رقیب ARB، TJM کیت 4×4 را برای فورد اورست معرفی کرد

تمام قیمت‌هایی که در زیر توضیح داده شده است، قیمت‌های ،ده‌فروشی توصیه می‌شوند و تج،ات و حمل و نقل را شامل نمی‌شوند.

قیمت بسته به نوع آن 649 دلار افزایش یافت و فورد یک نسخه جدید اسپرت 4×2 بی توربو را معرفی کرد.

اگرچه تنها چند ماه از فروش آن می گذرد، فورد استرالیا قیمت گذاری جدید و مشخصات اصلاح شده اورست را در اکتبر سال گذشته برای آنچه MY23.5 می نامد اعلام کرد.

از نظر برندهای رقیب، Ironman 4×4 قبلاً طیف لوازم جانبی آفرود خود را برای نسل جدید اورست معرفی کرده است. این نوار ، نر جدید Raid خود را به طور خاص در رسانه های اجتماعی خود به نمایش گذاشته است.

بیشتر: همه چیز فورد اورستمنبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/arb-rival-tjm-reveals-aftermarket-4×4-kit-for-ford-everest

TJM می‌گوید که تمامی لوازم جانبی نسل جدید اورست و رنجر تحت آزمایش‌های دقیق و پیشرو قرار گرفته‌اند تا اطمینان حاصل شود که در شرایط سخت استرالیا توانایی فوق‌العاده‌ای دارند.

محافظت از زیر بدنه
  • محافظ زیر بدنه جلو و استیل مشکی: 610 دلار

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، همکاری فورد با ARB نشان می‌دهد که مجموعه‌ای از لوازم جانبی کارخانه‌ای برای اورست و رنجر جدید تحت برنامه لوازم جانبی دارای مجوز فورد ارائه می‌کند.

تورینگ پک اختیاری موجود در مدل‌های Trend 4×4 و Sport 4×4 اکنون دارای ریل‌های سقفی مشکی است و 350 دلار گران‌تر با 2300 دلار است. رنگ پرستیژ در این محدوده نیز 25 دلار گرانتر با 700 دلار است.

شرکت لوازم جانبی خارج از جاده در ابتدا طیف وسیعی از میله های ، نر، محافظ های بدنه و غواصی را ارائه می دهد. انتظار می رود لوازم جانبی بیشتری در تاریخ بعدی ارائه شود.

تولید MY23.5 فورد اورست قرار است در مارس 2023 آغاز شود. مدل های موجود MY22 اورست تا پایان تولید در فوریه سال آینده با قیمت پیش از به روز رس، عرضه خواهند شد.

ARB هنگام ،ید از طریق ARB، Under Vehicle Armor خود را به قیمت 1225 دلار تبلیغ می کند.

اسنورکل

  • کیت پلی اتیلن مشکی دم ، ای Airtec: 599 دلار
  • کیت پلی اتیلن مشکی اسنورکل Airtec: 599 دلار

پرچمدار اورست پلاتینیوم اکنون دارای محافظ فولادی زیر بدنه به همراه سقف مشکی رنگ شده است.

اسنورکل ARB Safari V-Spec در صورت ،ید از طریق ARB 638 دلار قیمت دارد.

  • رقیب ARB، TJM کیت 4x4 را برای فورد اورست معرفی کرد

تمام این لوازم جانبی اولیه TJM برای اورست نیز با Ranger ute مربوطه سازگار است.

شرکت استرالیایی TJM طیف لوازم جانبی “آماده سفر جاده ای” خود را که من، شاسی بلند فورد اورست 2023 است، از جمله قیمت های ،ده فروشی توصیه شده را نشان داده است.

محدوده اورست اکنون از ساعت شروع می شود 53290 دلار قبل از هزینه های داخل جاده ای برای Ambiente 4×2 Bi-Turbo پنج نفره، و گسترش می یابد 77530 دلار قبل از هزینه های داخل جاده ای برای پلاتین 4×4 V6.

  • رقیب ARB، TJM کیت 4x4 را برای فورد اورست معرفی کرد
میله های ، نر
  • فولاد مشکی میله ،ی بیرونی: 3090 دلار
  • فولاد سیاه میله ،ی Venturer: 3350 دلار
    • استیل مشکی حلقه ای مخاطره آمیز: 270 دلار

لوازم جانبی TJM تحت همین قرارداد با فورد پوشش داده نمی شود.

  • رقیب ARB، TJM کیت 4x4 را برای فورد اورست معرفی کرد
این لوازم جانبی با مارک ARB تحت ضمانت پنج ساله و نامحدود کیلومتر مانند خود خودرو هستند، مشروط بر اینکه از طریق نمایندگی‌های فورد ،یداری و نصب شوند.

این فورد اورست اکنون حدود پنج ماه است که SUV به فروش می رسد و شرکت های لوازم جانبی آفرود بالا،ه شروع به عرضه افزونه های سختی برای رقابت با لوازم جانبی ARB تحت حمایت کارخانه کرده اند.

میله ، نر ARB Summit Sahara MKII با قیمت 3405 دلار از طریق ARB ،یداری می شود.