رزرو هارلی دیویدسون X440 توسط نمایندگی های هیرو پذیرفته می شود

قیمت گذاری در اینجا از اهمیت بالایی برخوردار است. از روپیه شروع می شود. 2.29 لک (سابق). این به طور مستقیم با پرفروش ترین ک،یک 350 رویال انفیلد برای قیمتی بسیار بالاتر رقابت می کند. با توجه به قیمت، هارلی دیویدسون X440 وزن نام تجاری خود را همراه با یک موتور بزرگتر (از 350 سی سی RE) با عملکرد قابل توجهی بیشتر ارائه می دهد.

تحویل هارلی دیویدسون X440 آغاز شد
تحویل هارلی دیویدسون X440 آغاز شد

تحویل هارلی دیویدسون X440 به زودی آغاز می شود – تعدادی از نمایندگی های Hero نیز رزرو می کنند

ویژگی ها نیز نسبتا من، هستند. یک کنسول ابزار دایره ای تمام دیجیتال وظیفه خود را انجام می دهد. از اتصال بلوتوث، سازگاری با گوشی هوشمند، ناوبری گام به گام، هشدارهای اعلان و موارد دیگر پشتیب، می کند.


منبع: https://www.rushlane.com/harley-davidson-x440-bookings-accepted-by-hero-dealers-12473920.html

ما در مورد 27 ، بخار قدرت و 38 نیوتن متر گشتاور صحبت می کنیم که به دور موتور 6 سرعته متصل می شود. Hero ادعا می کند که بیشتر این X440 ف،ی است که باید برای جمعیت هدف جذاب باشد. دارای ترمزهای دیسکی در دو انتها، ABS دو کاناله، دوشاخه تلسکوپی 43 میلی متری USD، کمک فنر دوگانه در عقب، تمام روشنایی LED و غیره است.

پس از راه اندازی در یک نقطه قیمت بسیار جذاب با شروع از Rs. هارلی دیویدسون X440 با قیمت 2.29 لک (سابق) در هند با استقبال بسیار خوبی روبرو شده است. این برند اغلب برای ا،ریت قریب به اتفاق مردم دور از دسترس تلقی می شد. اکنون، همکاری هارلی و هیرو، درگاه جدیدی را برای طیف جدیدی از مخاطبان باز کرده است.

برای مدت طول،، برند هارلی دیویدسون با هلیکوپترها و کرویزرهای بزرگ، تنومند و کرومی با درایو V-twin و تسمه با قیمت بر،ب سنگین همراه بوده است. همینطور ماند تا اینکه شرکت X500 و X350 را در چین با همکاری QJ و X440 را در هند با همکاری Hero MotoCorp راه اندازی کرد.

فروشندگان Hero در بنگالورو رزرو X440 را می پذیرند
فروشندگان Hero در بنگالورو رزرو X440 را می پذیرند

ما بخشی از برخی از نمایندگی‌های Hero MotoCorp در بنگالورو و پونا داریم که این شرکت مجوز رزرو آنها را صادر کرده است. لیست فروشنده Hero در مرحله رزرو در وب سایت رسمی ظاهر می شود.

دلالان قهرمان در پونا رزرو هارلی X440 را انجام می دهند
دلالان قهرمان در پونا رزرو هارلی X440 را انجام می دهند

رویای هارلی دیویدسون اکنون مقرون به صرفه است!

قیمت‌های م،ب باعث می‌شود رویال انفیلد بررسی شود و باید با S،d ​​400 جدید Triumph نیز رقابت کند. تحویل X440 اخیرا آغاز شده است و اولین ،یداران هارلی دیویدسون خود را دریافت می کنند. به نظر می رسد نمایندگی های منتخب Hero MotoCorp مجاز به رزرو برای هارلی دیویدسون X440 نیز هستند.

پیش‌نمایش مشتریان Harley-Davidson X440 آغاز می‌شود

پایتخت هارلی دهلی تصویری از یکی از اولین ،یداران Harley-Davidson X440 از منطقه NCR دهلی به اشتراک گذاشته است. X440 ویژگی های طراحی زیادی را از برادر بزرگتر خود نایتستر گرفته است. این تریم در سه سطح به نام‌های Denim، Vivid و S عرضه می‌شود. قیمت‌ها برای تریم S با مشخصات بالا تا Rs افزایش می‌یابد. 2.69 میلیون و دارای قابلیت اتصال بلوتوث، چرخ‌های آلیاژی ماشین‌کاری شده دو رنگ و سایر افزودنی‌های قابل توجه در تریم‌های پایین‌تر.