رشد فروش MG Motor اکتبر 2022 – Hector، Gloster، Astor، ZS EV

و با اندکی بهبود در منابع نیمه هادی از طریق ابتکارات محلی سازی، MG انتظار دارد در هفته های آینده بهبود بیشتری پیدا کند. با توجه به اینکه هکتور جدید به زودی در دسترس خواهد بود، این خبر خوبی است.

این داستان رشد، شتاب رشد دیگری را ایجاد می کند. که مربوط به خودروی الکتریکی است. MG در ماه گذشته 1000 دستگاه از ZS EV خود را تولید کرد. 784 دستگاه ،ده فروشی شد. این بالاترین فروش ،ده فروشی از زمان عرضه در سال 2020 است. با ا،یستم شارژ جامع که همچنان در حال گسترش است، سفر EV در هند مطمئناً در نمودارهای سبز نشان داده می شود.

MG هند بالاترین میزان تولید خود را گزارش کرده است

و به خوبی می تواند همان چیزی باشد که کشور برای رهبری یک انتقال برق الکتریکی در مقیاس بزرگ به آن نیاز دارد. خودروهای کوچک آزمایش شده و آزموده شده، بلای جان ،ب و کارها، به ویژه در کشورهای ج، شرق آسیا است. و اگر قرار است خودروهای برقی جایی در خانه ها و محیط های کاری ما پیدا کنند، باید کوچک، سرگرم کننده و مقرون به صرفه باشند. هند در موقعیتی نیست که بتواند به بزرگترین بازار تسلا تبدیل شود، اما آنچه می تواند باشد، بازاری بزرگتر از زندگی برای خودروهای الکتریکی کوچک است. این در حال حاضر یک بخش خودروهای کوچک قابل توجهی دارد که بدون تلاش به حکومت خود ادامه می دهد.
منبع: https://www.rushlane.com/mg-motor-oct-2022-sales-growth-hector-gloster-12452409.html

فروش ام‌جی موتور هند در اکتبر 2022 – با فروش 4367 خودرو، رشد 52.53 درصدی سالانه را ثبت کرد. pic.twitter.com/qcJmnio5U7

در بخش تولید، MG Motor India بالاترین تولید خود را با 5008 دستگاه در اکتبر 2022 گزارش می دهد. همانطور که داستان باز می شود، شاهد شواهدی از شتاب رشد هستیم. همانطور که پیش بینی می شد، انتظار می رفت با بهبود وضعیت کمبود تراشه/قطعات، میزان تولید در نیمه دوم سال 2022 بهبود یابد.

MG Motor India رشد فروش 52.53 درصدی را در اکتبر 2022 گزارش کرده است. فروش ،ده‌فروشی ZS EV در بالاترین حد خود ی،ی تقریباً 800 دستگاه

MG Gloster جدید
MG Gloster جدید

در مورد خودروهای الکتریکی، MG Motor India قبلاً برنامه بزرگ بعدی خود را اعلام کرده است – MG Air EV. یک خودروی جدید، پرفروش ترین خودروی چینی، توسط SAIC-GM-Wuling ساخته شده است. این خودروی کوچک که از سال 2020 در دسترس است، تا 2 ماه دیگر در نمایشگاه اتو ا،پو 2023 به نمایش گذاشته خواهد شد. بر اساس Wuling Air EV، بسته به نوع، این ماشین کوچک تا 200 کیلومتر و 300 کیلومتر رانندگی می کند.

فصل جشن پر شوری نبود. اما خودروسازان چیزهای زیادی برای نوشتن دارند. ام جی موتور هند فروش 4367 دستگاهی را گزارش کرد. رشد حجم از 2863 واحد به 52.53 درصد رسید. افزایش حجم 1.5 هزار واحد گزارش شده است. رشد MoM از 3808 واحد به 14.68 واحد رسید. افزایش حجم به 559 واحد رسید.

— RushLane (@rushlane) 1 نوامبر 2022

روی برآورده ، تقاضای مشتری تمرکز کنید، افزایش اخیر تولید نیز مسیر را برای خودروی کوچکتر آن، Astor آسان‌تر کرده است. تحویل برای هر دو نوع CVT و AT آغاز شده است. تا سال 2021، فروش ،ده فروشی MG به طور متوسط ​​3.5 هزار دستگاه در هر ماه گزارش شده است. و در ماه های اخیر در سال 2022، این تعداد بهبودی حاشیه ای را نشان داده است

MG Air EV در سال 2023 عرضه می شود

همانطور که از زمان عرضه تاکنون وجود داشته است، هکتور جایگاه قدرتمندی در سبد محصولات سازنده خودرو دارد. و moolah را به ،وان بالاترین حجم محصول شرکت به ارمغان می آورد. و انتظار می رود با عرضه نسل بعدی Hector که برای عرضه در پایان سال 2022 برنامه ریزی شده است، فروش قوی آن افزایش قابل توجهی داشته باشد.