رندر تویوتا اینووا HyCross SUV رادیکال به نظر می رسد

تویوتا Innova Hycross در بخش شاسی بلندهای سایز متوسط ​​با خودروهایی مانند XUV700، Safari، Hector Plus روبرو خواهد شد.

رندر تویوتا اینووا HyCross SUV
رندر تویوتا اینووا HyCross SUV – طرح های SRK

SUV چیست؟ اگر کتاب های درسی را دنبال کنید، این وسیله نقلیه ناهمواری است که به اندازه کافی زیر کاپوتش غرغر می کند تا بتواند خود را از موقعیت های ،بنده نجات دهد. اینها به ،وان وسایل نقلیه هر جا و هر کاری انجام می دادند و برای مدت طول، دقیقاً همینطور بود. چیزی که مبتنی بر شاسی قاب نردب، است و دارای RWD و حتی 4X4 است.

SRK Designs به خوبی نشان داده است که چگونه Hycros می تواند با حداقل تغییرات طراحی به یک SUV نزدیک شود. SRK Designs با چند ،صر سیاه‌شده، ،تیک‌های AT با طرح‌های بلوک، صفحه‌ی لغزنده مصنوعی، جلوپنجره تهاجمی با نشان‌های پررنگ تویوتا، و قفسه‌ی چمدان در بالا، موفق شده است MPV به ظاهر SUV ارائه دهد.

اکنون که فضای شاسی‌بلندهای D-Segment مملو از شاسی‌بلندهایی مانند XUV700، Hector Plus، Harrier، Safari، Scorpio N، Alcazar، Meridian و توسان است که اخیراً به بازار عرضه شده است، بخش داغی است. استراتژی قیمت گذاری تویوتا برای Hycros تصمیم خواهد گرفت که در چه بخش هایی قرار بگیرد.

Innova HyCross پایین تر از Fortuner قرار خواهد گرفت که قیمت آن از Rs شروع می شود. 32.6 لک (سابق). با در نظر گرفتن این رقم، می توان قیمتی بین روپیه را پیش بینی کرد. 22 میلیون به روپیه 28 لک برای Hycross. برای مرجع، قیمت Innova Crysta از روپیه شروع می شود. 18.09 لک (سابق).


منبع: https://www.rushlane.com/toyota-innova-hycross-suv-render-looks-radical-12453364.html

امروزه از کلمه SUV بسیار کم استفاده می شود. خودروهایی مانند S-Presso و Punch به ،وان SUV به بازار عرضه می شوند، فقط به این دلیل که دارای روکش بدنه و فاصله کمی از سطح زمین هستند. وقتی صحبت از MPV هایی می شود که به ،وان SUV مبدل شده اند، فقط زدن روکش بدنه روی آنها (رنو لاج استپ وی) یا دادن شاسی نردب، با 4X4 و عدم ارائه استایل SUV (تاتا آریا) کافی نیست.

رندر تویوتا اینووا HyCross SUV

چند سالی است که خبر ورود نسل جدید Innova در حال پخش است. تعداد زیادی از شاسی‌بلندهای سایز متوسط ​​اذیت نشدند زیرا انتظار نداشتند تویوتا کارت نسل جدید خود را Innova به ،وان یک شاسی‌بلند مدرن و پر بار بازی کند. و این دقیقاً همان چیزی است که اتفاق افتاده است.

نام Innova تصویری از یک جابجایی افراد قوی را به ذهن می آورد که مورد علاقه بخش تا،ی هاست. یک وسیله نقلیه بدون نمایش، که برای دوام ساخته شده است. ویژگی‌ها و گجت‌های آن کم بود و به سختی در رادار ،یدار، که به دنبال ،ید شاسی‌بلندهایی مانند XUV700، Safari یا Hector Plus بودند، دیده می‌شد. با وجود آن، فروش Innova Crysta به طور میانگین در منطقه 7k در ماه بود.

نتیجه – برخی از ،یدار، که منتظر تحویل خودروهایی مانند XUV700، Safari، Hector Plus و غیره بودند، اکنون به طور ناگه، به HyCross علاقه مند شده اند. با افزایش فروش در بخش شاسی‌بلندهای سایز متوسط، راه‌اندازی یک SUV با برند Innova چیزی کمتر از یک شاهکار تویوتا هند نیست.

در سپتامبر 2022، Innova Crysta 7282 دستگاه فروخت و در همان ماه، شاسی بلندهای سایز متوسط ​​در مجموع 26553 دستگاه را به خود اختصاص دادند. در اکتبر 2022، این بخش 23560 دستگاه فروخت. عدد وسوسه انگیز، اینطور نیست؟ اگر تویوتا افق Innova HyCross را برای هدف قرار دادن این بخش گسترش دهد، به احتمال زیاد کشش زیادی به سمت آن وجود خواهد داشت.

مشخصات و قیمت

سازندگان تمام تلاش خود را می کنند و MPV با ظاهر SUV ایجاد می کنند تا شکاف بین بخش ها را پر کنند. کیا کارنس یک نمونه من، است. ممکن است قابلیت جاده ناهمواری نداشته باشد. اما آن را به گونه ای ساخته شده است که شبیه یک SUV به نظر برسد، زیرا آنها محصولات پرطرفدارتری هستند. خودروی بعدی که وارد روند مشابهی می شود تویوتا اینووا هایکراس است.

سایر موارد قابل توجه شامل چراغ‌های رالی اضافی در بالای چراغ‌های مه شکن ال‌ای‌دی، رینگ‌های آلیاژی سیاه‌شده، برگردان بدنه کناری با کوه، سقف سیاه‌شده و LED‌های DRL گسترده‌تر است. قفسه چمدان آن بسیار بلندتر به نظر می رسد. Hycross در واقع بلندتر از XUV700، Safari و Hector Plus است که به ،وان SUV به بازار عرضه می شوند.

تویوتا اینووا HyCross Surprise