رزرو فورس موتورز Urbania با 1 لک روپیه باز است

در هند، فورس موتورز برای تولید ون، تراکتور، اتوبوس و جابجایی افراد شناخته شده است. با این حال، این شرکت با SUV Gurkha نیز وارد بخش سبک زندگی شده است. دیگر سرمایه گذاری های فورس موتورز ساخت موتور، محور و گیرب، برای خودروسازان آلم، مانند مرسدس بنز و بی ام و در هند است.

فورس موتورز اخیراً ون Urbania را در یک گردهمایی نمایندگی که در ایندور برگزار شد، راه اندازی کرد. قیمت ها از 28.99 میلیون روپیه شروع می شود. این برای نوع فاصله محوری متوسط ​​(3615 میلی متر) که می تواند 13 مسافر + 1 راننده را در خود جای دهد، قابل استفاده است. Force Motors اکنون به طور رسمی رزروهای مشابه را باز کرده است.

رزرواسیون فورس موتورز Urbania باز است

نیروبخش Urbania، همان موتور 2.6 لیتری FM CR توربو دیزلی است که برای تولید 115 ، بخار قدرت و 350 نیوتن متر گشتاور تنظیم شده است. این موتور به گیرب، 5 سرعته کوپل شده است. نسخه الکتریکی هنوز ظاهر نشده است.


منبع: https://www.rushlane.com/force-motors-urbania-bookings-open-at-rs-1-lakh-12448569.html

همان موتور دیزل 2.6 لیتری FM CR در فورس موتورز اورب،ا، همچنین قدرت شاسی بلند گورکا را تامین می کند.

نیو فورس موتورز اورب،ا
نیو فورس موتورز اورب،ا

در دوران خوب قبل از هیولا کووید-19، فورس پلتفرم جدیدی را برای ون های آینده خود به نمایش گذاشته بود. T1N نام داشت و برای پاسخگویی به نیازهای حرکتی آینده و همچنین سازگار با برق رس، طراحی شده بود. Force Motors هر دو نسخه ICE و EV این وانت T1N را در نمایشگاه خودرو 2020 به نمایش گذاشته بود.

رزرواسیون فورس موتورز Urbania آغاز شد
انواع

در مقایسه با ون هایی که در هند به آن عادت کرده ایم، Urbania بسیار تیز و مطابق با ون های جه، است. سپر بسیار زیباتر می شود. چراغ های جلو اکنون ،اصر پروژکتور را به همراه یک LED DRL بزرگ “C” دریافت می کنند. در امتداد کنار، به جای شیشه کشویی، شیشه گیر می کند که آن را فوراً برتر می کند. همین امر در مورد کروزر و گورکا نیز صادق است.

داخلی و قیمت

خودرویی که در نمایشگاه خودرو 2020 به نمایش گذاشته شد، فقط دارای پیکربندی صندلی 13+D بود. فضای داخلی با چیدمان داشبورد مدرن بازسازی شده است. T1N بر اساس یک پلت فرم مونوکوک است و فقط یک در در جلو برای ورود و ،وج دارد. ویژگی‌ها عبارتند از دریچه‌های AC مجزا، بهترین فضای کابین و فضای ایستاده، صندلی‌های تکیه‌دار، چراغ‌های مطالعه مجزا و پورت‌های USB و پنجره‌های پانوراما مهر و موم شده.

رزرو فقط در نمایندگی های منتخب خودروهای تجاری فورس موتورز پذیرفته می شود. آنهایی که در مترو و مینی مترو هستند. مبلغ اسمی رزرو روپیه است. 1 لک لیست نمایندگی های مجاز برای جمع آوری رزرو در وب سایت شرکت موجود است.

یکی از مواردی که باید به آن اشاره کرد این است که نوع فاصله محوری کوتاه 43% GST دریافت می‌کند، در حالی که انواع فاصله بین محورهای متوسط ​​و بلند دارای 28% GST هستند. ظرفیت فاز 1 1000 خودرو در ماه تعیین شده است. تولید سری آغاز شده است و اولین تعداد خودروها ظرف 15 روز به نمایندگی ها می رسد.

این نسخه تولیدی آن نمونه اولیه است. همه چیز به جز آرم Force از مفهوم حمل شده است. در آن مکان، حروف Urbania با جسورانه بر جلوپنجره غالب است. این خودرو با مقررات ایمنی تصادف، واژگونی و ایمنی عابر پیاده مطابقت دارد و همچنین دارای کیسه هوای راننده و کمک راننده است.

Force Motors Urbania Bookings برای مدل های کوتاه، متوسط ​​و شاسی بلند باز است. نوع شاسی بلند (4400 میلی‌متر) با قابلیت جابه‌جایی 17 نفر بدون احتساب راننده، قیمتی معادل 200 میلیون تومان دارد. نسخه 31.25 لک، فاصله بین دو محور کوتاه (3350 میلی‌متر) با قابلیت جابه‌جایی 10 نفر، بدون در نظر گرفتن راننده، هزینه 200 روپیه است. 29.50 لک و در آ،، نسخه پرچمدار با فاصله بین دو محور متوسط ​​(3615 میلی متر) با ظرفیت 13 صندلی، بدون در نظر گرفتن راننده، 500 روپیه هزینه دارد. 28.99 میلیون

رزرواسیون فورس موتورز Urbania آغاز شد
ویژگی های راحتی