رزروهای Maruti Suzuki Invicto با 25 هزار روپیه باز می شود

MPV جدید Maruti Invicto Premium
جدید Maruti Invicto MPV Premium – اولین تیزر

رزرو Maruti Suzuki Invicto اکنون با مبلغ رمزی روپیه باز است. 25000 و پرتاب در 5 ژوئیه 2023 اتفاق می افتد

درست مانند Grand Vitara و Urban Cruiser Hyryder، ویژگی‌های Toyota Innova Hycross و Maruti Suzuki Invicto از جمله مجموعه ADAS تویوتا ی،ان خواهند بود. قیمت گذاری در همان جایگاه Innova Hycross خواهد بود. با تغییری بین روپیه. 50000 و روپیه 1,00,000. ماروتی سوزوکی اشاره کرده است که Invicto در تاریخ 5 جولای 2023 عرضه می شود.


منبع: https://www.rushlane.com/maruti-suzuki-invicto-bookings-open-at-rs-25k-first-teaser-12472217.html

اما شبکه گسترده نمایندگی‌های Maruti به همراه درک عمومی از هزینه‌های نگهداری و تعمیرات پایین‌تر از نقاط قوت Invicto خواهد بود. به غیر از این، همه چیز به احتمال زیاد شبیه به Innova Hycross تا قوای محرکه آن است.

از نظر مک،کی شبیه به Innova Hycross

برای اولین بار، ماروتی سوزوکی با Invicto آینده وارد فضای MPV ممتاز می شود. همانطور که رئیس ماروتی سوزوکی RC Bhargava قبلاً فاش کرده بود، این یک MPV هیب، ممتاز خواهد بود که از تویوتا تهیه می شود و پرچمدار این برند خواهد بود. فقط فروشگاه های Nexa Maruti Suzuki Invicto را می فروشند.

برای شروع، هر دو نوع هیب، و غیرهیب، Innova Hycross احتمالاً با تغییر نام تجاری مواجه خواهند شد. Innova Hycross در حال حاضر در سطوح G، GX، VX، VX (O)، ZX و ZX (O) عرضه می شود. این سطوح تریم به سیگما، دلتا، زتا، زتا پ،، آلفا و آلفا پ، ترجمه می شوند.

صحبت از پیشرانه ها شد، تنها یک موتور بنزینی 2.0 لیتری TNGA وجود دارد که با یا بدون فناوری هیب، نسل پنجم تویوتا عرضه می شود. بدون فناوری هیب،، این موتور 175 ، بخار قدرت و 205 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. در پیشرانه های هیب،، این موتور 183.8 ، بخار قدرت و 188 نیوتن متر به همراه یک موتور الکتریکی 206 نیوتن متر تولید می کند.

تویوتا همچنان Innova Crysta را با شاسی نردب، به همراه آسیاب 2.4 لیتری توربو دیزل آزمایش شده خود به فروش می رساند. به این ترتیب، تویوتا یک مجموعه MPV به خوبی تثبیت شده دارد که هر دو مخاطبی را که میل به قابلیت اطمینان قوی و کارایی با تکنولوژی بالا دارند، ارائه می دهد. نام Innova به خوبی در بازار جا افتاده است.

رزروها شروع شد مشتریان می توانند این MPV را با مبلغ رمزی روپیه رزرو کنند. 25000 در نزدیکترین نمایندگی آنها یا به وب سایت رسمی شرکت مراجعه کنید. نسخه Maruti Suzuki از Innova Hycross دارای نمای جلویی کمی بازطراحی شده برای تثبیت هویت برند و نه چیزهای بیشتر خواهد بود.

رزرو Maruti Suzuki Invicto با قیمت روپیه آغاز می شود. 25000

برای اولین بار، برند Innova با یک شاسی مدرن مونوکوک همراه است. نه هر مونوکوک، بلکه نوعی از پلتفرم تحسین شده TNGA تویوتا. شاسی مونوکوک نه تنها از ویژگی های هندلینگ بهتری برخوردار است، بلکه وزن کمتری نیز دارد که به عملکرد عالی و راندمان سوخت چشمگیر کمک می کند.

MPV جدید Maruti Invicto Premium
MPV جدید Maruti Invicto Premium