رقیب سرسخت Defender جدید BYD را بررسی کنید

با این حال، با برنامه صادرات خود، بر خودروهای الکتریکی خود تمرکز کرده است و نه هیب، های پلاگین خود.

یانگ وانگ و فانگ چنگ بائو به برند دنزا می‌پیوندند که قبلاً یک سرمایه‌گذاری مش، با دایم، بود که اکنون BYD کنترل آن را بر عهده گرفته است. از نظر قیمت در زیر هر دو برند جای می گیرد.

این برند جدید تحت برند مجلل یانگ وانگ BYD با محدوده قیمتی بین 400 تا 600000 یوان (84060 تا 126091 دلار استرالیا) عرضه خواهد شد. این دقیقاً برابر با هزینه لندرور دیفندر در استرالیا است.

 • رقیب سرسخت Defender جدید BYD را بررسی کنید

مشخص نیست که آیا فانگ چنگ بائو – و یانگ وانگ – از چین صادر خواهند شد.

 • رقیب سرسخت Defender جدید BYD را بررسی کنید
  Yang، U8 BYD
 • رقیب سرسخت Defender جدید BYD را بررسی کنید
  هاوال منگونگ GWM
 • رقیب سرسخت Defender جدید BYD را بررسی کنید
  مسافر جتور چری
 • رقیب سرسخت Defender جدید BYD را بررسی کنید
  تانک 300 GWM

BYD به‌تدریج در حال توسعه گسترده جه، است و برند همنامش اخیراً وارد بازارهایی مانند استرالیا و اروپا شده است.

BYD برندهای جدید Fang Cheng Bao و Yang، خود را با آفرودهای جعبه ای شکل که به نظر می رسد جدیدترین شوق در بازار چین باشد، معرفی کرده است.
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/check-out-byds-rugged-new-defender-rival

گلگیرهای جعبه‌ای و قوس‌های چرخ مربعی، و همچنین یک خط تسمه مستقیم و یک خط سقف مستطیل مشابه وجود دارد.

لوگوی زیربرند جدید به طور برجسته در جلو ظاهر می شود و به نظر می رسد شبیه امواج صوتی یا قله های کوه منع، شده در دریاچه است. توسط یک چراغ LED با عرض کامل در روز احاطه شده است.

این می تواند ورودی روغن دمپر، شیر تنظیم میرایی و شیر تنظیم سفتی را کنترل کند، در حالی که سفر تا 200 میلی متر را ارائه می دهد.

 • رقیب سرسخت Defender جدید BYD را بررسی کنید

در پایین عقب، یک درب عقب لولایی جانبی با یک ،تیک زاپاس خارجی، و همچنین چراغ‌های عقب عمودی وجود دارد. نمونه پیش نمایش شده دارای سانروف پانوراما نیز می باشد.

BYD اولین مدل از جدید خود را پیش نمایش کرده است نیش چنگ بائو نام تجاری، یک آفرود هیب، خشن پلاگین هیب، است، اگرچه هنوز هیچ مشخصات فنی را فاش نکرده است.

همچنین گزارش شده است که از سیستم تعلیق جدید BYD DiSus-P که به نام سیستم کنترل بدنه هیدرولیک هوشمند نیز شناخته می شود، استفاده خواهد کرد که در Yang، U8 نیز وجود دارد.

فانگ چنگ بائو، برای مرجع، به م،ای واقعی کلمه به Formula Leopard ترجمه می شود.

 • رقیب سرسخت Defender جدید BYD را بررسی کنید

گزارش های رسانه های چینی نشان می دهد که SF دارای طول 5 متر با فاصله بین دو محور 2.8 متر است، دارای سه قفل دیفرانسیل است و از پیشرانه هیب، پلاگین دو موتوره 405 کیلوواتی با برد ،یبی بیش از 1200 کیلومتر در چرخه ملایم CLTC استفاده می کند.

یک ویدیوی تیزر منتشر شده در کانال های اجتماعی این شرکت، نمای بیرونی SUV جدید را که Bao 5 (یا Leopard 5) نامیده می شود، نشان می دهد.

Bao 5 نه تنها لندرور دیفندر و فورد برونکو و برونکو اسپورت ظاهری شبیه جعبه دارد، بلکه مجموعه ای از مدل های جدید چینی مانند Jetour Traveller، Yang، U8 متعلق به BYD و Haval Menglong و Tank 300 GWM نیز دارد.

این سیستم همچنین می تواند هر چهار چرخ را به طور همزمان یا به طور مستقل برای یک چرخ بلند کند. BYD ادعا می کند که می تواند 200 درصد افزایش لحظه ای سفتی را در هنگام پیچیدن با سرعت بالا یا سایر شرایط رانندگی “شدید” ایجاد کند، در حالی که بار ضربه ای را در هنگام برخورد کاهش می دهد.

این خودروساز چینی از سال گذشته فقط خودروهای هیب، برقی و پلاگین تولید می کند.

BYD هنوز فضای داخلی Bao 5 را فاش نکرده است، اما ع،‌های جاسوسی قبلی کابینی مجلل با سطوح پوشیده از چرم و سوئیچ‌های ف،ی و کریستالی را نشان می‌دهد.