رزروهای Maruti Jimny 5 Door باز است

JIMNY با پیشبرد میراث قوی بیش از 50 سال موفقیت جه، خود، قرار است عمیق تر، بالاتر و دورتر برود. JIMNY یک ماشین آفرود که برای هدف ساخته شده است، برای حرکت در زمین های خائنانه، مانور در میان جنگل های متراکم، و فتح سخت ترین زمین ها به آس، ساخته شده است. علاوه بر این، به ،وان یک راننده روزانه یک سواری راحت را ارائه می دهد.

Maruti Jimny 5 Door
Maruti Jimny 5 Door

Maruti Jimny 5 Door

پایه 5 دری Maruti Jimny به طول 3985 میلی متر، عرض 1645 میلی متر و ارتفاع 1720 میلی متر. فاصله بین دو محور 2590 میلی‌متری در مقایسه با فاصله بین دو محور 2250 میلی‌متری 3 در دارد، بنابراین از دومی بلندتر می‌شود. مسیر جلو 1395 میلی متر است در حالی که در عقب 1405 میلی متر است.

جیمنی 5 در جدید با افزایش فاصله بین دو محور 2590 میلی متر از نسخه 3 در بلندتر خواهد بود – طول کلی 3985 میلی متر است.

Maruti Jimny 5 Door
Maruti Jimny 5 Door
در مورد ویژگی‌های آفرود آن، ساختار قاب نردب،، محورهای جلو و عقب، سیستم All-Grip Pro 4WD و دیفرانسیل لغزش محدود مبتنی بر ترمز به نفع آن است. همچنین دارای عملکرد نگه داشتن تپه و فرود از تپه است.

مشخصات Maruti Jimny 5 Door
مشخصات Maruti Jimny 5 Door

به غیر از فاصله بین دو محور طول، تر، بدنه بزرگتر و دو در اضافی نیز دارد. آفرود آینده همچنین دارای فضای بار 85 لیتری، فاصله 210 میلی متری از سطح زمین و م،ن سوخت 48 لیتری خواهد بود. فضای صندوق بار 208 لیتر است و با تا شدن صندلی های عقب، فضای صندوق بار به 332 لیتر افزایش می یابد.

مشخصات Maruti Jimny 5 Door
مشخصات Maruti Jimny 5 Door

جیمنی 5 در بر اساس جیمنی سیرا که در سطح جه، فروخته می شود، دارای رینگ های آلیاژی درشت، گلگیرهای ، و خط کاپوت بلند است. همچنین دارای یک فضای شیشه ای بزرگ است در حالی که به سایر ویژگی های بیرونی که در نسخه 3 در دیده می شود، ادامه خواهد داد.

Maruti Jimny Interiors
Maruti Jimny Interiors
ماروتی سوزوکی جیمنی 5 در به موتور بنزینی K15B مجهز خواهد شد. این همان موتوری است که سیاز را نیز تامین می‌کند و در دور موتور 6000 دور در دقیقه قدرت 104 ، بخار و گشتاور 135 نیوتن متر در 4000 دور در دقیقه دارد. گزینه گیرب، شامل 5 سرعته دستی و 4 سرعته اتوماتیک است. نسخه برتر دارای سیستم AWD با جعبه انتقال کم برد است. رونمایی از جیمنی جدید اوا، امسال انجام خواهد شد. رزروها از امروز، در نمایندگی‌های Nexa و همچنین آنلاین آغاز شده است. پیش بینی می شود قیمت راه اندازی Maruti Jimny 5 در حدود 10 تا 12 میلیون روپیه باشد.


منبع: https://www.rushlane.com/maruti-jimny-5-door-debuts-at-2023-auto-expo-launch-this-year-12455502.html

Maruti Suzuki Jimny امروز به طور رسمی در نمایشگاه خودرو 2023 معرفی شد. اوا، امسال در هند عرضه خواهد شد. JIMNY (5 در) امروز به دنیا معرفی می شود و ابتدا در هند و پس از آن در بازارهای جه، سوزوکی معرفی می شود. JIMNY بر روی 4 مورد ضروری یک ماشین آفرود ساخته شده است – شاسی قاب نردب،، زوایای بدنه زیاد، سیستم تعلیق محور سفت و سخت 3 پیوندی و ALLGRIP PRO (4WD) با دنده انتقال کم برد (حالت 4L). ALLGRIP PRO توانایی فوق العاده خارج از جاده را برای برآورده ، روحیه ماجراجویی راننده ارائه می دهد.

چراغ های جلو LED، سپرهای سیاه شده، دستگیره های درب از نوع فلپ و شیشه عقب کشویی نیز بخشی از نمای بیرونی آن هستند. کابین 5 نفره با 2 صندلی کاپیتان در جلو و یک صندلی نیمکتی در عقب برای حدا،ر 3 سرنشین است.

لیست ویژگی های Maruti Jimny 5 door
لیست ویژگی های Maruti Jimny 5 door
از ویژگی‌های موجود در این خودرو می‌توان به سیستم‌های اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی ۹ اینچی با Android Auto و Apple CarPlay، کروز کنترل و کنترل آب و هوای خودکار اشاره کرد. ایمنی در مجموع از طریق 6 ایربگ، سنسورهای پارک عقب، ABS و EBD خواهد بود. گزینه های رنگی ارائه شده با جیمنی 5 دری شامل زرد جنبشی، قرمز تند، خا،تری گر،تی، آبی Nexa، مشکی مایل به آبی، سفید مروارید قطبی است. Sizzling Red Jimny نیز در رنگ دوگانه با سقف مشکی مایل به آبی ارائه می شود.

لیست ویژگی های Maruti Jimny 5 door
لیست ویژگی های Maruti Jimny 5 door

موتور و گیرب،