رندر لیفت صورت تاتا سافاری – عصر جدید طراحی و ثروت

لیفت صورت تاتا سافاری ارائه شد
لیفت صورت تاتا سافاری ارائه شد

جدیدترین زبان طراحی این شرکت بلافاصله در این رندر فیس لیفت تاتا سافاری مشهود است

با راه اندازی تیاگو، تاتا موتورز سفر خود را برای اصلاح سبد محصولات خود آغاز کرد. این دوره جدیدی را برای تاتا موتورز رقم زد که بعداً در محصولاتی مانند Tigor، Nexon، Harrier و Safari منع، شد. مانند ریختن نکات منفی و پذیرفتن تازگی ها.

وقتی صحبت از جرم بصری شد، نیمه پایینی سپر جلو مشکی است و حال و هوای سپر خارج از جاده را می دهد. روکش بدنه در طول و عرض وجود دارد. عقب دارای چراغ عقب کاملاً جدید با امضای LED درجه یک و نشانگرهای چرخش به سبک سوایپ است. چرخ ها نیز نو هستند و رنگ تیره دارند.

لیفت صورت تاتا سافاری ارائه شد
لیفت صورت تاتا سافاری ارائه شد

اکنون چراغ‌های جلو به جای طراحی افقی با لامپ‌های زنون در مدل فعلی، با ال‌ای‌دی‌ها چیدمان عمودی پیدا می‌کنند. گریل پایینی اکنون نیز متفاوت است و مدل تولیدی می تواند دارای طراحی سه پیک، نیز باشد. یک صفحه چوبی نقره‌ای بزرگ وجود دارد و چراغ‌های جلو یک ،صر سیاه رنگ را به هم متصل می‌کنند که به هم ریختگی را می‌شکند و جرم بصری را کاهش می‌دهد.

چه انتظاری داشته باشیم؟

سلب مسئولیت – رندرهای طراحی ارائه شده در این وبلاگ صرفاً برای اه، تصویری هستند و توسط سازنده سفارش، تأیید یا تأیید نشده اند. طرح های ارائه شده در اینجا ممکن است منع، کننده محصول نهایی یا اه، سازنده نباشد. رندرها فقط به صورت طرح های مفهومی یا تفسیرهای هنری ارائه می شوند و صحت یا امکان سنجی آنها نمی تواند تضمین شود.


منبع: https://www.rushlane.com/tata-safari-facelift-render-new-era-of-design-and-opulence-12474008.html

به نظر می رسد تاتا در سال 2023 از استراتژی مشابهی استفاده می کند که در آن Nexon، Harrier و Safari تغییرات اساسی خواهند داشت. ما در مورد نمای بیرونی و داخلی عصر جدید و لو، صحبت می کنیم. آیا فکر کرده اید که پرچمدار سافاری آن چگونه می تواند باشد؟ پراتیوش روت شما را با برداشت خود از لیفت صورت تاتا سافاری تحت پوشش قرار داده است.

لیفت صورت تاتا سافاری ارائه شد
لیفت صورت تاتا سافاری ارائه شد

بازتعریف طراحی و برتری

این رندر نشان می دهد که تاتا احتمالاً با فیس لیفت سافاری چه خواهد کرد. ع،‌های جاسوسی آزمایشی بیشتر ویژگی‌های طراحی را آشکار کرده‌اند و ما در نمایشگاه Auto Expo 2023 در قالب Harrier EV نگاهی اجمالی به زبان طراحی داشتیم. کنار هم قرار دادن آنها و به اوج رسیدن آنها به یک رندر، کار یک هنرمند است. این رندر به خوبی می تواند به چیزی نزدیک شود که تاتا موتورز پشت پرده ها پنهان کرده است.

لیفت صورت تاتا سافاری ارائه شد
لیفت صورت تاتا سافاری ارائه شد

جاذبه اصلی فاسیای جدید خواهد بود. سافاری قبلاً با ابهت به نظر می رسید و این رندر فیس لیفت کمی پیچیدگی را به آن اضافه می کند. امضای LED DRL در جلو اکنون بسیار شیک‌تر و عریض‌تر است. یک ،صر افقی LED DRL مرکزی نازک وجود دارد که DRL های بزرگتر را به هم متصل می کند. گریل اکنون براق است و این رندر دارای سه ،صر افقی در خود است.

لیفت صورت تاتا سافاری ارائه شد
لیفت صورت تاتا سافاری ارائه شد

فضای داخلی دارای پنل کنترل تهویه مطبوع جدید و کنسول مرکزی جدید به همراه فرمان جدید و غیره خواهد بود. موتور 1.5 لیتری توربو بنزینی جدید (170 ، بخار، 250 نیوتن متر) نیز احتمالاً وجود دارد. دیزل ،وجی 2.0 لیتری (168 ، بخار، 350 نیوتن متر) به همین شکل ادامه خواهد داشت. قیمت مدل پایه احتمالا با معرفی یک موتور بنزینی توسعه یافته بومی کاهش خواهد یافت. رندرهای ما گزینه های رنگی Orcus White، Tropical Mist، Royale Blue، Daytona Grey، Calypso Red و Dark Edition را در فیس لیفت جدید سافاری نشان می دهند.

لیفت صورت تاتا سافاری ارائه شد
لیفت صورت تاتا سافاری ارائه شد

اخیراً، تاتا یک مجموعه ADAS، یک صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی کاملاً جدید 10 اینچی با رابط کاربری بسیار بهتر، Android Auto بی‌سیم و Apple CarPlay و یک دسته ابزار جدید به سافاری اضافه کرده است. از نظر طراحی، تقریباً همان چیزی است که برای اولین بار در سال 2021 دیدیم. این به زودی با فیس لیفت تغییر خواهد کرد.