رندر جدید تویوتا تایسور SUV

با توقف تولید Urban Cruiser مبتنی بر Brezza، تویوتا دیگر یک شاسی بلند زیر 4 متری / کراس اوور ارائه نمی کند.

رندر جدید تویوتا تایسور SUV
رندر جدید تویوتا تایسور SUV

بر اساس Fronx، تویوتا احتمالا نسخه خود را عرضه خواهد کرد. تویوتا نام تیزور را در هند به ثبت رسانده است. تویوتا تیزور با طراحی جدید عرضه می‌شود و مانند Baleno/Glanza یک تمرین تغییر نشان نخواهد بود. بر اساس زبان طراحی مدرن تویوتا، هنرمند رندر خودرو پراتیوش روت نسخه تویوتا فرون، را ایجاد کرده است.

رندر جدید تویوتا تایسور SUV
رندر جدید تویوتا تایسور SUV

طراحی تویوتا پریوس بلافاصله در چراغ های جلو و آلیاژها نمایان می شود. چراغ‌های جلو دارای 4 پروژکتور مستطیلی شکل هستند که المان‌های ال‌ای‌دی C شکل آن‌ها را فراگرفته است. یک LED DRL بزرگتر C شکل کل مجموعه چراغ جلو را پوشش می دهد. اینها بسیار بهتر از موارد موجود در Maruti Fronx با DRLهای جلوه مکعب یخ مخصوص Nexa هستند. چرخ ها دارای الگوی 5 پره با ،اصر طراحی جالب هستند.

رندر جدید تویوتا تایسور SUV
رندر جدید تویوتا تایسور SUV

دوربین دید 360 درجه، سنسور پارک مع،، نشانگرهای چرخش روی آینه‌های بغل و آینه‌های قابل تنظیم الکتریکی نیز بخشی از تج،ات داخل خودرو هستند. تویوتا تیزور گزینه های موتور را با Maruti Fronx به اشتراک خواهد گذاشت. اینها شامل یک موتور 1.0 لیتری توربو بنزینی با قدرت 89 ، بخار و گشتاور 113 نیوتن متر است. موتور بنزینی 1.2 لیتری NA می تواند 99 ، بخار قدرت و 147 نیوتن متر گشتاور تولید کند. انتظار می رود در ماه های آینده راه اندازی شود. قیمت تویوتا تیزور می تواند کمی بالاتر از Maruti Fronx باشد.

رندر جدید تویوتا تایسور SUV
رندر جدید تویوتا تایسور SUV

Fronx اولین حضور جه، خود را در نمایشگاه خودرو 2023 در ژانویه امسال انجام داد. اوا، این ماه راه اندازی خواهد شد. Maruti Fronx یک تغییر پارادایم است که در آن به طراحی خودروهای هندی مربوط می شود. ماروتی در تبلیغ خود که هر وسیله نقلیه دیگری را به صورت جعبه ای حلبی روی چرخ ها به تصویر می کشد، همین جنبه را نشان می دهد. این یک دستگاه زیبا است که جو، و هیجان را فریاد می زند.

SUV زیر 4 متر بخش مهمی است. در حال حاضر شرکت‌هایی مانند Maruti Brezza، Tata Nexon، Hyundai Venue، Kia Sonet و غیره در این بخش پیشرو هستند. تویوتا بر اساس Brezza، Urban Cruiser را روانه بازار کرده بود. اما این کار متوقف شده است.

تویوتا تیزور یک صفحه نمایش لمسی اطلاعات سرگرمی 9 اینچی، سیستم صوتی Arkamys و فناوری خودروی متصل با بیش از 40 ویژگی اتصال به همراه اتصال بی‌سیم Apple CarPlay و Android Auto خواهد داشت. همچنین دارای شارژر بی سیم تلفن، واحد نمایشگر سر بالا، استارت دکمه ای، کروز کنترل، دریچه های AC عقب و ورود بدون کلید است.

رندر جدید تویوتا تایسور SUV
رندر جدید تویوتا تایسور SUV

دلیل توقف تویوتا Urban Cruiser مشخص نیست. فروش خوبی داشت و حدود 3 تا 4 هزار واحد در ماه ثبت می کرد. تویوتا نه تنها تولید Urban Cruiser را متوقف کرده است، بلکه نام شاسی بلند ساب 4 متری مبتنی بر Brezza را به SUV جمع و جور خود – Urban Cruiser HyRyder که رقیب کرتا و سلتوس است، داده است. این یک شکاف در خط تولید تویوتا ایجاد می کند که احتمالاً با یک کوپه SUV جدید زیر 4 متری مبتنی بر Maruti Fronx پر می شود.

رندر جدید تویوتا تایسور SUV
رندر جدید تویوتا تایسور SUV

شاسی بلند تویوتا فرون، را می توان Taisor نامید

جلوپنجره با باز شدن شش ضلعی خشمگین و تهاجمی معمولی تویوتا است. نیمه پایینی سپرهای جلو پ،تیک مشکی هستند و به کاهش حجم بصری کمک می کنند. یک صفحه اسکید مصنوعی به همراه لامپ های مه شکن LED در اینجا قرار دارد. بریدگی‌هایی که از سپر پایینی بالا می‌آیند، یادآور تویوتا 4 رانر است.

Toyota Taisor SUV – مشخصات و ویژگی ها

سلب مسئولیت – رندرهای طراحی ارائه شده در این وبلاگ صرفاً برای اه، تصویری هستند و توسط سازنده سفارش، تأیید یا تأیید نشده اند. طرح های ارائه شده در اینجا ممکن است منع، کننده محصول نهایی یا اه، سازنده نباشد. رندرها فقط به صورت طرح های مفهومی یا تفسیرهای هنری ارائه می شوند و صحت یا امکان سنجی آنها نمی تواند تضمین شود.


منبع: https://www.rushlane.com/new-toyota-taisor-suv-render-based-on-maruti-fronx-12459868.html