رقیب MG Cyberster: Electric Boxster رسما معرفی شد

حدا،ر سرعت در نسخه تک موتوره 193 کیلومتر در ساعت و در نسخه دو موتوره 200 کیلومتر در ساعت است.

در داخل کابین، کابینی متمرکز بر راننده با یک صفحه نمایش پیچیده جلوتر از راننده متشکل از سه صفحه نمایش، و همچنین یک یوک فرمان وجود دارد.

در حالی که نقش آن به‌،وان تنها خودروی اسپورت این برند، جلوه‌های هاله‌ای ایجاد می‌کند، اظهارات آقای پیگوناکیس نشان می‌دهد که Cyberster تولیدی احتمالاً گران‌تر از چیزی است که پیش‌بینی می‌شد.

پورشه همچنین در حال آماده سازی یک جایگزین برقی برای 718 Boxster and Cayman خود است که در حدود سال 2024 یا 2025 عرضه می شود.

MG همچنین از کارهای درخشان زیادی استفاده کرده است، از جمله در اطراف انتخابگر دنده نصب شده در پشته مرکزی و روی یوک.

 • رقیب MG Cyberster: Electric Boxster رسما معرفی شد
  مدل تولید
 • رقیب MG Cyberster: Electric Boxster رسما معرفی شد
  مفهوم
 • رقیب MG Cyberster: Electric Boxster رسما معرفی شد
  مدل تولید
 • رقیب MG Cyberster: Electric Boxster رسما معرفی شد
  مفهوم

این Cyberster پس از راه اندازی اساساً هیچ رقابتی نخواهد داشت. با توجه به جایگاه MG بیشتر به ،وان یک برند ارزش گرا، Cyberster تولیدی احتمالاً خودروهای اسپورت الکتریکی آینده مانند Lotus Type 135 که در سال 2026 عرضه می شود و جایگزین Alpine A110 که پلتفرم آن مش، است و همچنین تسلا بعدی را کاهش می دهد. رودستر.

یک دستگیره برجسته – و به ظاهر روکش شده – در سمت سرنشین قرار گرفته است.

MG مجموعه ای از تصاویر از رودستر برقی را منتشر کرده است که دو سال پس از اولین پیش نمایش به صورت مفهومی، در نمایشگاه شانگهای این هفته روی صحنه می رود.

MG هنوز جزئیات فنی را منتشر نکرده است، اما پرونده فوق برخی از موارد خالی را پر کرده است.

 • رقیب MG Cyberster: Electric Boxster رسما معرفی شد

درست تا زم، که [first full-scale ،uction prototype from China] داشت می رسید [in the UK] ما به آن به ،وان یک جانشین طبیعی برای MG F نگاه می کردیم. کاملاً اینطور نیست. گای پیگوناکیس، مدیر بازرگ، ام جی بریت،ا گفت: این در بخش کاملاً متفاوتی از بازار است اتوموبیل.

 • رقیب MG Cyberster: Electric Boxster رسما معرفی شد

سخنگوی MG Motor استرالیا گفت: «من می‌توانم تأیید کنم که ما MG Cyberster را به بازار استرالیا و نیوزلند خواهیم آورد و امیدواریم در زمان من، اخبار هیجان‌انگیزی برای به اشتراک گذاشتن در این زمینه داشته باشیم.»

بیشتر: MG Cyberster به بیرون درز کرد
منبع: https://www.carexpert.com.au/car-news/mg-cyberster-electric-boxster-rival-officially-revealed

با این حال، هنوز هم شباهت آشکاری وجود دارد، از سپر تهاجمی جلو تا شبح روان و تمام راه برگشت به چراغ‌های عقب پیک، شکل.

در حالی که MG همیشه طیف وسیعی از سدان ها و/یا هاچ بک ها را ارائه کرده است که قدمت آن به زمان تأسیس آن در بریت،ا در سال 1924 بازمی گردد، سقوط TF droptop در سال 2011 منجر به یکی از طول، ترین خش،الی های آن بدون خودروی اسپورت شده است.

 • رقیب MG Cyberster: Electric Boxster رسما معرفی شد

اگرچه تنها دو صندلی دارد، اما این ابعاد خارجی به این م،ی است که 156 میلی متر از پورشه 718 با،تر با فاصله بین دو محور 215 میلی متر بلندتر است.

ما قبلاً می دانستیم که به لطف تصاویر ثبت اختراع، ع، های جاسوسی، چگونه به نظر می رسد. و بایگ، و، صنعت و فناوری اطلاعات چین، اما اینجاست: مشخصات تولید ام جی سایبرستر.

هنوز مشخص نیست که بسته باتری لیتیوم یونی در Cyberster چقدر بزرگ است و چه نوع بردی را ارائه می دهد.

اینکه دقیقاً چگونه قیمت گذاری می شود و در خط تولید کراس اوورهای سنگین MG قرار می گیرد، مشخص نیست.

این سیستم یک پیشرانه تک موتوره دیفرانسیل عقب با حدا،ر توان 231 کیلووات و همچنین یک پیشرانه تمام چرخ متحرک دو موتوره با یک موتور محور جلو با حدا،ر توان 150 کیلووات و یک موتور محور عقب با حدا،ر توان 150 کیلووات را فهرست می کند. 250 کیلو وات

طول سایبرستر 4535 میلی‌متر، عرض 1913 میلی‌متر و ارتفاع 1329 میلی‌متر بر روی فاصله بین دو محور 2690 میلی‌متر، با انتخاب رینگ‌های آلیاژی 19 یا 20 اینچی و سقف‌های پارچه‌ای قرمز یا مشکی است.

همانطور که ع،‌های جاسوسی قبلی نشان داده‌اند، Cyberster کمی از مفهومی که در نمایشگاه خودروی شانگهای 2021 معرفی شد، کمتر شده است.

وزن خودرو بین 1850 کیلوگرم تا 1985 کیلوگرم است – بیش از 700 کیلوگرم سنگین تر از مزدا MX-5 پایه و 280-415 کیلوگرم سنگین تر از ZS EV.

 • رقیب MG Cyberster: Electric Boxster رسما معرفی شد