رندر تویوتا شهری کروزر 2023

رندر ما در چندین رنگ انجام می شود – نقره ای زیبا، نارنجی رنگارنگ، خا،تری نمادین، آبی تند، سفید آفتابی، قهوه ای روستایی و قرمز تند. مدل های نسل جدید می توانند رنگ های مختلفی داشته باشند. در مورد ویژگی‌ها، Toyota Urban Cruiser جدید دارای یک واحد HUD، یک TFT MID در دسته ابزار خود، یک سیستم اطلاعات سرگرمی با صفحه نمایش لمسی 9 اینچی Smartplay Pro+ همراه با فناوری خودروی متصل سوزوکی، بلند،ای تنظیم‌شده توسط Arkamys و یک دوربین 360 درجه نیز می‌شود. . Urban Cruiser همچنین دارای سانروف خواهد بود که Innova Crysta و Fortuner ندارند.

مانند Brezza، تویوتا Urban Cruiser جدید نیز از همان موتور 1.5 لیتری با 5 سرعت MT و 6 سرعت AT استفاده می کند.

فیس لیفت تویوتا شهری کروزر 2023
رندر تویوتا شهری کروزر 2023

این بدان م،ا نیست که اصلاً اتفاق نمی افتد. ما اینجا هستیم تا به این سوال میلیون دلاری پاسخ دهیم که در صورت تحقق آن چگونه به نظر می رسد. هنرمند رندر ما پراتیوش روت از محصولات جه، تویوتا الهام گرفته است. وقتی می گوییم محصولات جه،، منظور وانت تاکوما و SUV آفرود 4Runner است. به رندر زیر نگاهی بیندازید.

فیس لیفت تویوتا شهری کروزر 2023
رندر تویوتا شهری کروزر 2023

به نظر می رسد تویوتا پس از مدت ها سوار شدن بر موج موفقیت های Fortuner و Innova، دوباره به سمت عرضه وسایل نقلیه انبوه بازگشته است. ما آن را در قالب یاریس دیدیم که نتوانست انتظارات را برآورده کند. تویوتا با ماروتی به توافق رسید تا Baleno و Vitara Brezza را تحت نام تجاری خود بفروشد. تویوتا به طور خاص این دو را انتخاب کرد زیرا آنها راضی کننده مردم بودند.

این حرکت تویوتا را به سمت منعطف شدن ارقام فروش بالاتر سوق داد زیرا گلانزا و اوربان کروزر گام های زیادی را به نمایندگی ها کشاندند که به فروش نیز تبدیل شد. ماروتی با نشان تویوتا؟ چه ،ی آن را نمی خواهد؟

رندر تویوتا شهری کروزر 2023

مشخصات جانبی مانند Brezza به جز طراحی شیک تر برای چرخ های آلیاژی ی،ان است. Toyota Urban Cruiser جدید همان پیشرانه Brezza را به ارث خواهد برد. این یک موتور 1.5 لیتری K15C است که حدود 100 ، بخار قدرت و 136.8 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. این گیرب، با یک جعبه دنده 5 سرعته دستی یا یک جعبه دنده 6 سرعته اتوماتیک همراه است. این AT 6 سرعته، تعویض‌کننده‌های دست و پا را نیز ارائه می‌کند.

فیس لیفت تویوتا شهری کروزر 2023
رندر تویوتا شهری کروزر 2023

معامله با ماروتی سوزوکی مثمر ثمر بوده زیرا تویوتا اکنون به پرفروش‌ترین خودروی کشور، Baleno، در قالب Glanza دسترسی دارد. اما در مورد Urban Cruiser که قرار بود بر اساس نسل جدید Brezza ساخته شود، چطور؟ اینکه چرا هنوز محقق نشده است بسیار جالب است. با توجه به این واقعیت که Glanza، بر اساس نسل جدید Baleno، بسیار سریعتر تولید شد.

بسیاری از خودروهای آفرودر جریان اصلی تویوتا مانند توندرا، تاکوما و 4 رانر اغلب زشت تلقی می شوند. اجازه ندهید ،ی چیز دیگری به شما بگوید زیرا آنها ماشین های زیبایی هستند. ممکن است کریستین بیل را در حال رانندگی لامبورگینی و تامب، (بتموبیل) در سه گانه شوالیه تاریکی یا فورد GT40 در فورد در مقابل فراری دیده باشید. اما در زندگی واقعی، او اغلب در حال رانندگی روزانه با یک تویوتا تاکوما TRD PreRunner V6 متعلق به 2003 دیده می‌شود و ادعا می‌کند که این خودرو زیباترین خودروی جهان است.

شخصاً فکر نمی‌کنم سانروف در هند گرم و آفتابی ضروری باشد. اما از نظر قیمت، حداقل فورچونر باید آن را داشته باشد. مانند Brezza، Toyota Urban Cruiser جدید نیز صندلی‌های تهویه‌دار را که رقیب همیشگی تاتا ن،ون و کیا سونت ارائه می‌کنند، از دست خواهد داد. رقبای دیگر عبارتند از ماهیندرا XUV300 و هیوندای ونو.


منبع: https://www.rushlane.com/2023-toyota-urban-cruiser-render-nexon-brezza-rival-12449703.html

یک تاکوما TRD مدرن چهره ترسناکی دارد که تویوتا شهری جدید کروزر به ارث برده است. همچنین دارای یک سد بزرگ هوایی است که توسط یک ،صر نقره ای احاطه شده است که در صفحه اسکید مصنوعی آن ادغام می شود. LED DRL ها در اینجا قرار دارند. چراغ‌های جلو در رندر ما کمی شیک‌تر از Brezza هستند. این ،یب با چهره اخم شده، به آن جذابیت کلی ماچو می بخشد. توجه: این رندر بر اساس تخیل هنرمند است و به سفارش تویوتا نیست.

مشخصات و ویژگی ها