامه ریزی شده است

نسخه Maruti از Toyota Innova Hycross هیب، دارای استایل بیرونی متمایز و سطوح مختلف تریم خواهد بود.

تویوتا اینووا هیب، جدید
تویوتا اینووا هیب، جدید

C-MPV جدید Maruti با طراحی جلوپنجره منحصر به فرد، چراغ های جلو، DRL و سپر جلو و عقب عرضه می شود. هر دو MPV نیز رنگ های بیرونی منحصر به فردی خواهند داشت. در مورد Innova Hycross، MPV دارای ظاهری تازه خواهد بود، در حالی که شبح اصلی Innova Crysta فعلی را حفظ می کند. به ویدیوی جاسوسی جدید Innova Hybrid در زیر که توسط Desi Car Updates به اشتراک گذاشته شده است، نگاهی بیندازید.

در داخل، C-MPV جدید Maruti دارای تم داخلی متمایز و انتخاب تودوزی خواهد بود. سطوح تریم نیز متفاوت خواهد بود، همانطور که در مورد خواهر و برادرهای قبلی تویوتا-ماروتی چنین بوده است. از نظر ویژگی ها، شباهت های زیادی وجود خواهد داشت. نمای داخلی Innova Hycross اخیراً فاش شده است و تجربه ای از کابین ممتاز را نشان می دهد. چندین ویژگی جدید وجود دارد که با Innova موجود در دسترس نیستند.

در مقایسه با تویوتا Innova Hycross، مشتق Maruti مشخصات خاص خود را خواهد داشت. ا،ر تفاوت های بصری بین دو MPV در ،مت جلو و ،مت عقب متمرکز خواهد شد.

تویوتا هیکروس و برادرش ماروتی به یک موتور 2.0 لیتری یا 1.8 لیتری بنزینی جدید مجهز خواهند شد. پیشرانه هیب، می تواند نسخه بومی سازی شده THS II (Toyota Hybrid System II) باشد که دارای یک موتور دوقلو است. MPV ها در مقایسه با RWD مورد استفاده در Innova Crysta فعلی، دارای تنظیمات FWD خواهند بود.


منبع: https://www.rushlane.com/new-maruti-mpv-launch-plan-based-on-innova-hybrid-12451860.html

برخی از ویژگی‌های کلیدی Innova Hycross عبارتند از: کف تخت، نور محیطی چند رنگ، فضای ذخیره‌سازی زیر زمین، صندلی‌های کاپیتان با عملکرد عثم،، درب عقب برقی، سانروف پانوراما و لایه‌های نرم جزئی روی داشبورد. از ویژگی های ایمنی جدید می توان به دوربین 360 درجه و ترمز دستی الکترونیکی اشاره کرد. Innova Hycross همچنین دارای طیف وسیعی از ویژگی‌های کمک رانندگی فعال تحت پلت فرم Toyota Safety Sense (TSS) است. C-MPV جدید Maruti احتمالاً دارای مجموعه ای از ویژگی های مشابه است.

راه اندازی C-MPV جدید Maruti

تا به حال، مشارکت تویوتا و سوزوکی شاهد عرضه محصولات ماروتی سوزوکی با فرمت تغییر یافته با نام تویوتا بوده است. خواهر و برادر شامل ویتارا برزا / تویوتا شهری کروزر و بالنو / گلانزا هستند. این استراتژی در مورد تویوتا هایریدر و ماروتی گرند ویتارا که اخیراً راه اندازی شده اند، ی،ان است که هر دو بر پایه پلت فرم Global-C سوزوکی ساخته شده اند. تنها تفاوت این است که هر دوی این SUV ها توسط تویوتا در کارخانه بیدادی آن در نزدیکی بنگالورو تولید می شوند.

این Innova Hycross خواهد بود که برای اولین بار راه اندازی خواهد شد. قرار است در ماه نوامبر اولین نمایش جه، خود را انجام دهد. اندونزی اولین کشوری خواهد بود که Hycross را دریافت می کند و پس از آن بازارهای دیگر از جمله هند قرار خواهند گرفت. انتظار می‌رود فروش از ژانویه 2023 آغاز شود. نسخه Maruti ممکن است چند ماه پس از عرضه Hycross به بازار عرضه شود. احتمالاً از طریق Nexa ،ده‌فروشی می‌شود و بالاتر از Ertiga در خط تولید MPV این شرکت قرار می‌گیرد.

رویکرد در مورد Innova Hycross و مشتق Maruti آن متفاوت است، زیرا هر دو این MPV ها از پلت فرم TNGA-C (معماری جه، جدید تویوتا) استفاده می کنند. در هند، MPV سگمنت C اولین محصول تویوتا خواهد بود که با نشان ماروتی سوزوکی عرضه می شود. سوزوکی در بازارهای بین المللی A-Cross و Swace را که به ترتیب مشتقات تویوتا RAV-4 و کرولا واگن هستند به فروش می رساند. C-MPV جدید Maruti از طریق فروشگاه های Nexa این شرکت به فروش می رسد.

راه اندازی MPV جدید Maruti برنامه ریزی شده است