رندر فیس لیفت هوندا سیتی 2023 در 6 رنگ

هوندا با تغییرات بسیار ظریف می تواند به یک هویت متمایز دست یابد. ما این را با لیفت صورت Amaze دیدیم. بسیار کوچک بود، اما با این وجود مؤثر بود. استراتژی مشابهی در ایجاد این نسخه از نسل پنجم فیس لیفت سیتی اعمال شده است. اساساً آنچه رندر ما دارد یک فاسیای جلو متفاوت است که بسیار تمیزتر و بهتر به نظر می رسد.

گفته می شود، هوندا هنوز هم به لطف City و Amaze کشش در بخش سدان دارد. قاطرهای تست فیس لیفت نسل پنجم هوندا چندین بار دیده شده است. از تصاویر جاسوسی، به نظر می رسد که یک تغییر چهره جزئی وجود خواهد داشت. این دقیقاً همان چیزی است که هنرمند رندر ما Pratyush Rout بر اساس تصاویر جاسوسی لو رفته ایجاد کرده است.

رندر فیس لیفت هوندا سیتی 2023

تنها با حذف نوار کروم، فیس لیفت نسل پنجم شهر بسیار تمیزتر و اسپرت تر به نظر می رسد و ظاهری کاملاً متفاوت به آن می بخشد.

فیس لیفت هوندا سیتی 2023
فیس لیفت هوندا سیتی 2023

رقبای فوری سیتی مانند Verna، Slavia و Virtus همگی با موتورهای 1.0 لیتری توربو بنزینی عرضه می شوند. این باعث افزایش ضریب سرگرمی در یک سدان می شود. فیس لیفت سیتی مخصوص هند به موتور بنزینی 1.5 لیتری NA با قدرت 119 ، بخار و گشتاور 145 نیوتن متر مجهز خواهد شد. یک پیشرانه هیب، قوی همراه با ADAS نیز ارائه می شود که با نام City e:HEV Sensing به بازار عرضه می شود.


منبع: https://www.rushlane.com/2023-،nda-city-facelift-render-in-new-colours-12454105.html

جدا از این، ،مت های پایین سپر جلو به جای مه شکن های دایره ای ال ای دی در نسخه ،وجی، یک نوار LED دارد. این نوار LED در ،مت‌های سیاه‌شده کمی بزرگ‌تر قرار می‌گیرد که اسپرت بودن را بیشتر می‌کند.

رندر ما در مد معمولی هوندا است که تغییرات با فیس لیفت بسیار کم است. در کنار، ما اکنون یک طراحی جدید چرخ آلیاژی را می بینیم که جذابیت ورزشی را بیشتر برجسته می کند. رونمایی از فیس لیفت جدید هوندا سیتی 2023 در ماه آینده، مارس 2023 انجام خواهد شد. در این زمان است که طراحی رسمی همراه با قیمت ها و انواع آن فاش خواهد شد.

مشخصات و ویژگی ها

این طراحی نسل پنجم فیس لیفت سیتی را به تریم RS که در چند بازار آسه آن ارائه می شود، نزدیک می کند. یک سدان اسپرت مانند این، باید از یک موتور اسپرت استفاده کند، درست است؟ متأسفانه اینطور نیست زیرا هوندا هنوز موتور بنزینی توربو را با نسل پنجم سیتی ارائه نکرده است. در تایلند، یک واحد 1.0 لیتری توربو بنزینی با 122 ، بخار قدرت و 173 نیوتن متر گشتاور ارائه می شود.

جلوپنجره ضخیم جلو حذف شده است. در کنار آن، ،صر جدیدی با رنگ بدنه رنگ آمیزی شده است که در بالای جلوپنجره قرار گرفته و آن را مانند امتداد کاپوت خود جلوه می دهد. به اندازه نوار کرومی ، نیست و فرصتی را برای گنجاندن یک توری کمی بزرگتر با الگوی لانه زنبوری فراهم می کند. به این ترتیب، رندر ما فیس لیفت نسل پنجم شهر را از کروم زدوده و شخصیت اسپورت را اضافه می کند.

فیس لیفت هوندا سیتی 2023
فیس لیفت هوندا سیتی 2023

هوندا مدتی است که با فروش پایین دست و پنجه نرم می کند. هوندا با فقدان بخش SUV، سهم بازار را در سال و مادرش از دست داده است. هوندا در حال کار روی یک SUV زیر 4 متری و یک SUV جمع و جور همراه با آن برای بازار هند است.