رشد فروش داخلی، کاهش صادرات

داده های فروش آوریل 2023 برای HMIL تصویر ،یبی از رشد و مدیریت تولید را برای پاسخگویی به تقاضای بازار داخلی ارائه می دهد. تمرکز این شرکت بر عرضه‌های جدید، ارتقاء و پیشنهادات جذاب به افزایش فروش داخلی کمک کرده است، که احتمالاً محرک اصلی رشد در ماه‌های آینده خواهد بود.

رشد حجم 5700 واحد بود. فروش MoM از 50600 دستگاه با کاهش 899 واحدی به میزان اندکی کاهش یافت. در مقابل، فروش صادراتی با کاهش 3.7 هزار واحدی، 30.3 درصد از 12200 در آوریل 2022 به 8500 در آوریل 2023 کاهش یافت. مجموع فروش به 58201 واحد افزایش یافته است که از 56201 واحد در 2000 واحد افزایش حجم داشته است.

هیوندای هند به ،ید کارخانه جنرال موتورز Talegaon برای افزایش قابلیت های تولید چشم دوخته است

رشد قوی در فروش داخلی را می توان به عوامل مختلفی نسبت داد. بیشتر آن حول محور اقتصاد و دسترسی آسان به وام های خودرو می چرخد. با توجه به محدودیت‌های تولید به دلیل همه‌گیری، تقاضای معوق برای خودرو همچنان باعث افزایش فروش می‌شود. به این اعتماد مصرف کننده و قدرت ،ید اضافه کنید.

مزیت رقابتی هیوندای هند: محصولات پرفروش و با ارزش

ارقام فروش انباشته برای آوریل 2023 برای HMIL مثبت است، با افزایش 3.56 درصدی نسبت به آوریل 2022. این رشد عمدتاً ناشی از فروش داخلی هیوندای بوده است، که با افزایش 12.95 درصدی از 44001 در آوریل 2022 به 49702 در آوریل تقریباً 20 رسید. در ماه گذشته 50 هزار دستگاه فروخته شد.

فروش هیوندای هند در آوریل 2023
فروش هیوندای هند در آوریل 2023
هیوندای کرتا
هیوندای کرتا

هیوندای هند رشد دو رقمی در فروش داخلی در آوریل 2023 ثبت کرد.

هیوندای در حال تلاش برای ،ید بالقوه کارخانه جنرال موتورز Talegaon است. HMIL یک برگه مدت برای همین امضا کرده است. با یک کارخانه دوم، هیوندای قادر خواهد بود بر روی قابلیت های تولیدی خود ایجاد کند. این بخشی از برنامه های رشد هیوندای است زیرا همچنان به افزایش فروش در بازار داخلی و حفظ صادرات خود ادامه می دهد. هیوندای مدت هاست که به دلیل قابلیت های صادراتی خود نیز شناخته شده است.

با نگاهی به آینده، HMIL احتمالاً تمرکز خود را بر فروش داخلی ادامه خواهد داد. و این خبر خوبی برای مجموعه گسترده آن از شاسی بلند آلکازار تا نسل جدید ورنا است. محصولاتی با ارزش بالا که همراه با پرفروش‌ترین محصولاتی مانند Creta، Venue، فروش را افزایش می‌دهند.

عملکرد بعدی هیوندای هند در فروش پس از آوریل 2023 قوی چیست؟

Tarun Garg، مدیر عامل هیوندای موتور هند با مسئولیت محدود گفت: “ما از ثبت رشد دو رقمی سالم در بازار داخلی در ماه آوریل خوشحالیم. این رشد قوی با واکنشی قاطع به هیوندای VERNA کاملا جدید که اخیراً عرضه شده و حجم آن را نسبت به نسخه قبلی خود بیش از دو برابر کرده است، پشتیب، شده است. ما به دنبال این هستیم که این حرکت را با شاسی بلندی که به زودی از اصطبل هیوندای، هیوندای EXTER عرضه می‌شود، ادامه دهیم.


منبع: https://www.rushlane.com/hyundai-sales-april-2023-domestic-sales-growth-exports-decline-12468394.html

علاوه بر این، HMIL بر روی راه اندازی مدل های جدید و ارتقای مدل های موجود تمرکز کرده است که به این شرکت کمک کرده است تا سهم بازار خود را حفظ کند و مشتریان جدید را جذب کند. راه اندازی هیوندای Exter CUV (خودروی کوچک) نزدیک است.

هیوندای موتور هند (HMIL) اطلاعات فروش خود را برای آوریل 2023 گزارش کرد و این ارقام نشان دهنده نتایج متفاوتی از نظر رشد و کاهش است. ما به اعداد و ارقام می پردازیم و دلایل پشت روندهای مشاهده شده را شناسایی می کنیم.